G-IDLE Soojin havaalanında keskin profiliyle dikkat çekti

HABER: G-IDLE Soojin ‘Güçlü profil’

KAYNAK: Naver

1. [+226, -69] ?

2. [+159, -5] Soojin’in tuhaf bir albenisi var

3. [+129, -15] Soojin karizmatik kız grubu (G)I-DLE üyesi.. Çok güzel ve şirin, oyuncak bebek gibi

4. [+101, -7] Soojin’in fancamlerini izlerseniz kendine has bir aurası olduğunu görürsünüz.. Dans ederken fiziği çok güzel görünüyor ve çok albenisi olan biri

5. [+95, -37] Bugünlerdeki en seksi idol

6. [+26, -1] Naver’de ünlü haberlerine yorum yapılmasın, kaldırın yorumları. Ünlüler bu yorumlardan etkileniyor, bunları okumamalılar. Özellikle kadın ünlülerin haberleri beğenilmiyor ve cinsel taciz yorumları oluyor hep.

7. [+22, -1] Soojin’i seviyorum~~

8. [+13, -0] Bebek suratlı ama sahnede çok karizmatik, o en iyisi

9. [+12, -2] Soojin çok güzel ve sesi de güzel… Sahnedeki karizması inanılmaz!!

 

Kaynak: Knetizen

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
señorita

Ünlüler okuyor bu haberlere yorum bırakılmasınmış, yok çocuklar etkileniyor sigarayla foto atılmasınmışş… kimse de durup ben neden tanımadığım ama sırf ünlü diye birine nefret yorumu bırakıyorum, benim çocuğum neden herhangi bir madde kullanımına yöneliyor falan diye düşünmüyor he. Ya da neden kore’de intihar vakaları bu kadar çok diye sormuyorlar. Varsa yoksa her şeyi engelleyelim, her şeyi sansürleyelim. O işler öyle çözülüyor olsaydı şu an polisler çalışmıyor olurdu. Navera yorum bırakılmasın paşam tamam. Nasıl olsa instagram ve twitter üzerinden antiler istediği gibi nefret saçmaya ve özellikle de kadın ünlüleri taciz etmeye devam edecekler

İğrençlik

insanlar nefret yorumları yazmayı bırakmadığı için yorumlar bence de kapatılmalı, düzgün yorum yapanlar olduğu gibi maalesef kötü yorumlar yapanlarsa var ve bunu durduramıyoruz, facebook, instagram gibi hesapları olanlarda yorum kısmını kapatabilmeli ve diğer mecralarda kendi hesaplarında nefret yorumu yapanlarda şikayet edilmeli böylece bence sosyal medya da zorbalığın önüne büyük ölçüde geçilmiş olur, her insan durup ben ne yapıyorum neden nefret yorumu yapıyorum kendi mutsuzluğumun acılarımın kıskançlığımın suçu bu insanlarda değil bu insanlara kötü davranmamalıyım diye düşünemiyor maalesef. değişim ilk kendimize başlar ama herkes bunu yapamıyor, naver da yorum kısmı kapatılsın diyen kişi o nefret yorumlarını yazan kişi değil, kendisi de… Read more »

señorita

Sanırım insanların günümüzde anlamadığı şey internetin ne kadar derin bir yer olduğu. Facebook’u bilmiyorum ama instagramın zaten yorum kapama özelliği var ancak ünlüler hayranları ile de iletişim halinde olmak istiyor. Bunun da önü engellenecek. İş bir şeylerin kapatılmasında değil. Bu neden anlaşılmıyor? Konu kötü yorum olduğunda bunu yaymak çok çok kolay. Hepimiz biliyoruz ki ünlülerin vlive yayınlarına dahi girip kötü yorum yapıyorlar ki orası çok daha kişisel bir alan mesela. Ya aslında demek istediğim kişisel hesabına direkt yazılması da değil normal atılan tweetler gönderiler vs vs. Bunları ünlülerin görmediklerini mi sanıyor insanlar? Bir süre sonra bakmamaya başlıyorlardır ama bu günümüz… Read more »

Elifff

Bence de naver ve gazetelerde yorumlar kapatılsın. Valla destek veririm böyle bir kampanyaya. Keşke olsa.

Betüş

Sadece naverda değil ki insta ,Twitter her yerde var böyle yorumlar. Misal soojin’e habire sexy gibi davranmaya çalışıyor ama iğrenç diyen yorumlar gördüm Türkler arasında da . Kimse şu açıdan bakmıyor. Ona verilen imaj bu Zaten. İdollük bir nevi imaj meselesi. Tiyatroda yapılan rol gibi düşünün. Aşk-ı memnuda beren saatin rolünden dolayı kadına ne imalarda bulunuldu. İnsanlar harbi tuhaf. Soojin kadınsı imaj ile ön plandayken diğer üyeler farklı şekilde ön plandalar. Ki soojin’i fancamlarını izlediğimde o imajını gayet de kaldırıyor. Kısacası ne soojin ne baksa bir idol böyle yorumları okuduğunda kendini pek de neşeli hissetmiyordur. Çünkü bazı kişiler içinde yaşadığı… Read more »

estuko

bu kadar açık renk fondöten olmamış ya:(

Krystal benim karım ok?Sulli-Hara❤️

😍

Ceycey

Soojinnnn 😎

Aswium

Keskin mi? Kendisi gördüğüm en yumuşak yüzlerden biri