Benzer Yazılar

Goo Hye Sun eğlence şovlarına geri dönüyor

Goo Hye Sun eğlence şovlarına geri dönüyor

HABER: Goo Hye Sun boşandıktan sonra ilk kez ‘Point of Omniscient Interfere’ şovuna konuk olup günlük hayatını gösterecek

KAYNAK: Insight via Instagram

1. [+1,223] Lütfen her yerde boşanmasından bahsetmeyin, ikisinin de ayrı ayrı sektörde çalışmasına izin verin ㅠㅠ

2. [+1,167] O zaman Ahn Jae Hyun ‘New Journey to the West’ şovuna dönebilir değil mi…

3. [+523] Lütfen ikisinin de yeni başlangıç yapmasına izin verin;; Goo Hye Sun’a obsesif, feminist demeyi kesin.. Ahn Jae Hyun’un geri dönmesini isteyip Goo Hye Sun’a nefret yorumları yazmak adil değil;; nötr kalın.

4. [+198] Sabırsızlanıyorum. Şirketi ona yardım etmek için çok uğraşıyor, bu Goo Hye Sun’un karakteri ve sadakatini gösteriyor bence. Yardıma ihtiyacı olduğu dönemde çevresinde çok kişi vardı, demek ki çevresindeki herkese karşı çok iyiydi. Umarım yeni şirketinde sadece iyi şeyler bekler onu.

5. [+129] Ben sektörden ayrıldı sanıyordum?

6. [+106] Niye Ahn Jae Hyun ve ‘New Journey to the West’ şovundan bahsediyorsunuz, Ahn Jae Hyun sıkıcı olduğu için şovdan ayrıldı ㅋㅋㅋㅋㅋ kendine daha dikkat etmeliydi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

7. [+161] Bence havalı biri.. umarım aldatan kocasına kafayı takmakla suçlayan nefret yorumlarını görmezden gelir ve kendi işini yapmaya devam eder

8. [+56] Bence Ahn Jae Hyun ‘New Journey to the West’te çok iyiydi.. ㅡㅡ

9. [+46] Feministlerin ikonu

10. [+45] O zaman lütfen Ahn Jae Hyun da dönsün..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+200] Bir dakika, kafam karıştı. Eski kocasına karşı onu mahvetmek için bir karalama kampanyası başlatmamış mıydı bu kadın?

 

Kaynak: Netizenbuzz

32 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Boş yapmayın

Kadın yaşadığı hayal kırıklığı ile karalama kampanyası yaptı. Ama bence adamın da haksız olduğu yerler vardı. O yüzden dönmek istiyorsa ikisi de dönebilir, sonuçta tüm zararı kendilerine verdiler.

multifandom trash

[+200] Bir dakika, kafam karıştı. Eski kocasına karşı onu mahvetmek için bir karalama kampanyası başlatmamış mıydı bu kadın?
Evet, tam olarak böyle yaptı sdhksjd

Jkddlfk

.

Last edited 2 yıl önce by Jkddlfk
aswium

bu kadının gerçek karakterini hala bir türlü çözemedim

Jkddlfk

Karşımdakine nasıl davranıyorsam o da bana öyle davransın diye düşünen biri bence. Bu konuda insanın en büyük beklentisi de eşinden ve ebeveynlerinden olur herhalde. Bunu göremeyince de çıldırdı.

Jisoochu

Ah Geum Jandi bu günlerin gelmesi çok üzücü. Sadece kariyerine odaklanarak daha fazlasını yapabilirdi. Bof günlerinde çok popülerdi.Bazı insanların özel hayatları özel kalmalı yoksa sonuçları böyle olur. Umarım olanlardan ders çıkarıp sakince işlerine odaklanır ikisi de

minlep

bu kadın çok güzel ya.

...

Bu ikilinin arasında ne yaşandığına dair her şeye hakimmiş gibi kadına b*k atıp adamı mağdur gören t*şak sevdalısı hanım kızlar mide bulandırıyor. Ne eksik ne fazla o zamanda dedim tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş

Birisi

sonunda doğru konuşan birisi

Bbb

Sadece Jaehyun’a değil dizi partnerine bile iftira attı. O da kadın değil miydi? Onun ne günahı vardı? Sonradan Jaehyun’un şirketi zorlamasaydı Jaehyun ne açıklama yapacaktı ne de mesaj yayınlayacaktı. İkilinin her olayına hakim değiliz fakat hiç hakim olmamayı daha çok isterdik emin ol. Özel hayatlarını afişe edip Jaehyun’un boşanmak istiyor diye kariyerini bitirmeye çalışan Goo Hyesun’ken sırf kadın olduğu için savunursak da bu insafsızlık olur. Joongki ve Hyekyo ayrılığından sonra mesela Hyekyo’yu savundum çünkü bilmiyoruz ve havadan iftira atıyorlar kadına ama Hyesun kendi yüzünden bu tepkileri aldı. İnşallah psikolojik sorunlarını halledebilmiştir ve bundan sonra kendi hayatını böyle olumsuz etkilemez.

VelvetPink

O partner dediğin Oh Yeonsoonun fanıydım ve neredeyse dizi iptal edilecekti bu olay yüzünden önce AJH çıksın dedi insanlar -çoktan çekilmiş bir dizi için- sonra da Oh Yeonsoo da olaya dahil edildiğinden dizi iptal edilsin denildi o kadar harcanmış para kariyer emek hiç olacaktı aralarındaki problemler onları ilgilendirir ama iftira büyük suçtur ve Oh Yeonsoo bu yüzden dava açmak bile istedi AJH gidip bizzat özür diledi olanlardan dolayı ve mesajlar vs ortaya çıkınca dizi yayınlandı bu yüzden dava açmadı sanırım. Ben t*şak savunmuyorum ve boşanmalarının AJHnun suçu olduğunu düşünüyorum ama bir kadının başka bir kadına atabileceği en lekeleyici iftirayı atıp… Read more »

Last edited 2 yıl önce by VelvetPink
Cosmo

Ben bunu ilk haberleri çıktığında söylemiştim ve linç yemiştim…. Nerden nereye.

Efendim

Olayları tam hatırlamıyorum ama ilk başta masum taraf goo hye sun kötü taraf anh jae hyun iken goo hye sun un söylediği çoğu şeyin yalan olduğu ortaya çıktı ,sonradan goo hye sun kötü taraf anh jae hyun iyi taraf oldu…. Olaya kadın erkek ,oppa unni vs değilde eşit şekilde değilde “adaletli” bakmak lazım. Goo hye sun bir sürü iftira attı ortaya. Ayrıca onların özel hayatının bu kadar medyaya yanmasıda yanlıştı ,kendi özel hayatları, düzgünce sessiz sedasız boşanmalılardı. Hem medya hem de kendileri topluma çok fazla şey yaydı.

Last edited 2 yıl önce by Efendim
Birisi

diğer adamı bilmem ama bu kadın melek gibi bir insan gündeme gelmese de Afrika’daki çocuklar için yaptıkları daha neler neler. bir evliliğin yükünü ve arkasındaki gerçekleri bilemezsiniz, yayınlanan mesajlar kesip biçilmişti ve unutmayın kadının eski şirketi ile adam Hyesun’u bitirmeye çalışıyordu ve bunu kadın kaç kere dile getirdi.

Last edited 2 yıl önce by Birisi
Aysel

Jandi ne diziydi be hala bir nunaramda yeniden çeksinler ya diziyi yillar sonra falan olsun konusu

Lila

Herkesin ilk izlediği kdrama dır duygulandım ;(

Jkddlfk

Ya da Lee Min Ho ile başka bir dizi çekseler keşke.

la cha ta

3. [+523] Lütfen ikisinin de yeni başlangıç yapmasına izin verin;; Goo Hye Sun’a obsesif, feminist demeyi kesin.. Ahn Jae Hyun’un geri dönmesini isteyip Goo Hye Sun’a nefret yorumları yazmak adil değil;; nötr kalın.

Birferda

Oo Samet ozeti bile Acunun kanalina 10 bolumluk dizi malzemesi. Hemen google giriyorsun Goo Hye Sun ve Ahn Jae Hyun boşanma yaziyorsun. Sonrasinda sabaha kadar okunacak haberler… Hadi kolay gele simdiden 😄

Last edited 2 yıl önce by Birferda
Birferda

Ablacim keske kocani karalamak gibi bi viraja girmeseydin. Genis aldin dagittin. Ama neyse umarim toparlanmissindir. Herkes hata yapar.

Bbb

Ahn Jaehyun NJTTW’te hiç de sıkıcı değildi, Kyuhyun’la çok iyi ikili olmuşlardı. Aksine Pyo daha sıkıcı şovda bu yüzden geri dönmesini çok isteyenlerden biriyim. Ayrılması da gayet Goo Hyesun yüzünden oldu çünkü onun iftiralarından sonra ayrıldı Jaehyun. Normalde giden üyelerin arkasından anarlar ama Jaehyun’dan bahsedemediler bile program üyeleri. Dizilerde devam etse de eğlendiği o programa geri dönemedi çünkü programda daha çok tepki çekip samimi olmamakla suçlarlardı. Ayrıca programın eski bölümlerini izledikçe anlıyorum ki Jaehyun her gün bildiğiniz rapor veriyormuş Hyesun’a o zamanlar karısını sevdiği için gününü anlatıyor diye düşünüyordum ama ilişkilerinin iç yüzünü öğrenince ister istemez böyle bir düşünce belirdi… Read more »

Alicehan

Bence sadece kocasından ayrılmak istemiyordu, bu yüzden aldatmış olabileceğini düşündü ve hayatını kocasına adamış olduğu için de boşanınca her şey yıkılacağından o da eşinin hayatını mahvetmek istedi. New Journey to the west takipçisiyim ancak artık Jae Hyun’u orada görmek istemem. Zaten programda da çok soğuk bir tipti. Sürekli karısı yüzünden övgü alıyordu. Şimdi dönse ona gülemem açıkçası. Eski kore dizi fanları bu kadına asla kızamaz çünkü hepimiz onu boys over flowers’ta bağrımıza bastık. Yeni nesil pek tanımıyor.

ClarryRiddle

Haberle alakasız ama Bts comeback haberleri ne zaman çevrilmeye başlanacak? Bu sitenin başarı haberlerini görmezden geldiği malum. Comeback haberlerini de mi görmezden geliyorlar. Ah doğru bu site için Bts in çin haberleri lazımdı onlar da bitince hiçbir haberlerini çevirmemeye başladılar unutmuşuz

la cha ta

kesinlikle.

Weneee

Ahn jae hyun acayip komik yalniz programda boş yapmayin bu arada bosanmada tek tarafin suclu oldugunu dusunmuyorum kadin bir suru seyler soyledi ama dogrulugunu kanitlayamadi hep havada kaldi netizenler adama sovdu sonra kadina sovdu klasik netizenler yani hepsi boş

ıwashere

üzgünüm ama ne zaman Ahn Jae Hyun  ve Goo Hye Sun görsem sorunlu ergenler gibi davrandıkları zamanı aşamıyorum

Herneyse

200] Bir dakika, kafam karıştı. Eski kocasına karşı onu mahvetmek için bir karalama kampanyası başlatmamış mıydı bu kadın?

Aynen bu ruh hastası kadına hala nasıl pozitif bakıyorlar anlamıyorum.

Birisi

diğer adamı bilmem ama bu kadın melek gibi bir insan gündeme gelmese de Afrika’daki çocuklar için yaptıkları daha neler neler. bir evliliğin yükünü ve arkasındaki gerçekleri bilemezsiniz, yayınlanan mesajlar kesip biçilmişti ve unutmayın kadının eski şirketi ile adam Hyesun’u bitirmeye çalışıyordu ve bunu kadın kaç kere dile getirdi.

Blablabla

Yurt dışına okumaya gidiyorum dedi sınıfta kaldı herhalde ne çabuk bitti? Yönetmen oluyordu ama film nerede?

smggbg

üzgünüm ama seni her gördüğümde aklıma meme uçların gelecek
eminimki bir zaman ki davranışlarından pişmaniyet duyuyordur ama bunu kendisine o yaptı

ClarryRiddle

Doğru bir de kocam meme uçlarını beğenmiyor mu ne öyle saçma sapan bir şey demişti. Yalan olduğu ortaya çıktı. Bir insan niye kendine bunu yapar. Ne kadar gözü döndüyse artık

...

Koreli netizencilik oynuyorlar ablası ses etme

Yeni Yazılar