Benzer Yazılar

G-IDLE Shuhua, makyaj yapmak yerine doğal güzelliği tercih ettiğini açıkladı

G-IDLE Shuhua, makyaj yapmak yerine doğal güzelliği tercih ettiğini açıkladı

HABER: “Neden makyaj yapmıyorum?” GI-DLE Shuhwa düşüncelerini paylaştı

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+584, -29] Çok sade ve güzel görünüyor, bunu kim neden sorun eder ki…?

2. [+566, -29] Süslenmesine gerek olmadan da çok güzel

3. [+420, -21] Küçük yaşına rağmen çok derin düşünceler ivar

4. [+26, -3] Hayatın her aşamasında farklı bir güzellik vardır, geçmişe bakınca niye gerektiğinden fazla süslenmeye uğraşmışım diye merak ediyorum.. şu an işe giderken makyaj yapıyorum ama bazen zorunda olmasam gerçekten yapasım gelmiyor.

5. [+22, -2] Makyajsız güzel olduğu için makyaj yapmıyor. Benim suratım böyle olsaydı hayatım boyunca makyajsız gezerdim.

6. [+20, -2] Böyle güzel görünüyorken zaten niye makyaj ile uğraşasın ki?

7. [+18, -2] Makyajsız o kadar güzel ki. Makyajla cildini mahvetmeye gerek yok. Bu yaştayken doğal güzelliğini çıkarmak için güneş kremi sürmek yeterli.

8. [+16, -2] Gençken mümkün olduğunca uzun süre makyaj yapmamak en iyisi, cilt için iyi olan bu ㅜㅜ Çünkü yaşlanınca istemeseniz de makyaj yapmak zorunda kalıyorsunuz ㅠ Ortaokul ve liselilerin okula kalın makyajlarla gittiğini görünce ve üzülüyorum ㅡㅡ

9. [+9, -1] Herkes kendi işine bakmalı.. saçlarını boyamaması ya da oje sürmemesi sizi ne ilgilendirir? ㅠㅠ Seni destekliyorum Shuhua!!

10. [+8, -0] Niye böyle bir soru sorarsınız ki? Makyaj yapmak istememesi onun seçimi ㅋㅋㅋ sonuçta makyajlarını siz satın almıyorsunuz ona

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+136] Gözlerinin altı nasıl hiç mor olmaz ya??? Benim gözaltı torbalarım şu anda ayaklarıma kadar inmiş durumda, 2 gündür uyumamış gibi görünüyorum

 

Kaynak: Netizenbuzz

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
yummix

Ünlülere yapılan bakımlar bana yapılsa ben de böyle iyi görünürüm diye kendimi teselli etmeye çalışıyorum ama olamam 😢

Sooji

Bakım bir yere kadar. Cildine bakınca sağlıklı beslendiğini hemen anlayabilirsiniz

foreveryoung

Yabancı yorumu ben mi yazdım acaba 😂😂

Zzz

Ben de olabilirim . 😂

kpop

kız daha 19 yaşında böyle güzel bi cildi olması normal, elbette sivilce sorunları yaşayan yaşıtları vardır. Bu yaşta makyaj yapmayıp cildini koruması , bilinçli davranması çok güzel, zaten sahnede makyözler bi ton makyaj yapıyor idollere, eminim cildine de iyi bakıyordur ve cidden güzel kız, ayrıca sade ve doğal olmakta insana ekstra güzellik katar. ve bence yeterli ve dengeli beslenip bol bol su içiyordur cildi için. güzel kız inşallah hep böyle devam eder.

Yeni Yazılar