Benzer Yazılar

Goo Hara’nın eski sevgilisine şartlı tahliye veren hakim, ‘Nth Room’ davasına atandı

Goo Hara'nın eski sevgilisine şartlı tahliye veren hakim, 'Nth Room' davasına atandı

HABER: Goo Hara’nın eski sevgilisine şartlı tahliye veren hakim ‘Nth Room’ skandalına atandı

KAYNAK: News 1 via Nate

1. [+1,178, -15] Savcıları ve hakimleri tamamen yenilemediğimiz sürece ülkemiz umutsuzdur!!!!!!

2. [+1,041, -13] Bu yargıç pişman olduğunu söyleyip değişeceğine söz veren insanlara karşı fazla hoşgörülü davranıyor. Sanıklar ile empati kurmayı bırakın ve bir kez de kurbanlarla empati kurmayı deneyin.

3. [+855, -23] Choo Mi Ae davada olmalı. Lütfen daha sert cezalar vermeye başlayın!

4. [+58, -1] ‘Nth Room’ oda skandalında yer almış birçok kamu hizmeti çalışanı var. Düzgün bir şekilde araştırılacağından şüpheliyim.

5. [+49, -1] Davanın sonucu, hakimin kim olduğuna bağlı olarak büyük farklılıklar gösterebilir. Adalet için çalışmayan hakimleri kovamıyor muyuz? Bu hakim yüzünden şartlı tahliye alacak gelecekteki tüm suçluları hayal edin. Bu hakim de şüpheli işler yapıyordur belki kim bilir?

6. [+47, -0] Elimizdeki tek hakim bu mu? Bu umutsuz vaka.. Geçmiş davalarına bakarsanız çok kötü;

7. [+38, -0] Hakim eminim ‘Nth Room’da VVIP üyedir

8. [+38, -0] S*keyim ya, avukatlar bile hakimlerin bir davanın sonucunu kontrol ettiğini itiraf ediyor… Böyle büyüklükte bir skandalı nasıl bu hakime verirsiniz?

9. [+37, -0] Eskiden onun gibi hakimlere böyle davaları verince sorun olmuyordu çünkü kimse daha iyisini bilmiyordu ama herkesin şimdi bildiği bir çağdayız

10. [+32, -0] Eminim bu pislik sapık herif videolara bakmak istediği için bu davayı üstlendi. Muhtemelen bir kez daha kurbanların önünde videolarını p*rnoymuş gibi hissedecek

11. [+25, -0] Bu hakimin geçmişine bakarsanız s*ks suçlularına şartlı tahliye verdiğini görürsünüz, ona verilen her türlü s*ks suçlusu davası şartlı tahliye ile sonuçlanıyor

12. [+22, -0] Suçlular bir şekilde kaçıp kurtulacaksa yasalara ve hakimlere ne gerek var?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+340] Goo Hara için çok üzülüyorum

Kaynak: Netizenbuzz

10 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Esra

Sonuca şaşıranınız var mı ?

feride

Parayla satın alınmış biri daha kokuşmuş insanlar heryerde şartlı tahliye kokusu alıyorum şimdideb mağdurların ve go haranın vebalini nasıl vericeksin acaba hayat kötü değil hayatı kötü yapan insanlar !

Kira

Bu herif, bu sapıklarida salar çünkü beyninin yerinde bok var adamın

Bay

Ülkede ki tek hakim bu heralde. Bunu da ordan oraya ordan oraya atıyorlar… kötü davaların hepsini kapıyor

BIKTIM

Goo Hara için çok üzülüyorum….

Cansu

hara bu pislikler yüzünden intihar etti. Kore iğrenç bir ülke özellikle bu konularda. Nth Room hakkında hala düzgün bir haber yok. Bu çok ama çok kötü

mabel

işte bu 👏👏👏 Kore ve adaleti hiç yanıltmıyor….. Allah belanızı versin. Güzelim kızın başını yaktınız yetmedi daha da kurban üstüne kurban mı eklemek istiyorsunuz.
Go Hara nın acısının üstüne bir de bu. Nasıl sessiz kalabiliyor halk gerçekten anlamıyorum baya baya koyun gibi izliyorlar .

Alicehan

İğrenç pislik. Hara’nın ölümüne sebep olan adamı tahliye eden bunlara üstüne para verir.

Birferda

Ee baskasi atansada sonucta ceza alacaklarini sanan varmiydiki

Selen

Korenin kokuşmuş sisteminin kokusu taa buradan alınıyor . Doğu ülkelerinde kadını ezme nasıl bir kültürdür. Ve kim bunu devam ettirdi .
Korkmayın erkekler kadınları rahat bırakcınca sizi yok etme gibi bir planları yok. Az insan olun . Hayvandan farkınız olsun . İğrenç pislikler – bu suçları yapan ve yapmaya drvam edenleredir bu yorum lütden gerisi alınmasın.-

Yeni Yazılar