Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

jiyej kullanıcısının son içeriği

1. jiyej

Bana Beğendiğiniz Elbiseleri Atar Mısınız

Annemin arkadaşı bana elbise dikecekmiş o yüzden benden bir elbise modeli istedi günlük kullanışlı elbise resimleri varsa bana atar mısınız boyum 1,60 kilom 38 ona göre uzun boylulara ve memeli götlü kızlara yakışacak şeyler atmasanız sevinirim
  2. jiyej

Engin Tecrübelirineze Güvenerek Öneride Bulunabilir Misiniz

Temizleyici ve nemlendirici düzenli kullanıyorum tonik için hangi markayı önerirsin
  3. jiyej

Engin Tecrübelirineze Güvenerek Öneride Bulunabilir Misiniz

Ben cilt bakım ürünleri alıcaktım ama karar veremedim bir türlü cilt tonu eşitlemek için ve siyah noktalar için ne yapabilirim hangi ürünleri önerirsiniz
  4. jiyej

Dedikodu İdollerin Ilişkisi Olması

Karşı cinsi etkilemek için kendi cinsine yalakalık yapanlara pick me denildiği gibi sırf hayranlara yaranmak için kendi meslektaşlarını zor duruma düşüren idollerede bir lakap bulunmalı
  5. jiyej

Jennie & Zico İşbirliğinden Kesit Paylaşıldı

Benimde bias lardan şansım yok d.o, j hope şimdide jennie
  6. jiyej

10 Yıllık Arkadaşım Beni Sevmiyor Galiba

Yorumun samimiyeti var jdjdndjdjdjjx sanki 10 yıllık kankamla sertleşiyor muşum gibi hissetim 1713430102 Ay pardon dertleşiyor muşum gibi hdjdjdjndhdjxjs
  7. jiyej

Okurken tetiklendim
  8. jiyej

Ateez Jongho La'deki Vokal Derslerinden Bahsediyor

Vokal anlamda 4.jen de sürekli kız grupları öne çıkıyor hiç bu zamana kadar erkek idollerin vokali için övüldüğünü görmedim bu çocuk dışında övülen görmedim(ve jyp de ki uzun saçlı band gruptaki adını bilmediğim taş gibi olan çocuk var bi de) erkek gruplarının aydınlık yüzü Allah razı olsun
  9. jiyej

Eskiden öyledi yolda geçen kadınları durduk yere dış gôrünüşünden.zorbalıyordu ben biraz yüzüne vurup ciddi bir konuşma yapmıştım öyle öyle düzelmişti inşallah kınamazsınız beni onunla arkadaş olduğum için bilmiyom aslında iyi kız
  10. jiyej

Nereden başlasam bilmiyorum benim orta okulun ilk yılından beri çok iyi anlaştığım bir arkadaşım var bana sürekli olarak arkadaş olarak çok değer verdiğini ve arkadaşları arasında şürekli yerimin farklı olduğunu söylüyor ama davranaşları ôyle söylemiyor Her şey ben kendime bakmaya ve makyaj...
  11. jiyej

Neden Irkçılık Sadece Siyahilere Özel

Ben müzik üzerinden anlatmak istiyorum genelde hip-hop ve afro amarikan tarzı müzikler yapıldığında siyahi insanlar hemen kültür yağmacılığı yapılıyor diyip bir linç kültürü başlatıyor.Ama bu kültür yamacılığı sadece siyahilere özel bir olay galiba çünkü mesela biz bir Balkan ülkesiyiz Balkan...
  12. jiyej

Dedikodu Sung Hanbin Ve Sevgili Dedikodusu

Herşeye rağmen yıllardır 4.jende trouble maker cover'ı bekliyorum neden bilmiyorum içimde hep karina ve nct den biri yapacak diye hissediyordum ama bu sevgili olaylayından sonra karına erkek cinsiden sinek görse tetiklenir artık
  13. jiyej

Yazmıştım zaten ama hep açık renkli olan modeller çıkıyor bu renk bulamadım olsa bile hep erkekler için oluyor ama yinede sağol♥️
  14. jiyej

Bilgisi olan varsa rica etsem Hanbinin gömleğine benzer nereden bulabilirim?