Benzer Yazılar

Gong Hyo Jin hayranları hayal kırıklıklarını dile getirdiler

Gong Hyo Jin hayranları hayal kırıklıklarını dile getirdiler

HABER: Gong Hyo Jin’in sosyal medya tartışması hakkında hayranlar duygularını paylaştı “Aktrisin sevmediği bir filmi izlemek doğru mu?”

KAYNAK: Top Star News via Nate

1. [+2,196, -74] Dizisi sayesinde imajı çok pozitifti ama şimdi hepsi yok oldu ㅋㅋㅋ ne kadar ilginç bir kişiliği var

2. [+1,917, -59] Estetik öncesi halinden videoların ortalıkta gezinmesini istemeyebilir ama bu şekilde yazması beni şaşırttı.. o hayrana özel mesaj atmalıydı ㅠ

3. [+1,538, -47] Yorumuna “Lütfen” diyerek başlaması bile herhangi bir emirden daha güçlü ve ağır geldi kulağa

4. [+270, -3] Estetikten önce ve sonra aynı görünüyor. O kadar güzel bir kadın değil ve bunu herkes biliyor. Niye bu kadar hassas davranıyor?

5. [+242, -0] Kamelya çiçeği çabucak solmaya başladı.. yazık

6. [+236, -2] Yunho utanç verici eski fotoğraflarından bahsetmişti, ama o fotoğraflar yine de benim olduğu için onları kucaklıyorum demişti

7. [+232, -2] O hayrana özel mesaj atabilirdi. Buna neresinden bakarsam bakayım kaba bir hareket. Hayranlarının ne kadar değerli olduğunu bilmiyor.

8. [+177, -0] Ünlüler sadece yapay imajlardan ibaret. Ben bu kadında hep ucuz bir şeyler olduğunu düşünmüştüm, haklıymışım.

9. [+156, -0] Her zaman kibirli olmasıyla biliniyordu zaten, Dongbaek ile imajı temizlendi

10. [+141, -0] ‘Camellia’ geçen sene yayınlandı yani teknik olarak o da eski bir dizi, artık onun hakkında konuşamayız 🙏

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+122] Mesajındaki üslubunu falan bilemem… AMA, eğer büyük hayranı olduğum birinin böyle bir videosunu hazırlamak için çok uğraşsaydım, sonrasında o ünlü bana böyle bir mesaj atsaydı aşırı utanırdım. Hiçbir yerde yüzümü gösteremezdim ksjfhds Düşünsenize hayranı olduğunuz kişi sizin gönderinize yorum yapıyor, gönderinizi gördüğü için seviniyorsunuz ama yorum sadece “lütfen bunu sil!” diyor. Gong Hyo Jin daha ince davranmalıydı. Hayrana özel mesaj atabilirdi, ya da daha kibar bir şekilde bunu isteyebilirdi, “Desteğin/emeklerin için teşekkürler ama bu beni biraz utandırıyor” vs vs diyebilirdi..

 

 

Kaynak: Netizenbuzz

14 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Melanie

Sonuç olarak bir oyuncu ve yer aldığı her proje internette o istese de istemese de olacak. Böyle bir tepki vermesini saçma buldum. Çok rahatsız oluyorsa mahkeme kararıyla falan kaldırtabiliyorsa kaldırtsın tüm o videoları. 🙄

Minnie

Geçmişinden bu kadar rahatsızsa o zaman kazandığı paraları da geri versin ahajdkshhahajs Oh ne ala memleket valla

deniz

bu olay %100 kişilik meselesi

İğrençlik

Hayran için cidden üzüldüm,emek veril edit yapıp yayınlıyor ve o ünlünün kariyerine popülaritesine de bi katkı oluyor ayrıca bu ,bedava reklamını yapıyor. Ve sevdiği bi ünlü ,severek yaptığı bi iş. Gong Hyo Jin özelden mesaj atıp kibarca rica edebilir di. Her insan eski halinden utanıp görmek istemeyebilir başkası da görsün istemeyebilir,sonuçta “senin suratın eskiden şöyleydi” deyip insanla dalga geçenler oluyor. Ama o dizi onun geçmişte oynadığı ve onu bugünlere getirmede katkısı olan bi dizi. Ve hayatından tamamen silemez asla ve verilmiş bir emek var kendi de emek vermiş. Ayrıca lisede normal bi vatandaş öğrenciyken özel hayatından çekilen bi görüntü de… Read more »

Acı ama gerçek

Bu sefer netolar haklı.
Kadının özel görüntülerini paylaşmıyor ki fan dizi ve filmlerinden edit yapıyor.
Oyunculuğundan mı utanıyorsun yoksa estetiksiz yüzünden mi ?

Akali

Son cümlen aşırı iyidi omg

she ended

Chickenisnotmystyle

Gerçekten üzülmüş olmalılar.. Benim hayranı olduğum kişi o kadar uğraşıp yaptığım videoya böyle bir şey dese bende çok üzülürdüm.

someone

bu olay bana c*n yaman’ı hatırlattı. o da sürekli hayranlarına saçma sapan cevaplar yazıyordu. argo kelimeler falan kullanıyordu. K2’ye tırmanmak bile ünlülerin egosuyla uğraşmaktan daha kolaydır a*k. cebine iki kuruş para girdi diye geçmişini unutan nezaket yoksunu bir insana dönüşmeleri çok sinir bozucu.

Bir Army

Bu açıklamayı yapmış
Bu yorumu bu tür bir niyetle bırakmadım, ancak bu hesabın sahibine ve incinen birçok kişiye özür dilerim.

Bana göre, üzerinde çalıştığım her proje ve bu projeleri seven herkes çok değerlidir. Uzun zaman önce çok eksik olan oyunculuk becerilerimden utanıyorum.

Umarım bu konuda başka yanlış anlama yoktur. Artık kızmayın lütfen.

Elif

Sevdigim bir oyuncu ama bu hareketi beni bile uzdu hayranini dusunemiyorum…

Büşra

Neden bilmiyorum hayran için cidden üzüldüm. Gong Hyo Jin’in de çoğu dizisini izlemişimdir. Bu yorumu yazarken keşke kendince nedenini de belirtseydi. Ya da DM’den mesaj atabilirdi. Nedenini belirtmediği için aslında neden rahatsız olduğunu bilememek o hayranın kalbini daha da kırmıştır.

Selen

Korede ki ünlülere harbiden üzülüyorum . Her hareketlerini eleştiriyorlar . Nasıl bir ezik psikolojisi varsa halkın .

Sera

Olayı bilmeden ünlüyü savunman bu daha ezikçe değil mi?

selen

sana sorucak değilim istediğimi derim

Yeni Yazılar