Benzer Yazılar

Goo Hye Sun, Ahn Jae Hyun’un onun hakkında dedikodu yaptığını açıkladı

Goo Hye Sun, Ahn Jae Hyun'un onun hakkında dedikodu yaptığını açıkladı

HABER: Goo Hye Sun, “Ahn Jae Hyun diğer insanlara benim hakkımda kötü şeyler konuştu” Resmi açıklamayı yalanladı

KAYNAK: 10asia via Nate

1. [+7,614, -448] Şirket CEO’suyla nasıl eşinin dedikodusunu yapabildi? ㅋㅋㅋ

2. [+6,659, -642] Ah… Ahn Jae Hyun… sana inanmıştım. Seni savunan bir yorum bile yazdım.. ama bu yanlış. Şirketinin arkasına saklanmayı kes ve ortaya çık.

3. [+5,552, -304] Üzdü bu beni

4. [+1,315, -40] Goo Hye Sun evlendikten sonra Ahn Jae Hyun’un şirketine girdi ama şimdi Ahn Jae Hyun ve şirketi bir taraftayken Goo Hye Sun’u koruyacak bir şirket yok. Bence kendini koruyabilmek için tek yöntemi sosyal medya oldu.

5. [+1,245, -33] Goo Hye Sun’un niye her şeyi sosyal medyada ifşa ettiğini anladım.. çünkü şirketi Ahn Jae Hyun’un tarafında, kadın kime güvensin?

6. [+1,122, -29] CEO’nla eşin hakkında dedikodu yapmak.. ayrıca CEO’nun bir kadın olduğunu belirtmek isterim.

7. [+949, -24] Goo Hye Sun’un yanında kimse yok şu an. Şirket Ahn Jae Hyun’un tarafında olduğu için Goo Hye Sun kendini korumaya çalışıyor. Bu kadar zamandır eşi onun dedikodusunu yapıyormuş, üzücü..

8. [+937, -26] Eşini ve şirketini kaybetti.. ah.. en azından Ahn Jae Hyun ona parasını versin ㅡㅡ tam bir pisliksin

9. [+798, -25] CEO’suyla eşinin dedikodusunu yapması iğrenç..

10. [+750, -17] Birkaç ay önce Ahn Jae Hyun’un eşini aldattığına dair dedikodular okumuştum ve şimdi CEO’sunun kadın olduğunu öğrendik.. ve eşinin dedikodusunu yapıyormuş.. Ahn Jae Hyun bir şeyleri açıklığa kavuşturmalı. Goo Hye Sun’un şirketi yok artık, şirketi onun profilini siteden kaldırmış.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+512] “1. [+7,614, -448] Şirket CEO’suyla nasıl eşinin dedikodusunu yapabildi? ㅋㅋㅋ”

İğrenç ya, bu kadar kişisel şeylerin de dedikodusu yapılmaz yani. Ayrıca Nate’te 7 bin beğeni almış, bayağı büyük bir haber.

 

Kaynak: Netizenbuzz

21 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
minlep

ikisinin de şirketi aynı.böyle durumlarda şirket sanatçısını korur.ama ceo, ahn jae hyun’un tarafında olan bir kadın.bu durumda goo hye sun kendini korumak için mesajları açıklamak bildiklerini söylemek zorunda.

Ajaa

Goo Hye Sun için çok üzüldüm umarım çabuk toparlanır.TV showlarında karıma aşığım diye ahkâm kesiyordu utanmadan birde dedikodu yapıp dalga geçer gibi kendini suçsuz gösteriyor.Umarim çabuk toparlanip eskisi gibi güzel projelerde yer alir.

Ajaa

🙁

gezegentozu

Durup dururken sevgilimi eşimi çok seviyorum diyenler zaten bir bok yemiş oluyorlar genelde. Normal süreçte insanlar romantik ilişkileri hakkında çok abartılı konuşmazlar zaten.

Bangtangwsn

Medya o kadar yanıltıcı bir şey ki. Düğün zamanlarında Ahn Jae Hyun cennetten düşmüş bir çiy tanesi gibi gözüküyordu herkese. Mükemmel erkek, aşık eş falan filan… Hiçbir şey göründüğü gibi olmuyor işte. Goo Hye Sun bunu çabucak atlatabilir umarım. Onu mutlu görmek istiyorum.

feride

Nedense adamın karısını aldattığını düşünüyorum açıkçası son zamanlarda kas yaptı falan adam kadın sayesinde ünlenince değişti parayı bulan ya karısını ya arabasını değiştirir diye boşuna edememişler üzüldüm kadına oda gururunun son kırıntısıyla kendince böyle sosyal medyada ifşalayarak çıkarıyor kocasından ne sinir bozucu bi durum umarım kadın için yolunda gider herşey

Leylak

nugu jaehyun berbat oyunculuğuna rağmen bu aşk sayesinde popüler oldu. karısı sayesinde elde ettiği şeyleri karısına tercih etti. dün boktun bugün koktun derler ya işte böyle karısı da boş durmadı her şeyi ifşa etti. yoksa hyekyo gibi sırf kadın olduğu için sürekli nefret alacaktı. hyesun çok ciddi bir hastalık geçirdi bu süreçten sonra yenilenmek için unicefle afrikadaki çocuklara yardıma gitti, ekstrem sporlar yaptı. bunların hepsinde yalnızdı. kocası diziden diziye programdan programa koşarken karısı her şeyi tek başına yapıyordu. buna rağmen kocasının işine hep destek oldu. jaehyun ise sadece evliliklerinin ilk başlarında eşinin işlerine destek oldu. ideal koca imajıyla bir yerlere… Read more »

SURMEW-BTS

Goo Hye Sun a yazık çünkü şirket Anh Jae Hyun un yanında, kocasının şirketine sonradan geçti kız ve CEO kadın… Şirket erkeğin tarafında ve taraflı davranıyor, ilişkileri sadece ikisini ilgilendirir ve boşanma sürecinde kısa, objektif bir haber yapılıp fanlara son durum hakkında bilgi verilir. Ama kız gördü ki onun hakkında dedikodu yapıyorlar ve şirket yanlı davranıyor, boşanma süreci kötü bi dönem olduğundan ve Kore de de Boşanmaya kötü gözle bakılıp bir suçlu arandığından kadın özel mesajları yayınlamış. Yayınlamak zorunda kalmış.

Ceycey

Ahn jae hyun bakalım daha nelerin çıkacak kesin o ceo la bi ilişkisi var gibi ama belki ceo kadın adamdan hoşlanıyorsur aralarına flan girmiştir.
Artık ku hye sun bu adamdan biran önce kurtulması onun için en doğrusu gibi görünüyo…😌

DaRa

O ceo kadın benide şüphendiriyor umarım aralarına girmemiştir

Gaye

Oyuncuların evlilikleri uzun sürmüyo bi kaçının dışında bence bununda sebebi dizilerde her ne kadar etkilenmiyoruz deselerde. Etkileniliyo ya kendi yada karşı eşi. Televizyonda eşinin başka biriyle öpüsdüğünü görünce bile etkilier insanı.türkiyede bile böyle 10 kez her dizide sevgili değişdiren oyuncular var. Song song çiftindede böyle oldu bence joonki dizilerden uzka kaldı film yapdı oda aşk barındırmayan bir filmdi diye hatırlıyorum. Eşi de tam tersi hiç çekinmeden birsürü yakın temasda bulundu dizi partneriyle. Hye sun da geri de kaldı jae hyun yakın temasda birsürü dizi çekdi. Karısından uzaklaştı. Kendi oynadıkları dizilerden çok çabuk etkileniyor buda doğal ama bence evlendikten sonra bu… Read more »

Fjndjmejwjdiamdngoe

Ben acik iliski taraftariyim en iyisini

Riri

Bu kız daha geçen gün demiyor muydu, kocamı seviyorum ondan ayrılmak istemiyorum, ailemi korumak istiyorum diye. Şimdi de kötüler oldu. Amaaan herkes yesin birbirini.

estuko

duygular yaşananlarla birlikte değişebilir. demek ki bunları söylerken ahn jae hyun’un yaptıklarından haberdar değildi

Leylak

kadın kocasını hala seviyor olabilir sen aşktan pek anlamıyorsun galiba. boşanmak istemiyorum demedi, ailemi korumak istiyorum dedi. ama görüldüğü üzere işler çığırından çıkmış, kocası tarafından çekiştirildiğini öğrendikten sonra koruyacak bir aile kalmamış belli ki.

Riri

Çocukları olmadığına göre Ahn Jae Hyun’dan başka ailesi mi var? Bu sevmek anlamına gelmiyor mu? Bir insan “ailemi korumak istiyorum” diyorsa, anlamı boşanmak istemiyorum demektir. Yalnızca çelişkili haber içerikleri var bana göre. Belki de sizin sevgi algınızda sorun vardır. Kendi evlilik sorunlarını halka mal eden bir kadını savunduğunuza göre beni bile tanımıyorken, yargılamadan önce kendi sevgi anlayışınızı sorgulayın. Sizin de netizenlerden aşağı kalır yanınız yok. Söylentilerin sıralamasının olmaması, içeriğin bizler için sadece tahminlerden ibaret olduğunu söylüyorum. İki tarafında hatalı olduğunu düşünüyorum.

Limpi

Kendi evlilik sorunlarını halka mal etti. Çünkü bunu yapmasaydı kocası ve ceo su goo hye sun hakkında karalama haberleri yapıp kocasını masum gösterecekti. Ve kocası goo hye sun sayesinde ününe ün kattı. Goo hye sun suçu olmadığı halde neden imajını kötüleştirsin kadın sosyal medya ile kendini korudu bunu görmek anlamak zor değil

Leylak

bu aptal netizenlerle kendini bir tut sen! aman yesinler birbirini diyen sensin!!! ben asla bu rezil millet gibi kadın düşmanı değilim. hyekyo hiçbir şey yapmadığı halde kadına atmadıkları iftira, etmedikleri hakaret kalmadı. hyesun zaten başta boşanmak isteyen tarafın kendisi olmadığını söyledi, ailemi koruma lafı buradan çıktı. ayrıca aile sadece iki kişilik değil, bunu annemle konuş diye ısrar etmesinden anlayabilirsin. kadın kocasının kendisi hakkında dedikodu yaptığını ve onların birleşip açıklama yapacağını, bunlara inanmamamız gerektiğini söyledi. ikisi birleşip kadını kötü göstermeye çalışacaklardı ama hyesun önceden davranıp kendini korumaya aldı. her parasever şirketin açıklamasına güvenseydik zaten ohooo geçin bu işleri!

Riri

Yorumumda oğlanı savunduğumu düşünmüyorsundur umarım. Ben farklı bakış açısı olarak kadın ilişki sorununu böyle yaymadan daha başka yolla halledebilirdi düşüncesindeyim. Gücü olmayan bir kadın değil, farklı yollarla onu cezalandırabilirdi. Halka mal edilen durumlar bana garip geliyor. Arkasında şirket vardı diye çaresiz mi hissetti ki, biraz kolay yol gibi geliyor. Hyesun’u severim ama eleştirmeyeceğim anlamına gelmez ki. Bana niye kızıyorsun sakin ol.

Leylak

r yapmasaydık keşke. yesinler birbirini dedikten sonra ne oldu? halka açıklama sebebini zaten söyledi. eşim ve şirket açıklama yapacak sakın inanmayın dedi. şirketin kimin tarafında olduğu gayet net belli. gücünü kontratlara karşı kullanamayacağı için böyle yapmıştır belki de! ispatlayabildiği şeyleri gün yüzüne çıkardı. songsong çiftinin boşanması herkese örnek oldu. eğer hyekyo gibi sessiz kalırsan kadın olarak en büyük nefreti alırsın. netizenler hiç gözünün yaşına bakmaz!!

Riri

Ay çokta tırt gözümün yaşına bakmazmış. Göğüs uçlarından bahsedecek kadar marjinal bir kadına dönmüş tanıdığım hyesun değil artık. İfşa ederek cezalandırdığını düşünüyorsa işe yaramaz, piyasalarında bol pzvnk var nasıl olsa. Daha asil bir tavır sergileseydi yesinler birbirlerini demezdim. Sizler iyice takıntı haline getirmişsiniz site dedikodularını.

Yeni Yazılar