Benzer Yazılar

Han Seungyeon havaalanında gözyaşlarına boğuldu

201912241936491310 1

HABER: Han Seungyeon, parlak gülümsemesinin arkasında sonu gelmeyen gözyaşları

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+629, -27] Ağlamak için illa bir sebep olmasına gerek yok. Aklına üzücü bir şey gelmiş olabilir, birden duygulanmış olabilir… ya da belki Goo Hara-ssi sebebiyledir

2. [+445, -22] Belki de zor zaman geçiriyordur… ünlüler ağladıklarında her zaman açıklama yapmak zorunda değil

3. [+330, -165] Ama neden? Neden ağladı?

4. [+63, -2] Onu anlıyorum çünkü yakınımdaki birini toprağa vermek zorunda kaldım. Rastgele aklınıza geliyor ve gözleriniz doluyor, sevdiği bir restorana gittiğinizde mesela. Belki Han Seungyeon için böyle bir şey olmuştur. Umarım etrafındaki insanlar ona iyi bakıyordur. Bu çok güç gerektiriyor.

5. [+44, -2] Neden ağlamış olabilir? Birlikte çalıştığı kardeşi intihar etti, ama diğer herkes gülüyor, Noel bayramını güzelce geçiriyor… o da halkın gözü önünde mutlu görünmek zorunda. Bu sizi de üzmez miydi? Çok para kazanıyorlar diye şikayet etmeden önce bu ünlülerin de birilerinin evladı olduğunu hatırlayın.

6. [+38, -3] Başına gelen şeyden sonra ilk defa halkın karşısına çıktığı için stres yapmıştır

7. [+37, -1] Kendini toplayacak kadar zamanı olmadı ve bu durumda gazetecilerin önüne çıkmak onu kötüleştirmiştir… bir sürü sebebi olabilir.. güçlü ol, Seungyeon.

8. [+30, -0] Belki de Goo Hara ile tura gittiği zamanları hatırlamıştır. Ne olursa olsun güç bul.

9. [+28, -1] Kendi deneyimimden konuşuyorum… bazen içine atmak bununla baş etmenin iyi yolu değil. İstediğin kadar ağla, istediğin kadar gül… hepsi bu dönemde sana yardım edecek. Önümüzdeki yıl kendimize karşı daha hoşgörülü olalım.

10. [+20, -0] Gazetecilerin hala fotoğraf çekmesine inanamıyorum

1577183267592618

KAYNAK: Nate

1. [+222, -5] Lütfen kendine dikkat et ㅜㅜ

2. [+210, -4] Hala canı acıyor olmalı. Kameraları görünce duygulanmıştır. Kendini tutmaya çalıştığı belli oluyor. Pek iyi görünmüyor, lütfen kötü şeyler yazmayın.

3. [+139, -4] Seungyeon-ah, güçlü ol, seni hep destekleyeceğim

4. [+18, -0] Goo Hara aramızdan ayrılalı tam olarak bir ay oldu. Eminim ağlamasının sebebi budur.

5. [+16, -0] Ağlarken insanların suratlarıma DSLR kameralarını soktuklarını düşününce bile tüylerim diken diken oluyor;;

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+21] Oha ya, kız uzaklaşana kadar gazeteciler peşini bırakmamış… sansasyonalizm >>>>> insanlık

 

Kaynak: Netizenbuzz

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
limpi

Biz hiç tanımadığımız halde üzülüyorsak onunla uzun zaman geçirmiş insanları düşünemiyorum.

kingexo

Yakınını kaybetmek inanılmaz kötü bir his. Yemek yerken, gezerken, çalışırken her hangi bir zamandan aklına geliyor ve gözlerin doluyor. Ne zaman mutlu olsan mutlu olduğun için kendinden nefret ediyorsun. Yani ben öyle hissediyorum umarım kimse bu durumu yaşama.

yalandanacıtasyon

Üzerinden isterse 10 yıl geçsin yaşadığın kayıp ile ilgili hissettiğin acı,üzüntü daha derin oluyor özlem artıyor güçlü durmaya çalışsan da yenik düşüyorsun bir yerde işte o zaman bulunduğun yerin asla önemi olmuyor.

Habere gelince belki yaşadığı kayıptan belki başka bir durumdan kaynaklı ağladı o an sebebi fark etmez fakat leş kargası medyanın kamerayı adeta gözüne sokması sonra ağlamasını haber yapması iğrenç ve saygısızca.

dessert

Ne olay yaşamıştı bilen biri anlatabilir mi, goo hara diye bahsetmişler?

iyieksilemeler

goo hara intihar etti knk

Yeni Yazılar