Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

lalalisamanobal kullanıcısının son içeriği

1. L

Diyetisyen(Lütfen Bakın)

Arkadaşlar merhaba. Ben 19 yasindayim boyum 155 ve 65 kiloyum. Yağ kranim çok fazla aynada kendime bakamıyorum ve artık kilo vermek istiyorum fakat spor salonuna gitmem pek mümkün değil. Instagram'da diyetisler goruyorum aranızda memnun kalan varsa bana yardımcı olabilir mi rica etsem? Bir de...
  2. L

Bilgisi Olan Var Mı

Arkadaşlar yatay geçiş hakkında bilgili olan biri varsa yazabilir mi
  3. L

Lütfen Bakar Mısınız

Arkadaşlar ben bir okulun yatay geçiş kontenjanına bakıyordum kontenjan 3 kişi diyor ama YÖK atlasta yatay geçişle gelen 14 kişi diyor bu nasıl oluyor?
  4. L

Acil Bakar Mısınız

Ya bu sene zaten 2. Mezunlugum bir sene daha kaldırabilir miyim bilmiyorum
  5. L

Alttan Ders

Yaz okuluna kaldığımizda da sınav oluyor mu
  6. L

Acil Bakar Mısınız

Ya şöyle daha çok açıklayayım ben üniversitede değilim daha ama çok calisamadim bu yıl o yüzden özel bir üniversitede bir sene okuyup yatay geçişle devlete geçmek istiyorum ama içime bir korku girdi ya okulum ilk seneden uzarsa da yatay geçiş yapamazsam diye 1711049535 Ya şöyle daha çok...
  7. L

Alttan Ders

Arkadaşlar alttan ders kalınca okul uzuyor mu? Ya da kısacası okul nasıl uzar ?
  8. L

Acil Bakar Mısınız

Arkadaşlar diyelim 1. Sınıfız ve okulumuz bir sene uzadı. Yine de Gano ile yatay geçiş yapabilir miyiz
  9. L

Lütfen Bakın

Şimdi anladım çok teşekkür ederim
  10. L

Lütfen Bakın

Ya çok özür dileyerek soruyorum ama kayıt yaptırmayan varsa nasıl doluyor ki
  11. L

Tyt De Kaç Soru

Ya ben iki kere sınava girdim de ikisinde de 7 tane çıktı 15 biraz fazla değil mi tyt icin
  12. L

Tyt De Kaç Soru

Arkadaşlar bu sene tyt Türkçe de kaç dil bilgisi sorusu çıkar sizce. Msu de bayağı bir çıktı yksde de öyle olur mu? Ben dil bilgisini bir turlu anlayamiyorum yanlış olmasın diye bos birakmayi dusunuyorum
  13. L

Lütfen Bakın

Evet 1710948157 Yani kontenjan aslında dolmamış mı
  14. L

Lütfen Bakın

Ama 24 kişi kayıt yaptırmamış görünüyor nasıl dolacak ki 1710926402 29 kişi kayıt yaptırmış 24 kişi yaptırmamış. 6 kişi ek kontenjanla yerleşmiş. 24 kişi kayıt yaptırmamasına ragmen kontenjan dolu gorunuyor bir hata mı var acaba diye dusundum
  15. L

Lütfen Bakın

Bilmiyorum ki anlamadım