Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

nabermoruk kullanıcısının son içeriği

1. N

Lütfen Bakın

Arkadaşlar ben üniversite bakıyorum ve Kıbrıs'ta mimarlık düşünüyorum ama çoğu üniversitede dolmadı diyor. Ben mesela sıralamam ne olursa olsun o dolmadı yazan yerlere girebilir miyim
  2. N

Mutsuzluk

Çok teşekkür ederim 💗 Umarım çok iyi bir sonuç alırız ikimiz de ve tüm hayallerimiz gerçek olur. Şimdiden iyi şanslar size
  3. N

Mutsuzluk

Çok teşekkür ederim umarım hepimiz için en güzeli olur. Bir az da olsa içim rahatladi
  4. N

Mutsuzluk

Biz aynı kişi olabilir miyiz sudnalhda. Şaka bir yana umarım senin için de benim içim de her seyin en iyisi olur. Senin de dediğin gibi kaygılar beni çok zorluyor ve yavaş yavaş öldürüyor sanki. Her gün biraz daha cöküyor gibiyim. Yalnız olmadigimi öğrenmek biraz içimi rahatlattı. Eğer bir...
  5. N

Mutsuzluk

İlk olarak bloodreina eğer hala buradaysan ve okuyorsan lütfen kapat çünkü tetikleyici şeyler yazacagim. Merhaba arkadaşlar. Ben forumu çoktandır takip ediyorum fakat yeni kayıt oldum. Ve çoğumuzun birbirine içini döktüğünü görünce ben de yapmak istedim çünkü konuşacak kimsem yok. Terapi...
  6. N

Konular Yetişir Mi

Ya çok teşekkür ederim moralimi duzelttin
  7. N

Konular Yetişir Mi

Arkadaşlar ben yks de 200 bin falan yapmak istiyorum 8 ayda konuları yetiştirebilir miyim sizce
  8. N

Enerjik Olma

Arkadaşlar ben uykumu alamadan uyanıyorum genelde ve günün geri kalanında hiç enerjik olmuyorum. Önerdiğiniz bir vitamin ya da çay benzeri bir şey var mı enerji icin
  9. N

Herkesten Özür Dilerim.

Bu arkadaş bir yazisinda pavyona düşme korkusundan bahsetmişti. Pek sağlıklı bir psikolojide olmadığın belli. Pavyona düşmek ne demek ya neden öyle düşünüyorsun? Gerçekten bir yardım almalisin.
  10. N

Herkesten Özür Dilerim.

Allah'a şükür hastahane yakınmış. Kızım lütfen üzme kendini ya ben kahroldum burda