Benzer Yazılar

Goo Hara’nın abisi, annesine açtığı dava hakkında konuştu

Goo Hara'nın abisi, annesine açtığı dava hakkında konuştuHABER: ‘One Night’ Goo Hara’nın abisi, “Anneme açtığım dava? Kardeşimi korumak istiyorum”

KAYNAK: Ilgan Sports via Nate

1. [+1,346, -8] Şeytan gerçekten varsa bence bu kadın olabilir… İnsan kılığına girmiş bir şeytan izliyor gibiyim

2. [+1,252, -19] Hara’nın mal mülkü annesine giderse eğer ülkemizdeki demokrasi umutsuz bir durumda demektir

3. [+1,099, -9] Annesi açgözlü pisliğin teki. Umarım tek kuruş bile almaz!!

4. [+75, -0] Hara’nın Katalk konuşmalarına bakarsak abisi ona çok destek olmuş. Onun mal mülkünü kesinlikle abisi hak ediyor.

5. [+73, -0] Annesi Goo Hara’nın cenazesine kameralarla gitmiş, orada olduğunu kanıtlamak için… tam bir şeytan değil mi?

6. [+66, -1] Onu temsil edecek kadar pislik avukatlar olduğuna inanamıyorum

7. [+51, -0] Hara’nın babası ülkenin her yanında geçici olarak fabrikalarda çalıştı, annesi ise aileyi terk etti. En azından babası mal mülkü abiye bıraktı.

8. [+39, -1] Oppa fighting! Oppa umarım bunu anayasa mahkemesine kadar taşır, yasaları değiştirip onun gibi açgözlü anne babalardan kurtulalım ㅠ

9. [+33, -3] Annesi olarak kızının niye böyle bir karar verdiğini bilmesi lazım ama yine de ona işkence çektirmeye devam ediyor. Karnında taşıdığın kızına nasıl yaparsın bunu?

10. [+31, -0] Kimliğini açıklayın, halk bunun icabına bakar

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+323] Goo Hara’nın annesi, vefat etmiş çocuğundan faydalanmaya çalışıyor, çok üzücü. Hara bunu hak etmiyor. Umarım abisi adaleti sağlar.

 

Kaynak: Netizenbuzz

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Esra

Hara değil bu kadın ve onun gibiler ölmeliydi, hayat gerçekten iyi insanlar için acımasız oluyor. Yaptıklarını okudukça kanım donuyor, insan düşmanının ruhuna bile saygı duyar da yine bu kadar para için arsızlaşmaz…

Limpi

Vicdansız olmasaydı küçücük çocuklarını bırakıp gitmezdi. Tam sergilediği davranışa paralel hareket ediyor. Hiç şaşırmadım.

xoo

Aileleri bile birbirine düşürüyor bu para. Hala her kapıyı açtığını inkar eden var mı?

Selen

10. yoruma tehşet katılıyorum . Kore de böyle bir güç var . Kullanın lütfen.

elifnur

belliki planlanmış bir ölüm değildi bir anlık bunalımla kıydı canına tasarlamış olsa bir vasiyet bırakırdı abisi ve onun için çok üzülüyorum sağlığında yanında olmayan ebeveynler ölünce leş kargası gibi üşüştüler mirasa umarım anne ve babasına zırnık vermez mahkeme

Yeni Yazılar