Benzer Yazılar

Goo Hara Kore’deki promosyonlarına ara verecek, henüz Kore’de bir şirketle kontrat imzalamadı

Goo Hara Kore'deki promosyonlarına ara verecek, henüz Kore'de bir şirketle kontrat imzalamadı

HABER: Goo Hara Kore promosyonlarına ara verdi, şirket seçmedi

KAYNAK: Starin via Nate

1. [+1,264, -54] Geri dönme, normal bir hayat yaşa… Geri dönünce daha kötü şeyler göreceksin sadece. Para açısından zor durumda değilsin, hayatını başka bir şey yaparak geçirmek daha iyi olmaz mı?

2. [+929, -68] Eski sevgilisi yüzünden imajı düştü, göz ameliyatından sonra daha çok nefret almaya başladı.. Anne babası boşandıktan sonra yalnız büyüdü, hassas bir kalbi var gibi duruyor.

3. [+771, -41] Hem Kore hem Japonya’da ara vermeye çalıştığını düşünürsek depresyonu gerçekten kötü olmalı..

4. [+118, -9] Bir an için kendinizi onun yerine koyun. S*ks videonuzla size şantaj yapıldığını, tüm halkın sizinle dalga geçip nefret yorumu yazdığını düşünün. Sizi tehdit eden eski sevgiliniz şimdi kendi işyerini açmış ve sosyal medyada gayet mutlu. Bu durumda kim intihar etmek istemez? Nasıl tutunabilirsin ki? Ruhsal çöküş yaşamasaydı tuhaf olurdu asıl

5. [+85, -3] Ünlü olmayı bırakıp başka bir şey yapmasını söylemek kolay ama küçüklüğünden beri hayatı bu kariyer olan biri için çok zor. Goo Hara unutulmaktan korkuyor gibi görünüyor.

6. [+55, -3] Dünyada senden önemli ne olabilir? Bazı kişilerin inadına bile olsa iyi bir hayat yaşa. Ne yapmak istersen onu yap, kendini bul. Aileni kur, istikrarlı bir hayat yaşa. Yaşadığın zorlukları aşarak daha iyi bir insan olursun.

7. [+52, -3] Hara-ya, senin kendine ait bir binan var. Rahat rahat yaşa.

8. [+44, -3] Hara-ya, sen zenginsin, birkaç yıl yurtdışında yaşa ve dinlen ㅠㅜ güçlü ol

9. [+40, -3] Bence Chungdamdong’dan ayrılıp sessiz, daha küçük bir şehirde vakit geçirmeli.. aynı zamanda sosyal medya ve internetten de uzak kalmalı..

10. [+36, -5] İstediğin kadar dinlen, seni destekliyorum…

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+237] Hayatını kurtardığı için menajerini de takdir edelim. Menajeri olmasaydı şu anda Goo Hara’nın ölümü ve cenazesi hakkında bir sürü haber okuyor olurduk. Arkadaşları, ailesi ve hayranları onlar için çok önemli birini kaybetmiş olurdu. Hara takip ettiğim bir ünlü değil, ama etrafında menajeri gibi sorumluluk sahibi bir kişi olduğu için ve hayatta ikinci bir şans elde ettiği için mutluyum. Bunun da kıymetini bilmek gerek.

 

Kaynak: Netizenbuzz

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

Allahım kıza yardım etsin hidayete erdirsin inşallah,

Şeyma

Eğer ölseydi herkes ona acıyor ,erkek arkadaşını suçluyor olurdu ama yaşadığı için halen bu insanların nefretiyle yüzleşiyor.Acınası olan bu nefret yorumlarını yapanlar

Dalgomi🐶

Estetik yaptırdı diye üstüne giden tüm iğrenç hakaretleri eden insanlar mı böyle konuşuyor? Hayret doğrusu daha söyleyecek tek kelime bulamıyorum Harayı intihar etme teşebbüsüne sürükleyen yine siz ve sizin gibi kötü insanlardı. Hara umarım yaşadığı tüm zorlukları en az hasarla atlatır ve kendiisi için en doğru olan yolu seçer. Gerçekten düşünmeden edemiyorum insanın tüyleri ürperiyor şuan yaşamayabilirdi allah korusun

SUNMİ

Döndüğünde pnation ile kontrat imzalaaa

Hata

P Nation idol şirketi, oyuncu değil. Ayrıca PSY artık önceden çıkış yapan birilerini almayı düşünmediğini söyledi

Yeni Yazılar