Benzer Yazılar

Goo Hara’nın annesi, Hara’nın mülkünün yarısını istiyormuş

goo1

HABER: Goo Hara’nın abisi, “Annemiz 20 yıl sonra ortaya çıktı ve mülkün yarı yarıya paylaşılmasını istiyor”

KAYNAK: Money Today via Nate

1. [+3,545, -17] Umarım annesi bir kuruş bile alamaz. Umarım kimliği sızdırılır ve hayatının geri kalanını utanç içinde yaşar.

2. [+3,066, -10] Sadece doğurduğunuz için anne olmuyorsunuz… o bir şeytan

3. [+2,458, -9] Ağzını yumruklayacağım

4. [+125, -0] Ebeveynlik haklarınızdan vazgeçiyorsan, mülklerine ilişkin tüm haklardan da vazgeçmelisin. Kendi çocuğuna bakmazsan, çocuğunun üzerinde sahip olduğun hakların yok olur. Eğer bu kadına bu hakkı verirlerse, o zaman taşıyıcı anneler ve yumurta bağışçıları da ebeveynlik hakları talep eder.

5. [+83, -2] Ajumma’nın yüzünü açığa çıkarın. Haklarından bu kadar eminse kendini göstersin

6. [+62, -0] Kendi kızı intihar etmişken nasıl para talep edebiliyor anlamıyorum…

7. [+56, -0] Yani ebeveynlik haklarından vazgeçerken sorun yoktu, ama mülkten vazgeçemiyor? Goo Hara hayatını böyle trajik bir şekilde bitirmişken bir de? Umarım bu yasa değişir ve bir daha böyle bir şey yaşanmaz

8. [+40, -1] Nasıl bir insan? Bunu bir insan olarak nasıl yapabilirsin? Anne olarak…?

9. [+37, -0] Tüylerim diken diken… tüm hayatı boyunca kızıyla iletişim kurmadı ve cenaze töreninden sonra tek istediği şey para, para, para… Avukatını bile bir ses kayıt cihazıyla getirmiş ha? Yasalarımız çok saçma.

10. [+26, -7] Bu saçmalık yetti, mülk %100 Goo Hara ve abisine ait

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+256] Kızı intihar etti, yas ve pişmanlık içinde boğulması gerekiyorken parasını almaya çalışıyor. Aklım almıyor ya. Hayat paradan daha önemli, birinin bunu fark etmemesi korkunç.

 

Kaynak: Netizenbuzz

12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
fod

Şu kadını gerçekten yolmak istiyorum ya ne kadar karaktersiz vicdansız ya ? Bu kadar mı kızının değeri ya ? Parası mi ? Ulan annelik yapmamişsin sen o kıza ..tek başına büyümüş , tek başına zorlukları atlatmaya çalışmış,annesi yokmuş yanında erkekler hakkında ve bir çok şey hakkında hep yanılmış düşe kalka öğrenmeye çalışmış ve sonuç… ünle geçen ama mutsuz hüzünle biten bir ömür..lan hiç mi yüreği yanmıyor ya ?

balrimnyk

ya sen ne iğrenç birisin yeter artık hiç mi umrunda değil kızının ölmesi pislik bırak işte parayı kızın rahat rahat uyusun bu zamana kadar analık etmemişsin o para inşallah eline geçmez çünkü gram hak etmiyorsun

feride

Bunu sölyediğim için biraz üzgünüm ama umarım korona virüse yakalanırsın ajumma !

kingexo

Herkes anne olamaz, önemli olan doğurmak değil. Kızınız intihar ettikten sonra aylarca parasının peşinde koşmanız sizi mükemmel bir anne yapmaz kalpsiz bir insan yapar.

biktim

Hara çok zor zamanlar geçirmiş… annesini gördükçe daha iyi anlıyorum…

öfff

sadece doğurdu diye böyle bir hak araması… iğrençsin ya kızın zorluk çekerken neredeydin? paranın kokusuna gelmiş resmen karaktersiz

mabel

evlât acısının adı bile yoktur derler eğer ki gerçekten anne olsaydı şu an hissettiği acıyla mülk derdinde olmazdı. Bizim bile burada içimiz acırken, tüm yaşananlara abisi nasıl katlanıyor acaba ?!… Abisine sabır diliyorum.

birferda

Allahim bole olmaktan paraya tapip ona kul olmaktan sana siginirim. Parayla malla mulkle sagligimizla evlatlarimizla anamizla babamizla sinama bizi Rabbim.

birferda

Bu kadinin haberlerine artik diyecek sozum ve yorum kalmadi

vmin

Ya bir anne nasıl bu kadar kötü olabilir? Senin kızın intihar etmiş, ölmeden önce bin bir türlü zorluk çekmiş sen kıçını bile oynatmamışsın şimdi kalkmış para istiyorsun. Mide bulandırıcı

aswium

Hangi hakla?

minlep

ne tuhaf insanlar var.

Yeni Yazılar