Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

liikyaliikya kullanıcısının son içeriği

1. liikyaliikya

Soyeon

Sevmek için sebebim olmadığı gibi sevmemek için de yok. Nefret de boş mesai. Ben sadece kendimce sitem ettim. Soyeon'u yetenekli gördüğümü de söyledim nitekim. Soyeon'u övmek için başlık açılırsa bunun hakkında da konuşurum, açan yoksa açabilirsin. Tomboy geçen sene çok iyi dönüşlerden birisiydi...
  2. liikyaliikya

Soyeon

Bu bir sorun filan olduğundan değil ya da diss atılmasına bir şey demedim ama diss'in sözlerinde "ödüllerini reddediyoruz" dedikten sonra ödül almaya gitmek tuhaf. Renk vermesi filan hoş tabii ama bana itici geliyor, GD yaptığında da diss hoşuma gitse de bir dahaki sene sahneye gitmesini...
  3. liikyaliikya

Soyeon

Öncelikle şarkı yazarlığı, konsept bulma yeteneği, rap tekniği ve dansı gibi şeylere asla lafım yok. Kendisinden nefret de etmiyorum ama itici buluyorum. Bir önceki yıl Mama'ya "Bugün bize ne ödül vereceksin, Mama? Yılın sendromu olduğumuzun farkındasın, özel olarak yapılmış ödülleri...
  4. liikyaliikya

Anonim Başlık Bulamadım 😅

Evlenmemeyi ya da hayatında sevgili konumunda herhangi birini istememeyi normalleştirmemiz gerekiyor.
  5. liikyaliikya

her zaman yeri öpecek olan gölgeme; [MEDIA]

her zaman yeri öpecek olan gölgeme;
  6. liikyaliikya

Jyp 2023

Ben biraz saygı duyuyorum. Kendi jenerasyonun bırak ikinci ve üçüncü jenerasyon idolleri şarkı çıkartmayı bırakmışken adam hâlâ sahnede inanılmaz bir enerjiyle. Şarkısını severim sevmem o ayrı ama adam işine devam ettiği için beni etkiliyor.
  7. liikyaliikya

Aynı Grupta Olsaydık Harika Bir Uyum Yakalardık/Çok Iyi Anlaşırdınız Dediğiniz Idoller

Baekhyun : Sevdiklerine ve çevresine karşı çok uyumlu, işine her daim özverili çok yetenekli birisi. Bence çok iyi anlaşırdık. Kyungsoo : Kyungsoo için açıklama ihtiyacım yok. Her şeyi özenli, gözümde harika olan idollerin başında yer alır. Scoups : Benim için gelmiş geçmiş en iyi lider...
  8. liikyaliikya

Soru Top3 4.Jen Vokal Line ( Kız Grubu )

Kiss Of Life dördüncü jenerasyon değil, beşinci jenerasyon diye geçiyor.
  9. liikyaliikya

Aynı Grupta Olmak Istemeyeceğiniz Idoller

UYARI: HASSASSANIZ OKUMAYIN! Nth Room skandalı dediğimiz şey bir mesajlaşma uygulaması olan Telegram'da geçiyor. Bu uygulama üzerinden sohbet grupları kurabiliyorsun, yani bir noktada klasik sosyal medya uygulamalarından birisi. Olaylar bahsedeceğimiz odaların kurucusu olan Joo Bin'in bir...
  10. liikyaliikya

Neden Canlı Vokaller Canlı Gibi Değil

hepsi için konuşmuyorum ama son zamanlarda çoğu backtrack üstüne canlı söylediği için pek belli olmuyor, yabancı idollerin birçoğu enstrümantel üzerine söylediği için sesleri kaysa ya da nefes problemleri olsa hemen göze çarpıyor ve bu da saf canlı performans olduğunu gösteren şeylerden. son...
  11. liikyaliikya

Aynı Grupta Olmak Istemeyeceğiniz Idoller

Bigbang ve Suju üyeleri, Cnblue Jonghyun (fanları ve reşit olmayan kızlarla birlikte olduğu söyleniyordu, ayrıca kadınlarla saygısız bir biçimde konuşması vardı), Block B - Zico (n word, sel olan bir ülkeyle ilgili dalga geçme, nicki minaj ile ilgili uygunsuz sözler, altın telefon olayı, bir...
  12. liikyaliikya

Soru Top3 4.Jen Vokal Line ( Kız Grubu )

1- NMIXX 2- AESPA 3- WEEKLY
  13. liikyaliikya

En Sevdiğiniz B-Side Parçalar Nedir?

SHINee : Who Whaits For Love, Body Rhythm (queen), Symptoms, Show Me, Feel Good, Trigger, Obsession, The Reason Blackpink : Crazy Over You, You Never Know, Love To Hate Me, The Happiest Girl, Forever Young, Dont Know What To Do ATEEZ : Be With You, Take Me Home, Win EXO :What U Do, El Dorado...
  14. liikyaliikya

En Sevdiğiniz B-Side Parçalar Nedir?

O zaman senin dinlediğin gruplardan kendi dinlediğim parçaları söyleyeyim. SKZ'nin bside parçalarını çok seviyorum. Son zamanlarda Stop, Phobia, Glow, Hero's Soup, 0325, Pacemaker, Slump dinlerken müzik videolulardan da I Am You, Chronosarus, Winter Falls, Easy, Scars, Lonely St dinliyorum. Ek...