Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hinata kullanıcısının son içeriği

1. Hinata

Haber Vıvız - Maniac

Bu hafta, LISA'nın Weibo hesabının silinmesi, ATTRAKT'ın FIFTYFIFTY 2.0 planladığı ve VIVIZ'in MANIAC adını taşıyan bir şarkı ile geri dönmesi gibi bazı çılgınlıklarla doluydu!
  2. Hinata

Herhangi Bir Burgerking Çalışanı İle Birlikte Olur Muydunuz?

Saatte 5 dolar kazanıyor ve fakir mi 😭
  3. Hinata

Herhangi Bir Burgerking Çalışanı İle Birlikte Olur Muydunuz?

Böyle bir videoya denk geldim. Ne düşünüyorsunuz?
  4. Hinata

Önemli Yeni Moderatörünüz Peony

Bence herkesin açık olmalı, diğer türlü forumda kim var kim yok belli olmuyor.
  5. Hinata

İzle Naruto Animesi

@Exovelvet, Ben offical olmayan sandım. Offical olarak yayınlanan tüm seri ve videoları izledim. Büyük ihtimalle izlemişimdir onuda. Gerçi hatırlıyorum anne babası yaşıyordu bir bölümde. Genjutsuyu mahkum ediliyorlardı bi bölümde. Orada annesi ve babası sağdı. Hatta hinata çok sert bi kızdı vs.
  6. Hinata

Yks’de Türkiye 13’Üncüsü Olan Genç, Yarışmada 2. Soruda Elendi.

YKS’de Türkiye 13’üncüsü olan genç, Kim Milyoner Olmak İster’de 2. soruda elendi. Habere gelen beğendiğim bazı yorumlar: * adam çalışmaktan internete girmemiş demek ki *Teorik bilgi başka pratik bilgi başka eğitim sistemimiz çöp * İşte ders inekleri, okul kazanınca da içe kapanık olup...
  7. Hinata

İzle Naruto Animesi

Bunun ismi ne diye geçiyor? Ben kaçırmışım sanırım. Ben hiç arc izlemedim. Sadece filmlarini izledim. sanırım onlara da ova deniyor hiç. hiç arc izlemedim.
  8. Hinata

İzle Naruto Animesi

"Bir gün Hokage olacağım. İnan!" Dattebayoooo! Tanıdık mı geliyor? Bu sözler, dünyanın en popüler anime serilerinden biri olan Naruto'nun ikonik karakterlerinden biri olan shinobi (yani ninja) Naruto tarafından tekrar tekrar söylenir. Naruto, ilk olarak Masashi Kishimoto tarafından yazılan...
  9. Hinata

Haber Fantasy Boys, Kasım Ayının Sonunda Ilk Comeback Yapacak

Erkek grubu FANTASY BOYS, bu Kasım ayında hızlı bir geri dönüş yapacak! 21 Ekim'de gruplarının ajansı PocketDol Studio, FANTASY BOYS'un Kasım ayının sonlarında yayınlanması planlanan bir geri dönüş için hazırlandığını duyuran bir açıklama yayınladı. Ayrıca grup, Aralık ayında Japonya'da bir...
  10. Hinata

Önemli Geleneksel 4. Forum Kraliçe Yarışması - Başarılar 👑

Vaybe afiş bile yapılmış. Minnak kedi
  11. Hinata

Haber Lisa'nın Yeni Ig Paylaşımları Ateş Ediyor

Bu kızın gerçekten harika bir tarzı var... Lisa gözlük takıyor... Bazı netizen yorumları: Bunlar MiuMiu'nun gözlükleri, gerçekten ona çok yakışıyor... Çok güzel ㅠ Bu gönderideki tepkiler çok iyiydi, kesinlikle 10 milyon beğeni sınırını aşacak!! Onun vücut oranları insanüstüㄷㄷ, son zamanlarda...
  12. Hinata

Haber Vay, Jennie Burada Büyüleyici Görünüyor

Jennie cidden bir ünlü olmak için doğmuş gibi. Jennie'nin ünlü olmasaydı ne olacağını hayal edemiyorum. Yanıtlar: [+197][-103] [+73, -25] Açıkçası, o hatta geleneksel bir güzellik bile değil. O kadar çekici ki, Kore'nin güzellik standartlarını değiştirip değiştirmediğini merak ediyorum. Onun...
  13. Hinata

Melek'in Şiir Kitabı " Bıdı Bıdı Yapma "

bu arkadaş çok komikmiş ya banlandığına üzüldüm
  14. Hinata

Haber Wınter'a Gerçekten Uzun Saç Uymuyor

"Belki başlangıçta Black Mamba'da pek de öyle gözükmüyordu ama şu sıralar orta uzunluktaki saçları ve perdesi ile diğer kadın idol grupları arasında gerçekten en üst seviyede olduğunu düşünüyorum. Uzun saçları gerçekten görünümünü bozuyor gibi. Onu kesinlikle kısa saçlı tutmalılar. Yanıt...