Benzer Yazılar

Goo Hara’nın abisi, Hara’nın evini ünlü stajyerlerini desteklemek için kullanmak istiyor

Goo Hara'nın abisi, Hara'nın evini ünlü stajyerlerini desteklemek için kullanmak istiyor

HABER: Goo Hara’nın abisi, “Onun evini ünlü stajyerlerini desteklemek için kullanmak istiyorum”

KAYNAK: News 1 via Nate

1. [+3,023, -17] Lütfen davayı kazan, seni destekliyorum!!! Annede azıcık utanma varsa davadan çekilir…

2. [+2,909, -16] Kızı vefat ettikten sonra özür dilemek için geleceğine evini almaya gelmiş, bu anne bir insan mı…

3. [+2,225, -33] Cheonan ve Sewol gemisi battığında da böyle oldu. Çocukları hayatlarından çıkarmış anne babalar birden ortaya çıkıp trajediden para kazanmaya çalıştı. Hemen bu yasaları değiştirmeliyiz. Vurdumduymazlık yapıp istediklerini alabileceklerini bildikleri için böyle davranıyor bu insanlar.

4. [+112, -0] Goo Hara bu para için sıkı çalıştı. İnsanlara yardım için ya da hayır işi için kullanmana gerek yok. Eminim senin olmasını isterdi. Hara’nın huzur içinde uyuması için abisi mutlu yaşamalı.

5. [+109, -1] Evi abisi kendisi için almalı

6. [+99, -0] Ünlü stajyerlerine yardım etme, evi kendine sakla

7. [+73, -0] Goo Hara o para için çok çalıştı, ünlü stajyerlerine harcama. Gereksiz harcama olur, sadece kendine sakla. Niye birinin kan ter akıttığı parayı böyle harcamak istersin? Anneye verme evi ama stajyerleri de destekleme, onları desteklemek şirketlerin görevi

8. [+62, -0] Hayır aptal olma.. sadece sen ve baba kullansın, başkalarıyla paylaşmaya gerek yok.

9. [+59, -2] Bence Goo Hara evi abisinin kendisine almasını isterdi

10. [+57, -1] Evi ailen için kullan, insanlara yardım etme.

11. [+45, -0] Evi stajyerlere harcayacağına kendisine kullansın…

12. [+28, -1] Evi kendin kullan. Ülkede bir sürü hırsız var, kardeşinin parasını harcayıp kendi hayatını borç içinde geçirme

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+147] Abisi Hara’nın ne istediğini herkesten daha iyi biliyor, belki de Hara böyle bir şey yapmak istediğinden bahsetmişti ve abisi onun isteğini hayata geçirmeye çalışıyor. Belki de kadınlar için bağış yapar çünkü Hara bunu da önemsiyordu. Hara abisinin kızının okul masraflarını karşılamaya söz vermiş, yani abisi kendi ailesi için de kenara para ayırmalı ve en önemlisi o anneye hiç para verilmemeli

Kaynak: Netizenbuzz

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Sunmii

Kendine yetecek koşullardan fazlasına sahip olduktan sonra başkalarına yardım etmekte ne sakınca var? Bence herkes böyle yaşamalı.

Chunnie

Hara’nın bu ünlülerin kakaotalk konuşmaları sırasında gazeteciye bir çok bilgi verdiği ortaya çıkmıştı. Twitterda görmüştüm. Yabancı yorum haklı olabilir. Belki de bir kadın olarak, taciz ve şiddete maruz kalmasına rağmen nefret yorumu alan Hara istedi stajyerlere yardım etmek.
Eminim abisi bizden iyi bilir.

KINGEXO

Intihar ederek genç yaşta kaybettiğiniz kardeşinizin evini ve parasını kullanmak sizin için zor olmaz mı? Elbette abisine kalmış bir şey ama bence en doğrusu yardım etmek olurdu.

QueenSS

8. [+62, -0] Hayır aptal olma.. sadece sen ve baba kullansın, başkalarıyla paylaşmaya gerek yok.
Böyle düşündükten sonra Haranın annesinden ne farkları kaldı ki.. Hara kazanmış olsun başkası kazanmış olsun abisi nasıl kendi kazanmış gibi hiç vicdanı sızlamadan üstüne çöksün? Bence böyle durumlarda yapılacak en iyi şey o paraya ihtiyacı olanlara yardım etmek. Hara da küçükken sektöre atıldığı için bir sürü zorluk yaşadı eminim bu yardım onu da mutlu ederdi.

BIKTIM

Hara için çok üzülüyorum.. Kimse Hara’dan bahsetmiyor. Annesi parasını almakla kafayı yemiş. Ve en önemlisi Sulli’den sonra Hara’nın hali apaçık ortadaydı… Yardım edilebilirdi ama o zaman bile sadece nefret yorumları vardı.

Chunnie

Ben de… özellikle Hara’nın şiddet ve taciz mağduru olduğunu ve bir ünlü olarak her şeyi göze alıp dava açmasına rağmen sadece nefret yorumu aldığını hatırlayınca gözlerim doluyor. Bir çok defa yorulduğunu söyledi. Sulli için veda yayını yaparken ağladı diye bile ilgi * dediler. Oysa sadece benzer kaderi yaşadığı arkadaşına veda ediyordu.
Davası sırasında insta hesabını güncelledi diye linç edildi. Oysa sadece güçlü durmaya çalışıyordu. Hara annesiz büyüyen bir kadın olarak çok acı çekti. Şimdi bile onu doğuran kadın yüzünden acı çekiyor…

BIKTIM

Kesinlikle… her seferinde aklıma bunlar geliyor ve deli oluyorum. Sanki tüm dünya bu kızlara haksızlık yapmış gibi hissetmekten kendimi alamiyorum..

haechanınköpeğiyim

abi ağlıcam ya bu kadar harika bir insanı nasıl kaybettik

XoXo

İntihar eden bir çok ünlünün aileden gelen sıkıntıları var büyük ihtimalle annesi Hara yaşıyorken bundan daha beterdi kızı öldüğünde bile bu kadar ileriye gittiğine göre aileden gelen sevgi eksiliğinin çözümü yok böyle sorun yaşayanlar maalesef ki 1-0 yenik başlıyor hayata..

Ayrıca abisinin evi bu şekilde kullanması çok daha mantıklı ben olsam orada yaşayamam satmak istesem kardeşimin emek emek aldığı evi satıp parasını da kullanamam en azından stajyerlere yardım ederse belki bir parça da olsa o çacukların hayatlarına rahatlama gelir umarım davayı abi kazanır anne denen varlığın kazanması fazlayısla üzücü olur…

Yeni Yazılar