Goo Hye Sun 4 yıl sonra oyunculuğa dönüyor

48
3275

202106050850034710 1 20210605085908522

HABER: Goo Hye Sun 4 yıl sonra oyunculuğa dönüyor “Çok canım yanıyor ama bu işe aşığım”

KAYNAK: Insight via Instagram

1. [+416] Hayır olmaz…

2. [+131] Daha çok oyunculuk tartışmaları çıkacağını hissediyorum

3. [+164] Oyunculuğu dizilerde değil sitcom’larda daha iyi

4. [+84] Oyunculuğu çok kötü, niye aktrislik yapıyor;;;

5. [+43] Geum Jandi’nin dönüşü

6. [+34] Dönme, git

7. [+30] Oyunculuk yapma artık

8. [+23] Dur!

9. [+17] Onu görmek istemiyorum

10. [+11] Ne zamandır bir oyuncu o??

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+175] Sektörden ayrılacağını söylemişti 🙄

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikEndonezya’da McDonalds BTS seti siparişlerinin yoğunluğu sebebiyle erken kapandı
Sonraki İçerikJi Hyun Woo ve Go Doo Shim ‘Everglow’ filminde arasında 30+ yaş fark olan bir çifti canlandıracak
guest
48 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
betül

Ben eşinin aldatma olayları kesin diye duymuştum ama o olaylar olduğu zaman davranışları çok eleştiri almıştı.

ibbcshs

hayır aldatma olayı da diğer söylediği şeyler gibi iftira bu kadının acil tedavi olması gerekiyor eski eşinin ekranlara dönmesinin hemen ardından bu haberleri çıkardı

Last edited 5 gün önce by ibbcshs
ilvos

Ben olayların tek taraflı olduğunu düşünmüyorum nedense :/ tam olarak hangileri doğru hangileri yanlış bilemeyiz ama iki tarafın da hataları var gibi geliyor.

ibbcshs

kadın kendi ağzıyla iftira attığını itiraf ettiği evlilikte jaehyun tamamiyle suçsuzdur diyemem tabi ki de en azından boşanma sırasında rezilleşmedi

mira san

doğrudur hye sun instaya jaehyun’a koyduğu kuralların fotoğraflarını atmıştı,intihar girişimi vardı ve sanırım bir otele bir erkekle beraber gitmişti-tam emin değilim çünkü kaynaklar çok kısıtlı ve benim korecem yok-

ibbcshs

intihar girişimi mi? dalga mı geçiyorsunuz ya kurallar kıyafetlerini katla çok içme gibi kurallar aklınızda kalan 2 3 şeyle yorum yapmayın nolur bu adam bu süreçte ne kadar çöktü ne kadar zayıfladı haberiniz var mı lütfen ya. kadın kendisi itiraf ediyor yalan söyledim diye biraz da bunu görün artık lütfen ya

Bu nasıl yorum

Kimler neler yaptığı halde sektöre dönüyor yada yüzsüz bir şekilde olayları dokulmedigi için devam edebiliyor tamamen hakli demiyor zaten kimse ama bu olaylar neden onun oyunculuk kariyerini etkilesin iki kişi arasında olması gereken meseler olmaması gerekirken herkesin gözü önünde yaşandı o kadar istediğine inanmak bana göre bu olayda bir taraf tutmaya gerek de yok çünkü dediğim gibi iki kişinin evliliği süresince gelişen olaylar sana kalmış zaten kims kimseye ne adamın ne de kadının bulunduğu dizileri izleyin yada izlemeyin demiyor zorlamıyor oyunculukları gelişmişse dizide iyiyse insanlar ilgi gösterir bu kadar başkalarının hayatları hakkında neden bu kadar endişeleniyor ve savunmaya geçiyorsunuz anlamıyorum… Read more »

ibbcshs

yıllardır jaehyun fanıyım tabiki haklı olduğu için onun tarafında olucam onu savunucam durup dururken gelip buraya jaehyun’u anmadım arkadaş sordu cevap verdim. ayrıca düşünme değiştirmelik bir durum yok gerçekler var jaehyun’un aldatmasıyla ilgili çıkan bütün makaleler haberler asılsız.

mira san

kadın ve adam diye hitap edicem sen anlarsın bunlar 3 yıl evli kaldıktan sonra adam kadından boşanmak istiyor ve kadınla konuşuyor ama kadın kabul etmiyor hatta açıklama yapıyor sosyal medya üzerinden öyle bir şey yok biz boşanmıyoruz diyor.Daha sonra da kadın diyor ki bizim aramızda bir sorun yoktu bir hiç tartışmıyorduk çok mutluyduk diyor daha sonra adamın kendisinden boşanma sebebinin onu başka kadınla görüşmesinden dolayı olduğunu düşünüyor daha sonra ikisi de boşanmayı kabul ediyor.adam evi kadına bırakacağını çünkü kadının 5 tane evcil hayvanı olduğu için zorlanmasın diyor ve buna ek olarak kadın tazminat olarak adamdan gündelik ev için yaptığı harcamaları,düğün… Read more »

ibbcshs

bana olayları anlatmayın biliyorum zaten başından beri takip ediyorum. tekrar söylüyorum evlilik konusunda tabiki goo hyesun tamamen haksız diye savunma yapmıyorum jaehyun’un da onun kadar hataları vardır evliliklerinin içini tabiki bilemem ama boşanmadan sonra ortada bariz saçmalayan bir kadın var? ya bu kadın annem babam takip ediyor haberleri diye kendini acındırırken jaehyun göğüslerimi beğenmiyor aşağılıyor diye yalan söyleyen bir kadın? ceosundan tut partnerine kadar herkesi zor durumda bırakan bir kadın? hala bu konuda onu savunanları görünce dayanamıyorum ki jaehyun new journey to the west’de karısının adı geçince gülmesini tutamayan bir insandı saatlerce eşiyle konuşuyor diye programda onunla oda arkadaşı olmak… Read more »

Last edited 4 gün önce by ibbcshs
mira san

ben ikisini de savunmuyorum sadece kaynak kısıtlıydı ve o kaynakta yalanmış kadın psikolojim çok bozuktu intiharı düşündüm demiş haber kadın intihar girişiminde bulundu demiş benim hatam sadece tek bir kaynağa güvenip yorum yaptım yoksa bende senin gibi düşünüyorum

betül

Ben twitterda gazeteci iddialarını okumuştum da hatta başka bir ünlü kadın oyuncunun AJH ve bir ünlüyü yakaladığını ve mahkemede tanıklık yaptığını söylemişlerdi. Yine de iddia tabi.

mira san

evet doğru diğer başrol kadın ikisinin ilişkisini anlıyor ve bunları takip ediyor ve mahkemede tanıklık yapıyor.

heol

jaehyun, hwayoung ile bu kadını aldattı. başka bir aktrist de şahidi. bu kadın aldatılınca duygularına hakim olamadı ve saçma sapan davrandı ama jaehyun sütten çıkmış ak kaşık değil.

ibbcshs

hwayoung kim ya yeni yeni isimler çıkartıyorsunuz? o iftira attığı kadın oyuncudan jaehyun birebir bile özür diledi

INSPIRIT

Jaehyun The Beauty Inside’da oynadı ya oradaki bir oyuncu. Eski T-Ara üyesi, sorunlu bir tip.

ibbcshs

ay ne alakası var ya onunla aldatma haberi falan çıkmadı çıkan kadın sonraki dizisindeydi ondan da özür diledi

mira san

bu kadın kim biliyor musun t-ara nın sonunu getiren bir üye vardı ya bu kız o kız işte eğer olayı bilmiyorsan hemen google yaz zaten bir sürü kaynak var.Özetle tam bir yılan önce grubu dağıttı şimdi de bir yuvayı

muffin

sonradan yalan olduğu ortaya çıktı

neyse

Evet eşi kadını aldatmış hatta bahsi geçen kadın Tara yı dağıtan yılan. Kadına ev bile açmış. Oyuncu arkadaşı ikisini görünce takip edip otel odasında basmış ve mahkemede şahitlik de yaptı. Kadının tek suçu o dönemde sergilediği davranışlarının haklıyken haksız duruma düşürmüş olması.

Bu nasıl yorum

O dönem sağlıklı düşünemediği ortadaydı ki iki tarafında hatalı olduğu yerler vardı bu tür meselerin dünyada yasanmis çok örneği var herkes bir defa da olsa çevresinde bu tür veya benzer boşanma davalarına denk gelmiştir yada duymuştur kendisini iyi hissediyorsa sektöre dönmesinde bir sorun yok bence ama korede sistem çok farklı ilerliyormuş jun ji hyunndu sanırım adını yanlış hatırlamıyorsam kocasının aldattığı haberleri çıkmıştı gazetecilerin söylediğine göre olay doğruysa ve boşanırlarsa suçlu olmamasına rağmen reklam sözleşmeleri iptal olur ve iki katını ödemek zorunda kalırmış ne saçma bir bakış açısı anlayamıyorum bazen olaylara karşı duruşlarını bir kesim unlu olan kişiler ne yaparlarsa yapsın… Read more »

junei

kadının işi bu, ister yapar, ister yapmaz. bugün yapmayacağım der yarın vazgeçtim der. kendi hayatı. sanki kadın dizide oynayınca zorla bunlara izlettiriyorlar.

Haneul

Gerçekten şu insanların kötülüğü ve dönekliği midemi bulandırıyor. Bastan sona her haberini yerli yabancı okudum. Bu kadın bir çok delille adamın şirketinin ceo suyla kocası tarafından aldatıldı. Basta herkes kadını haklı buldu ma paylaşımları yüzünden şimdi deli kadın muamelesi görüyor delireceğim. Adama dair söylediği bir çok sey kanıtlandı dahası sırf kocası için geçtiği şirket (ceo) olaylar çıkar çıkmaz kadını şirketten attı. Evlilik süreçlerinde hep gece vakitleri kadına danışmadan eve arkadaşlarını getiren sorumsuz bir erkek var. Ama şimdilerde aptal ınstagram tayfa ve herkes oppa oppa diyip adamı savunuyor kadını linçliyor şaka gibi

ibbcshs

naptın başlıkları okuyup mu geçtin? aldatmaların hepsi söylentiydi hiçbiri kanıtlanmadı ki hyesun iftiraf etti neden bunu görmezden geliyorsunuz ya? ne güzel karalayıp geçiyorsunuz öyle. jaehyun verdiği 1 yıl arada sonra diziyle dönüşünde attılan iftira yüzünden dönüp döneceğine pişman oldu yine 1 yıl ortadan kayboldu hyesun yetmezmiş gibi bir de siz karartıyorsunuz adamın hayatını. kadın ben iftira attım diyor siz yok yok sen atmadın jaehyun suçlu diyorsunuz tamam en kadın dostu sizsiniz.

Last edited 4 gün önce by ibbcshs
Notoday

Kimse durup dururken delirmez ama bu da bir gerçek. Ne oldu da bu kadar düşman oldular Adam sadece boşanmak istiyorum dese tamam ama neden boşanmak istesin çıktığı her programda büyük bir sevgiyle bahsettiği karısından? çok gelip geçici bir şey miydi yani yaşananlar? Düşünmek gerek bazı insanlara ağır gelebilir bu durum artık eskisi gibi sevememek ve ya sevilmemek, ister aldatsın veya aldatmasın olanları iyice okuduktan sonra iki tarafın da hatası olduğu sonucu çıkıyor

Esra

Biten bir evlilikte her iki tarafta suçlu. Canı yanan kadın da herşeyi yapar . Öle yok rezil oldum falan da düşünmez. Kendini topladiysa da istediği gibi ister dizi çeker ister yönetmen olur. Eşi döndüyse eğer bu kadın neden dönmesin.

ilvos

Geum Jandi ✨

betül

Goong yapılacakmış belki BOF için de yaparlar.

Suna

Goong tekrae mı yapılacakmış??

betül

Kesinleşti mi tam emin değilim ama yapılacak diye haberler vardı.

Miss

Goong benim ilk Kore dizim. Bir an önce yapılsa hatta başrolde de Cha Eun Woo olsun. Oyunculuğu pek iyi değil ama Shin karakteri için oyunculuğa pek ihtiyacı yok.

tinyminyatiny

Hahahahas. Evet ya buzdolabı Shin Goon. Kanımca Eun Woo soğuk erkek rollerine daha çok gidiyor, My ID is Gangnam Beauty’deki oyunculuğu beni rahatsız etmemişti mesela. O yüzden Goong uyarlanırsa, iyi bir seçim olabilir.

ıwashere

Tartışmaları özel hayatı vs ilgilenmiyorum da oyunculuğu cidden çok kötü. Bof da bile zor dayandım ki bir dizi düşünün tüm oyunculuklar berbattı sdfsdfsafa.

Notoday

Sadece oyunculuklar mı?? Lee minhonun o kıvırcık saçları… Kim hyun joongun anime gibi tarzı bir de keman çalışı ama aslında çalmayışı… Jandi nin cringelikleri ve uçan tekmesi… Daha da uzar gider

ıwashere

Yorumunu okurken tüm dizi canlandı. Nasıl izlemişiz sdfasgasgassd

yorum

Çok toxic bir diziydi bence ama ostları acayip güzel

aswium,minhoamaskzüyesiolan

3. [+164] Oyunculuğu dizilerde değil sitcom’larda daha iyi
sitcom nedir ve bu sefer de tartışmaları olacak mı merak ediyorum yoksa iyi bir performans sergileyip övgü mü alacak onu da merak ediyorum cidden

army

Yuh bu boys over flowers da ki kadın mıymış Cok değişmiş

nox skywalker

bof daki oyunculuğu felaketti, umarım kendini geliştirmiştir

Nur 🌼S

Bu kadının oynadığı çoğu diziyi severek izledim. Ama dönmesi için hala erken. Belki düzgün bir yardım almıştır ve hazırdır ama maalesef adı hep eski kocasıyla anılacak.

Leyla

Bu işi seviyor çünkü bu işte kazandigi kadar diğer işlerde para kazanamayacak

muffin

hani ‘SEKTÖRDEN AYRILIYORUM’ demiştin noldu

ibbcshs

eski eşine atmadığı iftira kalmadı şimdi jaehyun’un terapisi iyi gitti/gidiyor ekranlara döndü diye birden emeklilikten vazgeçti:D olaylar patlak verdiğinden beri iki yüzlülüğünden vazgeçmedi asla yıllardır bu sektörü takip ediyorum bu kadın kadar kimseden nefret etmedim. yok göğüslerimi aşağıladı yok beni oyuncu partneriyle aldattı bin türlü yalan söyledi bir de annem babam haberleri takip ediyor diye acındırdı kendini. oyunculuğu da rezalet bu arada. görmek istemiyorum ama sürekli önüme düşüyor yeter

heol

sen git bi toprak falan elle kanka sanki jaehyunu her saniye izlemişsin gibi bi halin var

ibbcshs

uzun zamandır takip ettiğim bir adam olmasına rağmen haberlet ilk çıktığında goo hyesun’un tarafında oldum. gidin çıkan haberleri tarihine göre sırayla okuyun. sen goo hyesun’un koluna gir de sure grandma edasıyla toprağa bastır kurşun döktür falan belki kendine gelir

House party

+++ jdjdmmmsm

Sakız

Kadın yaşadığı şeylerden dolayı hızını alamamış olabilir ama onu o noktaya neler sürükledi acaba? Asıl üzerinde durulması gereken nokta bu bence

ibbcshs

ya en basitinden araları bozulmadan önce birbirileri için koydukları kurallara bakarsanız kimin ne çektiğini anlarsınız. bunlar da benim uydurduğum şeyler değil haberlere çıkan olaylar aynı şeyleri mi okumadık anlamıyorum ki. jaehyun’u evcil hayvanlarının sırasına koymuş gel deyince gelsin git deyince gitsin istemiş ki jaehyun new journey to the west’in başlarında karısından bahsederken gözlerinden kalpler çıkıyordu ya. cidden gidin ilk haberden son habere kadar sırayla okuyun.