Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

lisamiro🦋 kullanıcısının son içeriği

1. lisamiro🦋

Babymonster X Vogue Korea

Rora nin guzelligi 💞(hepsi cok guzel)
  2. lisamiro🦋

Haber Baby Monster Rami'ye Pnömotoraks Teşhisi Konuldu!

(Pnömotoraks, göğüs boşluğuna havanın girerek akciğere baskı oluşturmasıyla akciğerin kısmen çökmesi durumudur. Delici göğüs yaralanması, bazı tıbbi durumlar veya altta yatan akciğer hastalığından kaynaklanan hasar pnömotoraksa neden olabilir. En belirgin semptomları ise ani göğüs ağrısı ve...
  3. lisamiro🦋

Haber Baby Monster "Sheesh" Mv Yayinlandi!

Selam Baby Monster asil debut sarkisiyla cikis yapti. Ben begendim ama sarki bana fazla kisa geldi hemen bitti gitti. Ahyeon un rap yapmasini beklemiyordum. Rora biasim ama MV de ozensiz geldi. Kiz cok guzel aslinda. Dans biraz daha iyi olabilirdi ama sonu cok iyiydi tablo kismi falan siz ne...
  4. lisamiro🦋

Babymonster Chiquita ‘Sheesh’ Teaser

Saclari batter up sacindan daha guzel olmus bence ama saci surekli actiklari icin saclari azalacak. Kahkulsuz ayri guzel geldi bana. Yg asil debut simdi demis gercekten konsept daha ozenli ve hos. Zaten hepsinin sesleri ve danslari cok iyi Ahyeon un gelmesiyle de daha motive olduklarini...
  5. lisamiro🦋

Rosé Türk Reklamlarında Oynasaydı Nasıl Görünürdü?

Bencede olabilirdi 💕 1710593416 Bir ara surekli cikiyordu televizyonda reklam iyiydi ama bikmistim lwkwneidnek
  6. lisamiro🦋

Rosé Türk Reklamlarında Oynasaydı Nasıl Görünürdü?

Selam aklıma böyle bir içerik geldi yapayım dedim.Daha önce yapacaktım ama üşendim. Fotoğrafları bir ai uygulamasından yaptım.O zaman fotoğraflara geçelim. Bence bu fotoğraf Türkiye'deki popüler giyim mağazalarının dijital ekranlarında olurdu.gerçekçi ve çok hoş görünüyor 💙 Kahverengi saçlı...
  7. lisamiro🦋

Haber Jennie, Yoğun Idol Programları Nedeniyle Uyumaya Zaman Bulmanın Ne Kadar Zor Olabileceğini Açıklıyor

Yorumların hepsine katılıyorum insanların kazançlarına bile yorum yapıp yorulup yorulmayacagına karar veriyorlar. Ayrıca artık kpop sektörüne katılanların yaşı inanılmaz küçüldü. Küçük yaşlarında şirkete Katılıyorlar ve bu büyük hayran kitlesine özenebilirler.Ama kararları o zaman aldıklarında...
  8. lisamiro🦋

Haber Jennie, Yoğun Idol Programları Nedeniyle Uyumaya Zaman Bulmanın Ne Kadar Zor Olabileceğini Açıklıyor

siyah pembe Jennie, yoğun idol programları nedeniyle uyumaya zaman bulmanın ne kadar zor olabileceğini açıklıyor 01 Mart 2024 Cuma HABER: Jennie dünya standartlarında bir idol olarak hayatın zorluklarını anlatıyor: "Bir keresinde BP promosyonları sırasında dört buçuk gün uyuyamamıştım"...
  9. lisamiro🦋

Mantar Kurabiye Tarifi 🍄

Ay inattan yemek yememek ve annenin cildirmasini herkes yasamistir bence jsiwjwjkajwhwjwjwkwikqnq😭 1706947157 Simdiden eline saglik pudra sekerini daha fazla bile koyabilirsin yarim az geldi bana ❤️❤️Ama pudra sekeri ve nisasta kitir yapiyor
  10. lisamiro🦋

Mantar Kurabiye Tarifi 🍄

Rica ederimm seni de samimi buluyorumm💙
  11. lisamiro🦋

Mantar Kurabiye Tarifi 🍄

Ay bende cok samimi buluyorum ikinizide bende sizi seviyorum 🌸@andromeda
  12. lisamiro🦋

Mantar Kurabiye Tarifi 🍄

Insallah iyi gecer sinavin ❤️ 1706897482 💕💕
  13. lisamiro🦋

Mantar Kurabiye Tarifi 🍄

Selam yapmışken atayım dedim yapacaklara afiyet olsun ellerine sağlık yaparsanız bana da atın❤️ Biri yenmiş QWJGKHKH Neyse şekiller çok iyi değil benim hatam Malzemeler ~1 yumurta ~Yarım su bardağından biraz fazla pudra şekeri ~Yarım su bardağı sıvı yağ ~Yarım su bardağı mısır...
  14. lisamiro🦋

Baby Monster "Stuck In The Middle " Mv Yayınlandı!

Rami nin baloncugun içindeki anı ready for love a ve lavantalarin içindeki sahnesi on the ground a benziyordu ama kızlarla alakalı değil sonuçta aynı şirket
  15. lisamiro🦋

Baby Monster "Stuck In The Middle " Mv Yayınlandı!

Bence 1 Nisan daki geri dönüş baya tutacak çünkü ülkeden ülkeye çoğu kişi ahyeon u bekliyor kim bilir ahyeon yok diye izlemeyen vardır bile haklısın bu arada biraz sıkıyor