Benzer Yazılar

Han Seungyeon, YGX ile anlaşma imzaladı

Han Seungyeon, YGX ile anlaşma imzaladı

HABER: [Resmi] ‘Eski KARA üyesi’ Han Seungyeon YGX ile anlaşma imzaladı… Lee Soo Hyuk ve Joo Woo Jae ile aynı şirkette

KAYNAK: Sports Chosun via Nate

1. [+346, -21] O kadar şirket varken niye YG?;;

2. [+274, -20] Başka bir şirket istemedi mi onu? ㅠㅠ Neden YG…

3. [+200, -20] Onu isteyen tek şirket YG miydi…

4. [+16, -7] YG??….

5. [+11, -16] Zeki biri, eminim kendi sebepleri vardı. Seungyeon-ah, fighting.

6. [+11, -4] Ha, YG…?

7. [+10, -1] Han Seungyeon 13 yıldır skandalı olmamış biri. Çalışkan, sessizce işini yapıyor, terk edilmiş hayvanlar için gönüllü işler de yapıyor bir yandan. Sırf şirketi yüzünden onun hakkında varsayım yapmayın.

8. [+7, -4] Neden ama?

9. [+5, -1] Han Seungyeon zeki, ne yaptığını biliyor. Eminim şirketten kötü etkilenmeyecek ve sadece ona yararlı olacak şeyleri yapacaktır. Fighting.

10. [+4, -1] Hakkında en iyisini diliyorum. Nugu günlerinde KARA’nın ismini duyurmak için çok uğraştı…

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+54] Seungyeon nedennnn? Bu şirket Yang Hyun Suk tarafından kurulmuş ve 2018’de Seungri’nin şirketiyle birleşmiş. YG’yi destekleyip bu pisliklerin cebine daha çok para koymayacağım.

 

Kaynak: Netizenbuzz

12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Angel

Neden yani? Nasıl bir sebep ona, bunu yaptırdı?

Cansu

Bence şirket ona iyi teklifle geldi yoksa kız niye seçsin

xoo

Kusura bakmayın ama kızın keyfinden YG’ye girdiğini düşünmüyorum. Büyük ihtimalle büyük şirketlerden sadece YG onu istedi ve kız da parasını kazanmak zorunda olduğu için onayladı. Allah aşkına kendi şirketini açsa ya da bilinmeyen bir şirkete katılsa kim adam akıllı dinler ki, MVlerini kim izler? Seungyeon zaten aklını kullanan ve KARA’yı uzun süre ayakta tutan yürekli birisi. Eminim en iyi şekilde değerlendirir. Sonuçta YG Seungri’den ibaret değil.

speechless

Yıllardır Kamilia fandomundayım, dağılmış olsalar bile. Seungyeon, neden? Çok ama çok üzüldüm ve hayal kırıklığına uğradım.

Nick bulmak zor anam

Şöhret ve para insanlara bütün erdemleri bir yana attırabiliyor ne yazık ki…

suna

Bir ara Gong Seung Yeon sandım aşırı korktum. Kara Seungyeon’a ısınamıyordum zaten o yüzden şaşırmadım

Billgesue

Tam bir hayal kırıklığı….

Kayısı

7. [+10, -1] Han Seungyeon 13 yıldır skandalı olmamış biri. Çalışkan, sessizce işini yapıyor, terk edilmiş hayvanlar için gönüllü işler de yapıyor bir yandan. Sırf şirketi yüzünden onun hakkında varsayım yapmayın.

Allah allah, bunu “YG’deki herkes suçludur,” diyen netizenler mi söylüyor???

Ceycey

Şirket koşulları baya iyi demekki belki şimdiye kadar iyi paralar kazanamadı zaten insanlar büyük sirketlere daha çok şöhret ve daha fazla para kazanmak için uğraşmıyorlar mı ?

speechless

“belki şimdiye kadar iyi paralar kazanamadı” cümlenize takıldığım için yanıtlamak istedim. Seungyeon, Japonya’nın en değer verdiği kadın K-Pop grubunun ana vokaliydi. Ciddi paralar kazandılar, şu an çok bilinmeseler bile. Sadece bilgilendirmek istedim🙏

Ece

Ne kadar para ya da ne kadar şöhret kazanmak için uğraşırsalar uğraşsınlar hala bazı insanlar anlamasada paranın üstünde değerler var

xoo

Niye herkes celallenmiş anlamadım. YG Seungri ve Yang Hyun Suk’tan ibaret değil. Zaten YG’nin Ceo’su değişti. YG’de hatrı sayılır insanlar var. Blackpink, ikon, Goo Hye-sun filan. Yine sevilecek biryer değil ama mecbur kaldıysan gireceksin. Sonuçta kız oraya skandala karışıp başını belaya sokmaya gitmiyor.

Yeni Yazılar