Benzer Yazılar

Goo Hara’nın annesi Goo Hara yasasına karşı

Goo Hara'nın annesi Goo Hara yasasına karşıGoo Hara'nın annesi Goo Hara yasasına karşıGoo Hara'nın annesi Goo Hara yasasına karşı

HABER: Goo Hara’nın annesi, “Eşimi aldattığım için ailemi terk etmedim… Goo Hara yasasına rıza göstermiyorum”

KAYNAK: Joongang Ilbo via Naver

1. [+5,085, -12] Goo Hara’nın annesi ve teyzesi bir şeyin farkına varmalı, bir annenin tek görevi doğum yapmak değildir…

2. [+3,456, -7] ㅋㅋ “Çocuklar kendi başlarına doğmadılar” demesi çok komik, sırf bu yüzden yorum yazıyorum. Evet o çocukları sen doğurdun, bu yüzden sen yetiştirmeliydin. Ebeveyn olmak demek hasta ya da yoksul olsan bile çocuğunu yetiştirmek demektir. Diğer her şey bir bahane. Sadece paran varken ve sağlıklıyken çocuk yetiştirmek istediysen niye çocuk yaptın ki? Kızın vefat etti. Seni özlüyordu ve şimdi artık yok. Böyle birini kendi ihtiyacın için kullanman çok üzücü ve sinir bozucu…

3. [+2,734, -11] Aileni bir ilişki sebebiyle terk etmişsin ya da sebep bu değil, önemli değil. Önemli olan şu, çocuklarını büyütme görevinden vazgeçtin ve küçükken onları terk ettin. Yalnız, acı çeken yetişkinler haline geldiklerinde de onları korumadın. Sadece buna dayanarak konuşsak bile anne olmaya hakkın yok. Benim çocuğum yalnız hissettiği için hayatına son vermiş olsaydı, bunun için herhangi bir tazminatı asla kabul edemezdim. Sen çok… utanmazsın. O parayı kabul etmektense açlıktan ölmeyi tercih ederdim.

4. [+1,002, -16] Goo Hara’yı terk eden annesi şimdi onun parasını almak için dönmüş. Ne kadar utanmaz. İnsan mısın sen? Böyleleri tek kuruşu hak etmez!!!

5. [+803, -8] Yetiştirmediysen doğum yapmanın ne önemi var? Ben o parayı bana hediye verseler de kabul edemezdim. Bir sürü anne çok zorluk ve acı çekiyor, sırf çocukları için boşanmaktan vazgeçiyorlar. Ho In-ah, ona bir kuruş bile verme. Hayır kurumlarına bağış yap ama o parayı annene verme. Nasıl bir anne çocuğu ölmüşken onun parasını düşünür?

6. [+349, -1] Çocuğu öldü, annenin tek yaptığı avukatlarla görüşüp Goo Hara’nın evini tartışmaktı… utanmaz. Evet çocuklar kendi başlarına doğmuyor ama bir annenin görevi sadece doğurmak değil aynı zamanda yetiştirmek. Hara ölmüşken onun evini alabilmek için bu kadar uğraşıyor, kendine anne demeye hakkı yok. Kendi sorunları neymiş umrumda değil, sonuçta o Hara’nın sorunlarını umursamadı. Çocuklarının sorumluluğunu alamadı. Bahanesi yok.

7. [+229, -1] Annesi bir düşün, Goo Hara milyonlarca borca batmış olsaydı ve sen annesi olarak yarısının ödemek zorunda olsaydın bu borcu üstlenir miydin?

8. [+159, -2] Çoğu kişi arkadaşının annesi hakkında konuşmaz.. ama Goo Hara’nın cenazesine gidenler bile sosyal medyada bu anneyi konuşuyordu, ne kadar kötü birisin demekk i!! Goo Hara ünlü olmasaydı annesi ortaya çıkar mıydı? Tabi ki çıkmazdı! Sadece parayı düşünmüyorum diyor, eğer öyleyse o parayı hayır kurumuna bağışla! Bunu da yapacağını sanmam. Goo Hara’nın teyzesinin de annesi kadar kötü olduğuna inanamıyorum. Onunla niye röportaj yaptılar ki? Sonuçta ikisi de aynı kan!

9. [+133, -1] Goo Hara’nın borcu olsaydı annesi borcu ödemek için ortaya çıkar mıydı?

10. [+130, -2] Goo Hara’nın abisi annesinden nefret ediyor, bunu görünce bile demek ki anne işini yapmamış diye düşünüyorum. Tabi ki her şeyi bilmiyoruz ama anne bunu hak etmiyorsa paradan vazgeçmeli. Anne olarak yapması gereken şey kendi isteğiyle parayı oğluna vermesi.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+111] Oksijen israfı

Kaynak: Netizenbuzz

19 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
kal

böyle bir anneye sahip olduğu için çok üzgünüm kim bilir neler çekti zamanında

Kira

Ne istiyorsun bu kızdan lan it rahat bırak artık. Bıktık valla senden

Lululali - exo ot12

Bu kadın sadece para peşinde biyolojik olarak annelik vasfına sahip boş kendi kızını umursayan iğrenç biri.

Seni Hiç Alâkadar Etmez

Bu anne değil kan emici resmen, gudubet karı

SonChaeyoungBenimÇileğim

bir sus be kadın

KINGEXO

Same energy

KINGEXO

Düşünsenize anneniz bu kadın…
Korkunç.

la cha ta

Allah belasını versin sevgilisinin de bunun da.Kimse bu kadını hak etmez.Abisine de çok üzülüyorum

Kimkibumkeyismylove

Ah eniğim neler çektin sen

Kızına azcık saygın olsaydı onun hakkında konuşmayı bırakırdın, zerre kadar hak etmiyorsun çünkü.

Aynı şey Kore medyası için de geçerli. Goo Hara’nın günlüklerini yayınlayıp güya psikolojisini ‘analiz’ ediyorlar. Kızı rahat bırakın!

Keşke yıllarca nefret ettiğiniz insana, en azından öldükten sonra saygı gösterebilseydiniz…

weare1

kimse seni rızanı istemiyor ki bide hala yüzsüzce kamera karşısına çıkıyor

FOD

Annesine burdan bir çarpıcam bir de duvar çarpıcak cidden..sen de yüz olsa ,azıcık haysiyet olsa o parayı hiç bir şekilde kabul etmezsin..sen zaten biraz bile anne olsaydin ne olursa olsun bıraksan bile o çocukları ileride bir defa bile arardin , kizının yanında sıkıntısını dinlememiş ,yanında olmamış ,zor gününde başını okşamamiş, kızı yalnızlıktan intihar etmiş DERDİ PARA Mİ YA HALA Mİ ?!! sende zaten azıcık vicdan , azıcık anne yüreği olsa o yüreğin yanar yanar da sönmezdi..sen anneyi geç İNSAN BİLE DEĞİLSİN ..biri bunu Korece şekilde iletsin bu kadına lütfen ..😒😒 işte anne insan bile değil ama insan yine de eksikliğini… Read more »

Last edited 2 yıl önce by FOD
Hgs

https://youtu.be/FiSgdRwgiuc 👈 bu videoyu izleyin ..6 yıl önce atılmış ama ben yeni fark ettim ve ağladım resmen… keşke, keşke Hara insanlar sana daha kibar olsaydı ,hayat sana daha kibar olsaydi taa en baştan..huzurla uyu 💗

Last edited 2 yıl önce by Hgs
Vincenteu

Ağlattı beni…

Pırttt

Annemi 27 yaşında kaybettim o kış grip olup evde bir başıma yattım. Kardeşim doktora git dedi geçer dedim. O hastalığım sırasında uyuyup uyanıp arkamı döndüğümde sanki annemi görecekmişim hissi olurdu tabi karşımda kimse olmazdı. Bu kız sadece fiziksel hastalanmalarında değil okuduğu her kötü yorumda yanında annesini istedi belki, belki annesinin onun başını okşayıp güçlen onlar seni tanımadığı için bunları yazıyor seni gerçekten tanısalar bunları yazmazlardı demesini bekledi belki şimdi kalkmış onlar tek başına gelmediler para verin bana diyor teyzeee onlar tek başına gelmedi ama tek başına yaşayıp insanlarla tek başına savaşıp bu hayattan tek başına gitti utanmaz kadın 🤬🤬🤬🤬

JenBellaShakespare

Başın sağ olsun.

Efendim

çok utanmaz bi kadın, hadi diyelim ki cidden bakamayacağın için terk ettin çocuklarını ama şartlar iyileşince geri dönüp destek olsaydın…. ya da çocukları ünlü ve zengin olduklarını görüp döndüğünde de en azından ”gerçek bi anne ” gibi davranıp destekleseydin, sarılsaydın, öpseydin, yemek yapsaydın onlara… belki Hara nın psikolojisi böyle kötüleşmezdi.annelik sadece doğurmakla olmuyor. iyi anne rolü bile yapabilirdin… ama yapmadın… kızın geride bıraktığı mirasını alması için çabalaması iğrenç.. insanda az utanma olur. inşallah Go Hara nın geride bıraktıkları abisine kalır sadece.

Jeon Somi

Hara sana çok üzülüyorum biz seni çok seviyoruz rahat uyu

MeU , Once and ReVeluv

Ya cidden hala mı para derdinde

Vincenteu

Öf bu kadın hala konuşuyor mu

Yeni Yazılar