Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

"O" Şarkılar

Ü

Üye silindi 189

dogrusunu soylemek gerekirse nasil bi baslik koyacagimi bilemedim. sizi derinden etkileyen, garip hissettiren sarkilari bilmek istiyorum. sizi alip fatkli diyarlara goturen, hic yasamadiginiz bi olayi hatirliyormussunuz gibi hissettiren, farkli bi dunyaya isinlatan, garip hissetmenize neden olan, nedensiz here huzunlendiren ya da sevindiren, anlam veremediginiz duygulara sebep ver sarkilar. benim icin

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

hayatımda ilk defa aşk gibi bir şey yaşadığım zaman bana çok fazla şarkı önerdi. duygularımı çok fazla çiğnemişti ayakları altında ben de bu yüzden kendi içimde yaşadım ne varsa. bu şarkıyı ne zaman dinlesem bir kere aklımdan çıkmıyor
ahhhh be askim neyse simdi badass sarkilar dinleme zamani. ezip gec o cocugu
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Conancım sağol canım asla yaşamadığım bu duyguyu bana dibine kadar yaşattığın için.
Şebnem Ferah şarkıları için yorum yok.
Arkasındaki hikaye beni çok etkiliyor.
heather... ilk dinledigimde hic sevmemistim yillar sonra tekrar karsima cikti enayisi oldum. sebnemin sesine de olurum. teoman askimi da kelimelere sigdirabilecegimi sanmiyorum

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Hayatımın bir döneminde çok bunalımda hissediyordum baya melankolik biriydim ergenlikte 😅

Şebnem Ferah harika biri ya gerçekten abartmalıyız bu kadını.
melankolik sarkilar her zaman favorim olacak cidden benim icin asla bi donem degil bunlar

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

harika sarkilar cidden zevkine kurban

Şu şarkının gerçek bir hikayesi var. Bahsedilen Hannah adlı kızı yaşıyormuş gibi hissediyorum.

Şu şarkı yine hikâyesi olan bir şarkı

Birini kolunu verecek kadar sevdin mi...

Sea benim için her zaman farklı bir şarkı oldu. Şarkının sözleri umut vaad ettiği hâlde bana hep hüzünlü bir vibe veriyor.

Bu da eski bir şarkı

...

Şu şarkıyı Tiktok kitle b.k etse de eskiden beri çok sevdiğim bir şarkı. Yine beni farklı yerlere götürüyor

...

Ve son olarak

Başka varsa aklıma gelmedi şu an. Ama hep aklımda olanlar bunlar.
bilmediklerimi daha donra izleye kaydettim ozellikle de gercek hikayeleri olanlara mutlaka bakicam

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
Bu şarkıların içinde en absürtü bu olacak ama beni alıp götürüyor ya. Şu sözler hangi ruh haliyle yazılmış olabilir. Adamın yardım çığlığını kimse mi duymamış diye düşünmeden edemiyorum. Çok farklı bana göre. Şu sözlere bak;

Dört bir yandan kuşatılmış şehir gibiyim
Hiç tadım yok gene zehir gibiyim
Öyle doluyum ki nehir gibiyim
Çok zor durumdayım, İyi değilim....

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Bu şarkıların içinde en absürtü bu olacak ama beni alıp götürüyor ya. Şu sözler hangi ruh haliyle yazılmış olabilir. Adamın yardım çığlığını kimse mi duymamış diye düşünmeden edemiyorum. Çok farklı bana göre. Şu sözlere bak;

Dört bir yandan kuşatılmış şehir gibiyim
Hiç tadım yok gene zehir gibiyim
Öyle doluyum ki nehir gibiyim
Çok zor durumdayım, İyi değilim....

daha sonra izleye kaydettim ask mutlaka dinliycem

• Beğen
Reactions: Zzz
Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

ve pink floyd? harikaaa

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Dinlemesen de olur herkese hitap eden bir tür değil arabesk 😂
yok yok bakiyorum zjjxbxnxn

Müzik sektörünün en üst seviyesi, bölüm sonu yenilmez boss gibiler
bir daha pink floyd gibisi gelmez cidden

Jungkook- Still with you ne zaman dinlesem çok duygulanıyorum
Billie Eilish- Listen before i go in₺ihar etmeyi düşündüğüm bir zaman vardı çok sıkıldığım-sıkıştığım o zamanlar bu şarkıyı dinlerdim sürekli, şu an ne zaman dinlesem o zamanlarım aklıma geliyor
o gunlerin geride kalmistir umarim. artik yalnizca mutluluktan dineldigin sarkilar olsun lutfen. bi problemin olursa da yaz konusalim burafa destek olalim birbirimize

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

yok yok geçti hepsi🦋 ayrıca çok tatlısın teşekkür ederimm💖 bu siteyle ilgili sevdiğim şeylerden biri de sen ve senin gibi insanların olmasıı
askim senin gibi insanlar da lazim bol bol eglenelim burada