Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

minasyy kullanıcısının son içeriği

1. minasyy

Soru Lise Tavsiyeleri

Herkes yazmış ama olsun bende yaziyim sakin ilk başlarda arkadaş olduğun kişilere sırlarını vs anlatma
  2. minasyy

Gece Gelen Efkar

Çok teşekkür ederim🥹🥹 iyi geceler
  3. minasyy

Gece Gelen Efkar

Saçma ama gercekten son 6 7 aydır falan hayatımda her şey yolunda gidiyor bir sorun yok ama ruhsal olarak daha kötü hissediyorum kendimi
  4. minasyy

Gece Gelen Efkar

Saat 11den sonra bir anda kendini kötü hisseden aklına eskiden yaptığı yanlış şeyler pişmanlıklar gelen tek kişi ben değilim dimi?? Bunu nasıl asacagimi bilmiyorum bie anda sıkıntı basiyor ve kendimi kaybetmekten korkuyorum. geceleri ağlayarak 2 saat duvarı izliyordum sonra yaz tatili geldi...
  5. minasyy

Kpop 2020 Yorumlama

Genelde 2015-2019 zirve olarak görülüyor ama bence 2020 baya baya iyi 1694020248 Bence the albumdeki sarkilarin cogu hyltden iyi ama hylt nakarati falan aşırı sariyor
  6. minasyy

Kpop 2020 Yorumlama

Yukseklmeyen var mı?? 1694019502 Maria ya da bm yerine monster koysaydim daha iyi olurdu sanki ya 😶
  7. minasyy

Kpop 2020 Yorumlama

Aslında yazaacaktim lsg falan ama sanirim seçenek sayısı bu kadar bilmiyorum bende bari her gruptan populwr sarkiyi yazim dedim
  8. minasyy

Kpop 2020 Yorumlama

Neyse başka günlere diyelim artık ejfbwnd
  9. minasyy

Kpop 2020 Yorumlama

Bence birden fazla seçeneğe oy verince pek tadı kalmiyor😭
  10. minasyy

Boyle Olan Idoller?

Ben buna sanırım sanayida eklerim
  11. minasyy

Kpop 2020 Yorumlama

Canım sıkıldı o yuzden konuşmak amaçlı böyle bir anket açıyım dedim eger güzel sohbet olursa diğer yıllara göre de baslik acarim(benim o yıl en çok aklımda kalan sarkilari koydum belki daha popülerleri vardir 1694018896 Benim en sevdiğim şarkı maria anlami klibi vs çok seviyorum ikiye omg ve...
  12. minasyy

Boyle Olan Idoller?

Ben sanırım buna ryujini eklerim Yeteneksiz diyemem ama gorseldeki tanıma uyuyor bence (aslında eski hypei da kalmadi bence ama
  13. minasyy

Boyle Olan Idoller?

Shuhua konusunda katilmayan olacagini sanmiyorum 😶
  14. minasyy

Boyle Olan Idoller?

Buradakilerin pek öyle düşüneceğine sanmiiorum ya sonuçta sürekli bir sürü kişi benzer konular aciyor konusuluyor bir şey olmaz