Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

zehra21 kullanıcısının son içeriği

1. Z

Haber Shınee Fanlarından Sm'e "İdolleri Koruyun!" Mesajı

Ardından Minho fanlara sizi endişelendirdiğim için üzgünüm tarzı bir şey paylaştı. Açıkçası buna gerek olduğunu düşünmüyorum. Programı hiç izlemedim ama kendisi küçük biri değil ayrıca kendisi spor yapmayı seviyor. Belki katılmayı kendisi bile istemiş olabilir 🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️
  2. Z

Profil fotoğraflarınız aynı :ROFLMAO:

Profil fotoğraflarınız aynı :ROFLMAO:
  3. Z

Nokta Koy Hangi Rengi Sevdiğini Tahmin Edeyim

Maviyi çok severim 💙💙💙
  4. Z

İzle Itzy Born To Be Için Mv Yayınladı

Bence de klipten çok dans performansına benziyordu. Girl crush sevenler sevecektir diye düşünüyorum
  5. Z

Önemli Yeni Yıl Hediyeniz! Koşunnnnn!

Selam Uranyum. Sen bir tanesin. Bu hediyen için minnettarımm. Mavi VIP lütfen
  6. Z

Produce 101 Japan Sonuçlandı! Me:ı Çıkış Yapıyor

Program sonuçlandı o yüzden burayı güncelleyeyim dedim. İlk 11 bu şekilde çıkış yapan herkesi kutlarım 🎉🎉🎉 Bu 11 kişi ME:I isimiyle bir grupta çıkış yapacak. Grup proje grubu değil. Lapone Ent. altında faaliyet sürdürecekler. Lapone Ent., Kore ve Japonya ortaklığında kurulduğundan kızlar...
  7. Z

Ne Kadar Kız Grubu/Erkek Grubu Fanısın?

Gg 60 Bg 10 Tabiki de kız grupları 😊😊😊
  8. Z

Yui ile Joa elendi ya 😭😭😭 Yui'nin sesi güzeldi Joa'yı da sahnede izlemeyi seviyordum

Yui ile Joa elendi ya 😭😭😭 Yui'nin sesi güzeldi Joa'yı da sahnede izlemeyi seviyordum
  9. Z

"O" Şarkılar

10. Z

Kpop Gruplarının Karşı Cins Halleri: Exo

Çok alakasız gelebilir belki ama D.O ve Jihyo'a benzettim
  11. Z

Haber Niziu, Kore Tarihinde Müzik Şovunda Ödül Kazanan Ilk Kore'li Üyesi Olmayan Grup Oldu.

Bence sadece konsept değişikliliği sadece global için değil japonya için de iyi olabilir. Şu an japonya da akb48 ve özelikle nogizaka46 gibi gruplar varken şirin bir konsept ile tutmaları zor. Biraz daha farklı bir şey denerlerlerse iyi olabilir gibi
  12. Z

Haber Niziu, Kore Tarihinde Müzik Şovunda Ödül Kazanan Ilk Kore'li Üyesi Olmayan Grup Oldu.

Japonya kötü değiller ama kız idol grubu denince de ilk akla gelenlerden de değiller. Bence jyp istediği patalamayı yapamadı. Gerçi sadece jyp değil hybe de istediği etkiyi yaratamamış gibi görünüyor. Üyeler ne kadar japon da olsa j-pop değil k-pop olarak görünüyorlar lokallerde -ne kadar...