Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

LadyDiana kullanıcısının son içeriği

1. LadyDiana

Üniversitedeki Arkadaşımla Konuştum

Ay eve gelir gelmez yazdım ben de. Meraklanmayın, sinirlenip üzülmeyin diye jznsjsn. Ben de sevindim açık açık söylediğime. İçimde kalmamış oldu 💞
  2. LadyDiana

Üniversitedeki Arkadaşımla Konuştum

Dün burada yazılanlardan sonra arkadaş grubumuzda ki kızlardan birine akşam mesaj attım okulda konuşalım diye. Arkadaşım da kabul etti ve ders arasında başkalarının olmadığı bir yerde olanları anlattım. O da bana sınıfta k*hpe demesinin şaka bile olsa yanlış bir davranış olduğunu söyledi. Ayrıca...
  3. LadyDiana

Üniversitedeki Arkadaşımın Niyetini Anlayamıyorum

Diğer arkadaşıma mesaj attım. Yarın diğer kızlar yokken kampüste konuşacağız. Ona da soracağım. Bu arada teşekkür ederim herkese öneriler için. Siz olmasanız ben birkaç hafta daha beklerdim alıngan olduğumu düşünüp. Şimdi yatmam lazım, yarın da okulda buraya bakamam riskli olur djsnjs. İyi...
  4. LadyDiana

Bu kız bana sınıfa çıkalım dediğim için ne düz bir insansın sen dediğinde başka bi arkadaşım da "Neden kıza düz bir insan diyorsun durduk yere" diyerek çıkıştı biraz. Yarın okula gidip onunla baş başa konuşayım öyleyse, o da sizin gibi düşünüyordur belki
  5. LadyDiana

Bak uzun süredir böyle davransa evet derim ve başka bir tavır sergilerim. Ama bir haftadır böyle. Şimdiden sert çıkışırsam acele etmiş olurum gibi geliyor
  6. LadyDiana

Dostum şimdi şöyle ki okul geçen hafta açıldı zaten. Bu da ikinci haftamız. Geçen yıl ikinci dönem de online ile geçti. Gerçi bizim evlerimiz yine biraz yakın olduğu için arada bir buluştuk ama o zaman da böyle davranmıyordu. Anlamadım yani
  7. LadyDiana

Ya evet işte ben normalde bir sorunum olduğunda o insana gidip hemen söylerim düşüncelerimi. Ama bunlardan rahatsız olduğumu söylersem büyük ihtimalle şaka yapmıştım niye alındın diyerek geçiştirecek ya da üste çıkmaya çalışacak. Tereddüt ettiğim kısım bu 😔 1697145553 Yoktu. Arada bir yine...
  8. LadyDiana

Şu an birkaç hafta daha katlanacağım. Baktım ki yine böyle devam ediyor ben de mesafe koyacağım ya da açık açık konuşacağım...
  9. LadyDiana

Biz bu arkadaşımla geçen sene tanıştık ve arkadaş olduk. Bu sene ikinci sınıfız. Onunla tanışmamız şu şekilde gelişti, benim babam avukat onun da abisi adliyede memurdu. Babamla abisi birbirlerini tanıyorlardı biz de aynı okulda olduğumuzu duyunca tanışmaya karar verdik. Öncesinde böyle değildi...
  10. LadyDiana

Soru Herkes Odasını Dekore Ediyor Mu?

Yeni yatak ve çalışma masası aldım. Çalışma masamda dekorasyon eşyalarım zaten var ama yatağımın yanındaki duvar çok boş. Şu şekil dekore etmeyi düşünüyorum yakın zamanda Bir de mumlarla odayı dekore etmeyi çok seviyorum. Bence odanın havasını değiştiriyorlar
  11. LadyDiana

En Türk Özelliğiniz?

Benim milliyetçilik bunun bi üst seviyesi. Yabancılar yemekleri bırak Tayyibi bile eleştiremezler. Ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı izin vermem eleştirmelerine. Türk babalarındaki boşa yanan ışığı kapatma huyum da var, ailede kimse yapmaz ama ben hep ışıkları kapatırım. Ha...
  12. LadyDiana

Kuzenimin Kaynanasi Olaylar Olaylar

Böyle bir adamla evlenmek ona hem maddi hem manevi olarak çok zarar verecek. Hem de yıllarca. En iyisi hiç evlenmesin. Sadece düğün masrafının boşa gitmesiyle kalsın. Hatta umarım masrafı da erkek tarafı yapmıştır da kaynanası daha çok kendini harap eder. Allah kimseyi böyle insanlarla denk...
  13. LadyDiana

Adet Sancınız Nasıl Geçiyor

Benim de çok ağrılı geçer. Sürekli ağlarım, yerimden bile kalkamam, ağrı kesicilerin çoğu fayda etmez. Ama birkaç yıldır Ponstan Forte diye bir ağrı kesici kullanıyorum, eczacı önermişti. İçtikten yarım saat sonra inanılmaz faydası oluyor. Ve dediğin gibi ağrılar başlamadan ama regl dönemi...
  14. LadyDiana

Sebepsiz Isınamadığınız Idol Var Mı

Boy group çok stanlemediğim için gglerden söyleyeceğim çoğunlukla. Sakura, Karina, Soyeon, Jimin, Yunjin, Rm, Giselle, New jeans, Hyoyeon. Yüz yıl da geçse bunları sevmeyeceğim. Kötü enerji alıyorum ve itici geliyorlar
  15. LadyDiana

Haber Ive - Either Way Konsept Fotoğrafları

Şarkılarını severek dinlediğim tek 4. Jen grubu IVE. Ben yeni şarkılarının da güzel olacağına inanıyorum. Ayrıca Wonyoung'a koyu renk saçı daha çok yakıştırsam da saç rengini değiştirmesi iyi olmuş. Konsept de güzel görünüyor 💞