Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

waldorfism kullanıcısının son içeriği

1. waldorfism

Önemli bir şey yok ya bi an öyle hissediverdim boşverin dkdjjdjd teşekkür ederim yanıtlarınız için

Önemli bir şey yok ya bi an öyle hissediverdim boşverin dkdjjdjd teşekkür ederim yanıtlarınız için
  2. waldorfism

Ölüp gitmek isteyen bi ben miyim

Ölüp gitmek isteyen bi ben miyim
  3. waldorfism

Rehber Her Türlü Sorunuz Çözülür: Fizik, Matematik, Geometrsi Vs

Felsefe soruları da olur mu Şimdi eğer her şey adil olacaksa bizim en başından yaratılmamamız gerekiyordu. Her şeyin sonucu da belliyse neden yaşıyoruz sonra Tanrıya belki ben farklı davranacaktım demememiz için mi? Ya da şu an yaşamıyoruz ve bizim yaşadığımız söylenen hayat bizim hafızamıza...
  4. waldorfism

Haber [Enter Talk] Son Naeun'ın Karışıklığa Yol Açan Telefon Kabı

Bu birkaç yıl öncesine ait bir post. Farkındalık postu Bu bir sponsorlu ürün, single annelere yardım etmeyi amaçlayan bir projenin parçası. Ama bazı Koreli erkekler üzerindeki 'Girls can do anything' 'Kızlar her şeyi yapabilir' cümlesine takıldı ve onun nasıl bir kimchi kızı (onlardaki...
  5. waldorfism

Haber Newjeans'ın 20 Saniyelik Iphone Kullanımı Reklam Sayılır Mı?

Bana sadece Iphone şarj aleti verdiler ama bil bakalım sorun ne dkdjjdj 1690903516 Ben netizenbuzz'dan aldım hem senin dediğin doğru hem de farklı bi siteden almış olabilir
  6. waldorfism

Haber Newjeans'ın 20 Saniyelik Iphone Kullanımı Reklam Sayılır Mı?

Article:Bu bir müzik show mu yoksa evden alışveriş şovu mu? [Finansal haberler] Kız grubu Newjeans halk TV müzik showunda sahnede Iphone kullanarak karışıklığa neden oldu. SBS kanalında 30 Temmuz'da yayınlanan Inkigayo'da yeni şarkıları 'ETA'yı sergilediler.Sahnenin ortasında bir anda Iphone 14...
  7. waldorfism

K-Pop Grupları Okul Klişeleri Olsaydı

Ya bu kadar orijinal şeyleri nereden buluyorsunuz ya dkkdjdjdd cidden çok güzel
  8. waldorfism

Anket Sizce Feriha Emir'e Yalan Söylemekte Haklı Mıydı?

Hayatımda gördüğüm en iyi anket dkkdjd. Gerçek hayatta Emir gibiler Hande gibilerle olur
  9. waldorfism

Dedikodu [Teen Stories]Platonik Aşkıma Yanlışlıkla Itiraf Ettim

Milletin lisede yaşadığı şirin olaylara bak be biz de uzaktan izleyelim dkdjjdj
  10. waldorfism

Dedikodu [Teen Stories]Platonik Aşkıma Yanlışlıkla Itiraf Ettim

Teen stories bölümünü okumayı cidden severdim haber dışında oradan da birkaç parça çevirmek istiyorum Part 1: 16.03.2015 [+466,-14] Merhabalar TT Ben sıradan bir lise öğrencisiyim TTTT Ve platonik aşığım Akademiden sonra beraber eve gittik ve ona şakayla karışık şöyle dedim ah~ sanırım hafta...
  11. waldorfism

Merhabalar!

Eğlenceli ve çok kısa olan bir yolculuğun sonuna hemende geldik. Spam/reklamcılık ile ilgili bana özelden yazıldı ve önceden de bilgilerin sızdırılması ile ilgili bir şeyler söylendi. Ben de sayfayı kapatmayı düşünüyorum Ama aşşırı eğlenceli olabilirdi. Ama sırf eğlence için hem benim hem de...
  12. waldorfism

Dedikodu Leş Gibi Koktuğunu Düşündüğünüz Ünlüler

La casa de papel kore'deki üzerini yırtan çocuk
  13. waldorfism

Kahve

Bu aralar soğuk kahveye takıntılı oldum