Benzer Yazılar

Goo Hara’nın abisi, Goo Hara ile son mesajlaşmasını paylaştı

Goo Hara'nın abisi, Goo Hara ile son mesajlaşmasını paylaştı

HABER: Goo Hara’nın abisi Goo Hara’nın ölümünden önceki Katalk konuşmasını yayınladı… “Lütfen benim için uzun yaşa”

KAYNAK: Top Star News via Nate

“Lütfen, oppan için… kötü şeyler düşünme, canın yanmasın, sağlığına dikkat et, zamanın geçmesine izin ver ki evlenebilesin, çocuğun olsun, hala çok uzun bir ömrün var… Üzüldüğün zaman istediğin kadar ağla ve hepsini at içinden.. Biliyorum hepsini unutup aşamayacaksın ama… seni seviyorum kardeşim”

Goo Hara: Seni seviyorum, oppa
Endişelenme

“Ne kadar üzgün olduğunu hayal edemiyorum ㅜㅜ abinin kalbi de çok acıyor, gerçekten öldürüyor beni. Japonya’da lezzetli yemekler ye ve fighting.”

1. [+2,375, -15] Çok üzücü… abisinin kalbi acıdan parçalanıyordur… huzur içinde yatsın

2. [+1,993, -25] Ağlayacağım.. lütfen bir sonraki hayatında ünlü olma, sıradan biri olarak yaşa…

3. [+1,800, -14] Çok üzücü..

4. [+150, -1] Kardeşlerin birbirlerine “seni seviyorum” demesi pek görülen bir şey değil, aralarındaki sevgi gerçekten derinmiş, abisi büyük şoka girmiş olmalı. Güç bul…

5. [+149, -3] Goo Hara’nın evi anne babasına gitmemeli.. anne babası onu resmen attı, Goo Hara hep akrabalarının yanında büyüdü. Evi abisine gitmeli, değil mi? Yasalar böyle zamanlarda çok kötü…

6. [+110, -1] Biraz daha uzun yaşasaydı, daha uzun günleri bekleseydi, o ş*refsize gösteriş yapabileceği bir hayat yaşasaydı.. Abisi hayatı boyunca çok acı çekecek. Sıkı çalıştın, huzur içinde yatㅜㅜ

7. [+99, -0] Acısı o kadar ağırmış ki ailesine verdiği sözü bile tutamamış.. Sulli’nin ölümünden sonra abisi onun için çok endişelenmiş olmalı

8. [+90, -0] Abisinin çaresizliği beni çok üzdü ㅜㅜ

9. [+85, -0] Bu aile için ne kadar korkunçtur hayal edemiyorum.. asla unutulamayacak bir şey

10. [+78, -0] Abisi varmış.. ve abisi onu çok seviyormuş.. Ah, eminim Hara da sözünü tutamadığı için üzülüyordur.. huzur içinde yatsın

11. [+72, -4] Evi abisine gitmeli değil mi? Anne babası boşandıktan sonra Goo Hara’yı büyükannesi büyütmüş. Goo Hara başarılı olduktan sonra anne babası ona ulaştı mı acaba? Eminim onu gerçekten sevenler sadece abisi ve büyükannesiydi.

12. [+66, -2] Umarım Goo Hara’nın evi boşanmış anne babasına değil de abisine kalır..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+101] Gerçekten çok üzücü. Her neredeysen mutlu ol, Hara

 

Kaynak: Netizenbuzz

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Krystal benim karım ok?Sulli ve Hara bir melek

11. [+72, -4] Evi abisine gitmeli değil mi? Anne babası boşandıktan sonra Goo Hara’yı büyükannesi büyütmüş. Goo Hara başarılı olduktan sonra anne babası ona ulaştı mı acaba? Eminim onu gerçekten sevenler sadece abisi ve büyükannesiydi.

12. [+66, -2] Umarım Goo Hara’nın evi boşanmış anne babasına değil de abisine kalır..

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Allah’ım gerçekten çok üzücü abisinin ne kadar üzgün olduğunu hayal bile edemeyiz inşallah güçlü bir şekilde hayatına devam edebilir. Hara kısa ama insanların kalbine dokunan, onlarda iz bırakan bir hayat yaşadı muhteşem şarkıları sayesinde asla unutulmayacak.

Didem.x1

Bir sonraki hayati yok bitti daha.

Maraz Ali

Çok canım acıdı abisi için dayanılmaz bir acı…kimse yaşamasın böyle bir şeyi

Krystal benim karım ok?Sulli ve Hara bir melek

Umarım iyi olur gerçekten biz buradan bu kadar üzülüyorsak abisini düşünemiyorum…

Almina

Goo Hara büyükannelerinin yanında 7 yaşından beri abisiyle birlikte yaşadı anne baba sevgisi görmedi onlardan bahsetmezdi bile bende hiçbir şeyinin onlara kalmasını istemiyorum umarım vasiyetnamesi vardır.

Ceycey

Aile onu yanlız evde bırakmamalıydı. Depresyonu en çok yanlızlık tetikliyo gibi.

Cansu

Arkadaşlar bir sonraki hayatında mutlu ol diye yorumlar yazmayın onların dini inancına göre yazıyorlar ama çoğunluğunuz müslümansınız din de böyle bir şey yok.

Litzz

Milletin derdine bak yav. Sana ne kardesim. Hem oyle yazanlarin musluman oldugunu nerden biliyorsun, belki degiller. Olsalar da herkesin sevabi da gunahi da kendine. Bi bitmediniz ya.

MisaMisa

özellikle türk olarak bu yorumu yazanların %90ı müslüman . Her ne kadar üzülse de cehenneme gidip gidilmeyeceği bilinmeyeceği gibi kesin cennette olacağını yazmak da sıkıntılı

Moe

Yanlış birşey söylemedi ki Cansu. Müslümanmış gibi sözler sarfedilmemesi gerektiğini vurgulamakta ne var? Burası özgür bir platform herkes düşüncelerini belirtmekte özgür. Buradaki herkes kalan malını, mirasını, evini abisine kalsın diye düşünmesi garip değil ama gerçekçi bir uyarı yapılması neden rahatsız ediyor? Kız hakaret etmedi bile. Sizlerinde netizenlerden farkınız yok. Başkalarını savunacağım diye kendi halkınızı da satmayın. Biraz bu siteden uzaklaşın nacizane olarak.

Yeni Yazılar