Goo Hye Sun, ilgi manyağı olduğunu söyledi

HABER: Goo Hye Sun, “Bir ilgi manyağıyım, lütfen beni sevin”

KAYNAK: Naver

Ayın 9’unda, oyuncu Goo Hyesun kişisel Instagram hesabından bir selca paylaşarak açıklamasına da “Bir ilgi manyağıyım. Lütfen beni sevin” yazdı.

1. [+1,063, -125] Lütfen Instagram’ını sil ve akıl sağlığını düzeltmek için yardım al. İlerlemenin tek yolu bu.

2. [+949, -31] Bunu gerçekten de kötü bir amaçla yazmıyorum ve endişeleniyorum bu nedenle bunları söyleyeceğim. Hyesun-nim, lütfen terapiye başla. Gazeteci-nim, lütfen onun kişisel hesabını rahat bırak. Neden yalnızca nefret kazanmasını sağlamak için böyle bir şey yazarsın ki?

3. [+455, -20] Kurtarın onu. Skandalından sonra etraf sessizdi ama şimdi her şey başa dönüyor. Bunun gibi yazıları okumayalım. Goo Hye Sun Instagramını kendisine yakınlarıyla konuşmak için kullanıyor. Onunla hiç bir bağlantısı olmayan insanların fotoğrafının altına nefret yorumları bırakıp ona ızdırap verdiklerini görmek beni dehşete düşürüyor.

4. [+288, -30] Fark ettim ki görünüşün bir insanla tanışırken oldukça önemli de olsa evlendikten sonra kişiliğin daha önemli hale geliyor.

5. [+183, -18] Sanki “Lütfen kurtarın beni”, “Zor zamanlardan geçiyorum” dermiş gibi… Zihni şu an tutarsız ve sorunlu gözüküyor, bu yüzden tüm içtenliğimle gücünü bulabilmesini umuyorum. Umarım bunu zor bir zamandan geçtiğinde hatırlar. Bu kadar güzel doğmak için tüm şansını kullanmış gibisin, ikramiye kazanan birinin şansıyla doğdun. Hayatının ve kendinin değerini bil. Seni her zaman desteklerim o yüzden lütfen kötü şeyler düşünme. Sahip olduğun her şey için, bu kadar güzel doğmuş olduğun için minnettar ol. Lütfen bu şekilde yaşa. Güç bul, seni destekliyorum!!!!!!!

 

Kaynak: Pannchoa

18 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Suna

Neden bilmiyorum olan bu olaylardan sonra ben hala Hye Sun’ı masum buluyorum. Kaybetmemek için elinden geleni yapan psikolojik sorunları olan kadın. Jae Hyun’a karşı aşırı bir soğuma yaşadım. Artık çok itici geliyor. Saçma olabilir belki de hemcinsimi savunma isteğidir belkide

Ei97821

Ben de öyle hissediyorum çünkü diğer insanların aksine biliyorum ki bir insanın beni sevmediği ve hatta nefret ettiğini fark etmem için somut kanıtlara ihtiyacım yok, insanlar kendileri için önemli olmadığını varsaydıkları her şey için çok kolay söz verebiliyorlar ama o söz benim için çok önemli olabiliyor, sonra tepki görünce yine aynı aptallığı yapıp umut veriyorlar ve bu döngüden bıkıp yeniden tepki verince abartan sen oluyorsun. Bu kadın da aynen bunu yaşadı ve eminin canı çok yandı, aşırı tepki verenin o olmadığına inanmak ve inandırmak için somut bi şeyler aradı ama hala kabullenmedi sevilmediğini; bu kadar ilgi beklediği için kendini suçladı.… Read more »

Akali

Hye Sun benim hemcinsim değil ama ben de senin gibi hissediyorum

Mini

Tamamen aynı şeyleri düşünüyorum bilirsiniz şu kadınsal iç güdümüz var ya doğru yolu gösteren ama genelde kulak tıkadığımız ondan gelen bir ses karşı tarafın daha suçlu olduğunu söylüyor

Büşra

Kocasını kaybetmek istemedi ama bunun için öyle yanlış yollar seçti ki kendi yaptıkları yüzünden dönüşü olmayacak şekilde kaybetti. Bize yansıyan kısmı bile o kadar bunaltıcıydı ki adamın yaşadığı baskıyı düşünemiyorum. Herhalde biran önce kaçmak istemiştir. O yalan yanlış mesajlar, uyguladığı baskılar, ben hatasızım tripleri, eski resimleri yeni gibi lanse etmesi vs. Şuan hemcinsimiz olduğu için kıyamıyorsunuz ama roller değişse, aynı şeyi bir erkek karısına yapsa eminim ki destek vermezdiniz. Kadının acilen psikolojik destek alması lazım ama ikna olacak bir tipe de benzemiyor.

Ei97821

Umarım gelecekte yaşamazsın böyle bir şey ama erkeklerin mottosudur “abartıyorsun” ve hayatta her zaman bir şeyleri abartmakla yaftalanınca bi yerden sonra kayış kopuyor. Hayatını birleştirdiğim ve ömrümün sonuna kadar birlikte kalmak istediğim insan aniden değişip bana bu dünyadaki en gerizekalı insan gibi davransaydı ve sonra suçsuz gibi düzeltmek yerine “nolur artık boşanalım” diye dolaşsaydı kafayı yerdim. Bu sevgililik vs değil, evlilik ciddi bir kurum. Goo Hye Sun bunu kabullenmişken Ahn Jaehyun hiç kabullenmemiş ve hemen kestirip atmış, sorun orda.

Suna

Gerçekten sevince ve karşı tarafın ilgisinin bittiğini fark ettiğinde ya da artık yokmuşun gibi hareket ettiğinde… İşte o zaman anlarsın belki bu kadını. Aynı durumu ben de yaşadım. Ve inanın asla yapmam dediğiniz şeyleri yapıyorsunuz. Sırf beni terk etmesin beni aldatmasın başka kızla birlikte olmasın diye. Kendinize saygınızı kaybediyorsunuz. Tabi herkes için geçerli değildir bu daha çok duygularıyla hareket eden insanlar bu hatalara düşüyor. Ben de Hyesun’ı bu hatayla gördüm. Aslında kendi acı çektiği için karşı tarafta acı çeksin üzülsün istedi. Bence olayın temeli bu.

Gece 1004

Bu bir yardım çığlığıysa umarım yerine ulaşır… İnsanların hataları olur, önemli olan geçmişte kalan insanlara saygı duyup kendine odaklanmak. Hyesun-nim, yavaşca ama güzelce ilerleyelim.

xoo

Şimdi çark ettiniz değil mi, daha dün AJH’ye sabır diliyordunuz, kurtulmuş oh iyi bari diyordunuz. Ben başından beri GHS’in yanındaydım, bir kadın durduk yere delirmez, paranoyak olmaz. Bu kadının kılına zarar gelmez umarım.

Aswium

Bence gerçekten sevgiye ihtiyacı var bunu dile bile getirmiş

feride

Umarım ruh hali dahada kötüye gitmez sessiz yardım çığlıklarını yakınları çevresinden biri duyar severek takip ettiğim bi oyuncu kocasıyla boşanma olayından sonra hayatı tepetaklak oldu ve dahada toparlayamadı kendi herşeyin güzel başlayıp sonra kötü gitmesi ne kadar kötü

Mehmet Şef

İkizim

Yeta

Bence bu kadinin psikolojisi hic iyi durumda degil. Umarim toparlanir.

Büşra

Ekran önünde kitlelere yönelik iş yapan ve bu yolla para kazanan herkes böyle ilgi ister. Bunu açıkça söylemesini gayet normal buluyorum. Birçok oyuncu, model, şarkıcı tam da bunu istiyor aslında ilgi daha fazla ilgi… Ne kadar fazla paraları olsa da ilgi manyakları olduklarından hiçbir zaman memnun olmazlar hayatlarından.

Sinem ay

Bana daha çok ilgi manyağı yorumlarıyla dalga geçiyormuş gibi geldi ama netizenler her şeyi.çok dramatize ettiği için bunu da ciddiye alığ abartmışlar

Majo

Başlığı görünce Allah affetsin güldüm.

EXO-L ie

intihar haberinin yayınlandığı ünlülerden biri olmasını istemiyorum.

Ceycey

Psikoloji gün geçtikçe daha kötü ye gidiyo…. Artık ailesi bir müdahale etsin yaa umarım intahar etmez.