Benzer Yazılar

‘Gag Concert’ şovunun kadınlar tuvaletinde gizli kamera bulundu

'Gag Concert' şovunun kadınlar tuvaletinde gizli kamera bulundu

HABER: ‘Gizli kamera’ KBS ‘Gag Concert prova’ salonundaki kadınlar tuvaletinde bulundu… polis soruşturması

KAYNAK: Sports Chosun via Nate

1. [+2,908, -23] Yok artık ㅋㅋㅋ televizyon sektöründeki ş*refsizler

2. [+2,591, -18] Oha ya…

3. [+2,398, -20] İğrenç, umarım kim koyduysa yakalayıp kimliğini ifşa ederler

4. [+201, -2] Vay be… eğer bunu bir ünlü yerleştirdiyse büyük skandal olur…

5. [+190, -3] Tüylerim diken diken oluyor… özellikle içeriden biri yerleştirdiyse ㅠ

6. [+167, -1] İğrenç ya, niye birini işerken veya s*çarken görmek istersin ki ㅡㅡ;;

7. [+121, -13] Koreli erkekler ‘ben böyle şey yapmam’ diyorlar ama yabancı p*rn* sitelerinin aramalarına göre yapılan bir haberde Koreli erkeklerin en çok aradığı kelimenin ‘gizli kamera’ olduğu ortaya çıktı…

8. [+112, -0] Ah, bir komedyen yerleştirmemiştir herhalde?

9. [+105, -5] Eğer kim yerleştirdiyse ortaya çıktığında hayatı bitecek

10. [+95, -1] O pisliğin kimliğini açıklayın

11. [+61, -3] Bir televizyon kanalının tuvaletinde bile bu varsa umumi tuvaletlerde kaç tane gizli kamera vardır düşünün

12. [+50, -2] Bunu yapan herifler yakalanıyorlar ama diğerleri hiç ders almıyor. Makjang herifler iğrençsiniz.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+66] “İğrenç ya, niye birini işerken veya s*çarken görmek istersin ki ㅡㅡ;;”

Aynen😨😨😨😨

Kaynak: Netizenbuzz

27 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Queengi

Kore’de bu durum o kadar yaygın ki. Tuvaletlerden gizli kameralar kaç defa çıkmıştı. Ama bu sefer devlet kanalının tuvaletinden çıkması gerçekten korkutucu. Umarım yapan kişi bulunur ve ceza alır.

Lululali

Cidden çok iğrenç. Şu koreyi mükemmel sananlar lütfen bu haberleri okuyun.

Kill This Love Shot

Evet, aynen öyle. Kore de yaşamak isteyen ve ülkenin insanlarından tut kültürlerine kadar her şeyi taklit edip, yücelten insanlar görmeli bunu. Sandığınızın aksine, Kore yakışıklı oppalar ülkesi değil. Biraz algınızı açarsanız ülkenin taciz, güzellik takıntısı, kadınları hor görme ve aşağılama, ırkçılık, nefret, şiddet,pédofili ve cinsiyetçilikle dolu bir yer olduğunu fark edersiniz.

Kill This Love Shot

Ülkemizi de yeri gelince eleştiren biri olarak Kore den çok daha adil ve yardımsever olduğumuzu düşünüyorum. Sağlıklı düşünen insan oranı daha yüksek en azından

Last edited 8 ay önce by Kill This Love Shot
Nokta

Adamlar işemesini ve sçmasına bakmıyor ki. Baktıkları şey belli. Gerçi adam demişim şerefsiz pislikler. Kore’de kadınlar her şeye maruz kalıyor ama doğru düzgün ceza alanını görmedik.
Ayrıca Kore’de polis soruşturmaları da bana gerçekten yalan gelmeye başladı. İnanmıyorum işin içinde para görürlerse bunlarda yalan.

Last edited 8 ay önce by Nokta
Sanito

Ülkelerini bok götürüyor. Onlar hala sevgili haberlerine skandal der, idollerin sözlerini başka yere çekerek linç eder, sırf dışarıda yemek yedi diye nefrete boğarlar. Bu bizim ülkede kadın cinayeti taciz ve tecavüzcüler kol gezerken eş cinsellik için vaveyla etmeleri, RTÜK bu tür içerikli dizilere bir şey demezken eşcinselliğin e’ si geçen dizilere ceza kesmesi gibi bir şey.

Lol

Yabancılar Kore’ye gidenleri bolca uyarıyor bu konuda. Eğer bunu okuyan ve Kore’yi ziyaret edecek Türkler varsa lütfen okusun… DIŞARIDAKİ TUVALETLERE GİRMEYİN, HATTA ÜNLÜ OLMAYAN BUTİK TÜRÜ YERLERİN KABİNLERİNDE DE SOYUNMAYIN. Bu durum Kore’de düşündüğünüzden çok daha yaygın ve bu videoları deepweb gibi yerlerde satıyorlar, sizin ruhunuz bile duymuyor.

blueb

Kesinlikle biri tuvaletini yaparken onu niye izlemek istersin ki bu kadar çok merak ediyorsanız açın porno izleyin ne bu gizli kamera takıntısı iğrençsiniz.

Akali

7. [+121, -13] Koreli erkekler ‘ben böyle şey yapmam’ diyorlar ama yabancı p*rn* sitelerinin aramalarına göre yapılan bir haberde Koreli erkeklerin en çok aradığı kelimenin ‘gizli kamera’ olduğu ortaya çıktı…
 
şimdi de başımıza gizli kamera fetişi mi çıktı ya iğrenç 🤢

Akali

S**ngri olaylarını diyorsan onları biliyorum evet ama o olaylardan önce bilmiyordum insanların böyle fantezileri olduğunu, bilmediğim hale keşke geri dönebilsem

bacım bak hele

hatta koredeki telefonlarda flaş açıkken sesin kısılamayacağını duydum o kadar ciddi

CurlyLili

airbnb evlerinde bile gizli kamera çıktığına dair blog okumuştum. şu an o blogun linkini bulamadım ama bu haber var. yine de oraya turistik gidecek olanlar varsa dikkatli olun lütfen.

https://edition.cnn.com/2019/03/20/asia/south-korea-hotel-spy-cam-intl/index.html

Muziksever

Daha da korkuncu bunun Kore’de yaygın olması

Sunmii

Artık şaşırmıyorum bile çok yazık cidden

deniz

asla asla asla koreye ayak basmayacağım

Sooji

Gizli kamera olayı Korede cok yaygın. Koreliler kolay kolay gizli kamera koyabiliyorlarsa bunun sorumlusu yeteri kadar ceza verilmemesidir. Ağır cezalar getirilse gizli kamera sorunu ortadan kalkacaktır.

haechanınköpeğiyim

eskiden korenin ve insanlarının güzel olduğunu sanıyordum ama bu tarz haberlerden sonra öyle düşünemiyorum

Sena

Allahım ya nasıl bir yokluktalarda böyle iğrenç şeylere karışıyolar pissiniz olum puştlar

Kyuzi

Gizli kameraları tuvaleteye koyduklarını korede gördüm hiç aklıma gelmezdi. Artık bende nasıl bişey hissettirdiyse türkiyede ki tuvaletlerde özellikle mola verilen yerlerdeki tuvaletlere girmiyorum. Sonuçta ordakide sapık burdaki de sizede tavsiyem sizde dikkat edin lütfen.

la cha ta

iğrenç

jeyan

Geçen haftalarda sık sık gitiğim ama allahtan hijyeninden emin olmadığım mekanların affedersiniz tuvalatini kullanmadığım için bilmediğim yerde gizli kamera varmış hatta haberlere de çıktı, koreye tapan ve ülkeyi silen opparlara gösterin şu haberi bizim de onlardan farkımız yokmuş demek.Kore’de sapkınlıklar çok fazla olduğundan (bir insanı sı*arken izlemek gibi) neredeyse çoğu mekanda kamera var sık sık görüyoruz tuvaltte ya da bir yerlerde gizli kamera olaylarını…

Vermillion

Bu durumun aynısı bir dizide işlenmişti. Hangisi şu an hatırlamıyorum fakat baş rolün(kadın) tuvalete girerken her yeri kontrol ettiğini ve yüzündeki o kaygıyı çok iyi hatırlıyorum. Dizilerine bile bu olay taşındıysa ciddi derecede Korelilerin bu sapıklığı var demek.

BRAIN

Kim ji yong:Born 1982 de bu konudan bahsediliyor senin söylediğin tarzda bir kesit vardı

Buse

Ya gerçekten mide bulandırıcı.

sametinyourarea

çok kancıklar

KINGEXO

Bu kadar yokluktaysanız gidin por*o falan izleyin. Birileri tuvaletini yaparken izlemek nasıl bir fantezi ya düşüncesi bile iğrenç.

Antisavar

Şu yorumlara bu pisliklerin adı açığa çıksın yazan s*laklar sanki bir şey yapacak mı? Yoongi’nin haberleri neden bir anda çıktı sizce? Şarkılar yeni yayınlanmadı, yayın yeni açılmadı ama farkındaysanız itaewon olayında olduğu gibi bunda da idoller ortaya atıldı ve yeni olmayan şeyler öne sürüldü. Tabi bu koreliler salak oldukları için bunları yapanları değil idolleri eleştirirler anca. Siz böyle devam edin. Ülkenizi batıran bu pislikleri değil temsil eden insanları gömün…

Yeni Yazılar