Han Sohee blog yazısıyla, Ryu Junyeol ajans açıklamasıyla ilişkilerini onayladılar

64

Han Sohee, Ryu Junyeol ile çıktığını doğrulayan ve Transit Aşk söylentilerini reddeden bir blog yazısı yayınladı

Herkese merhaba, son iki gündür ortada dönenler sizi çok şaşırtmış olmalı.
İncinen ve şoke olan insanlar oldu. Aslında, sizi bir makale aracılığıyla bilgilendirmenin doğru olduğunu biliyorum ama bazı değerlendirmelerden sonra, bu yazı aracılığıyla hayranlara haberleri aktarmanın benim için daha iyi olacağını düşündüm. Bu, hissettiğiniz acıyı azaltabilir, bu yüzden bu yazıyı yazıyorum.

Öncelikle, aramızda iyi duygularla geliştirdiğimiz bir ilişki olduğu doğru, ama transit aşk kelimesini kullanmaktan kaçınmanızı diliyorum. Bir fotoğraf sergisi aracılığıyla tanıştık, ama bu fotoğrafçı bir arkadaşım aracılığıyla oldu. Oraya belirli bir amaç için gittim ve bir projede birlikte çalışabileceğimizi duydum, bu yüzden merhaba demek için uğradım.

İkincisi, 2024’ün başında birbirimize karşı duygularımızı paylaştık, o ise 2023’ün başında o kişiden ayrıldı. İlişkilerini daha önceden bitirmişlerdi ama ayrılık haberleri ancak Kasım ayında çıktı.
Duyduklarıma dayanarak onunla duygularımı teyit ettim ve ilişkiye devam ettim.

Üçüncüsü, attığım o berbat Instagram hikayesiyle ilgili. Bu benim ezikliğimdi. Sadece sessiz kalmalıydım. Sanırım bir an için kendimi kaybettim ve kaba bir davranışta bulundum çünkü görmek istemediğim halde transit aşk hakkında çeşitli söylentiler duydum ve gördüm.
O kişiden de özür dilemek isterim. Size karşı akıllıca davranamadığım için içtenlikle özür dilerim. Bu, mantıktan ziyade duyguların yönlendirdiği bir hareketti, sebebi ne olursa olsun, o hikayeyi atmakla hatalı olduğumu koşulsuz olarak kabul ediyorum.

Dördüncüsü, elbette benimle ilgili makaleler olacak, ama makaleler tüm düşüncelerimi ve duygularımı temsil etmiyor ve benim blogum hayranlarımla tek iletişim aracımdır, bu yüzden size bu kadar beklenmedik bir şekilde geldiğim için özür dilerim. Size iyi haberler getirmiş olsam da bu yeterli değildi ve durumumu görüp duyarak uyuyamayan ve üzülen hayranlarımdan gerçekten üzgün olduğumu söylemek istiyorum. Bunu hep yarı şaka yarı ciddi söyledim ama artık 30 yaşıma geldim, bir daha böyle özensiz olamam. Endişeye neden olmamak için daha kat etmem gereken çok yol olduğunu düşünüyorum, ancak bu alanda duygularımı biraz da olsa ifade edebildiğim için hem minnettarım hem de üzgünüm ve birçok ikircikli duyguya sahibim.

Bugünlerde, sadece iyi yönlerimi göstermek zorunda olduğum düşüncesinin beni daha da mahvettiğini hissediyorum. Süreçten ziyade sonuçlara odaklanan bir hayat yaşadığım için geriye dönüp bakıyorum ve süreç boyunca kaçırdığım bir şey olup olmadığını görüyorum. Beni sevmenizin nedeni muhtemelen sadece birkaç fotoğraf ve birkaç video değildir.

Kendini beğenmiş ve kibirli bir tavrım olmasa bile, beni bu şekilde görüyorsanız, muhtemelen bir miktar kötü tavrım var demektir. Sanırım bununla yüzleşmenin ve köklerime dönüp gerçekten ne yapmak istediğimi, neyi sevdiğimi ve beni neyin mutlu ettiğini bulmanın zamanı geldi.

Bu benim 2 yıldır ilk tatilim, bu yüzden kendimi mahvedip mahvetmediğimi anlayabilmem için çok fazla geri bildirim/eleştiri istiyorum.

Bu süre zarfında bile benim için hala endişelenen hayranlarımı düşündükçe kalbim sızlıyor ama beni desteklediğiniz ve daha iyi bir insan olacağıma inandığınız ve her yanlış yaptığımda beni dövdüğünüz için teşekkür ederim.

Özür dilerim, üzgün hissettiğim için daha iyisini yapmak istiyorum ve daha iyi olmak için hırslyım. Artık kendimi nasıl daha iyi kontrol edeceğimi öğrendim ve daha olgun bir tarafımla geri döneceğim. Her yıl zar zor kullandığım blogda böyle kasvetli bir yazıyla karşınıza çıktığım için özür dilerim. Sabah oldu. Güzel bir yemek yiyin. Fighting.

1. Bu unninin kişiliği havalı ve ferahlatıcıㅋㅋ

2. Gönderiyi güzel yazmış, her şey açık

3. Kişiliği çok ferahlatıcı

4. Niye Ryu Junyeol ile çıkıyor ki ㅠㅠㅠㅠ hayal kırıklığı

5. Dürüst ve havalı

6. Dürüst biri, bunu görmek güzel ㅋㅋ ve sevgili olduklarını kabul etti

7. Bu gönderiyi okuyup nasıl hala Hyeri’ye laf edebilirsiniz…

8. Hayır ama Hyeri onunla 7 yıl çıktı ve Ryu Junyeol bir yıl bile geçmeden başkasıyla çıkmaya başladı, tabii ki Hyeri’nin sinirlenmesine izin var

9. Burada Hyeri’ye laf edenlere bakın ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ çok komiksiniz

10. Han Sohee’yi pek sevmem ama burada sempatik, umarım gelecekte de dürüstlüğünü korur.


[theqoo] RYU JUNYEOL SONUNDA AĞZINI AÇTI… “HAN SOHEE İLE BİRLİKTEYİZ, AYRILDIKTAN SONRA İLİŞKİYE BAŞLADIK”

Merhaba. Biz C-JeS Studio olarak açıklama yapıyoruz.

Dün Hawaii’deki görgü tanıklarının ifadelerinden başlayarak Ryu Jun-yeol’un özel hayatıyla ilgili spekülatif yazılar yayınlandı, bu nedenle size gerçekleri anlatmak istiyoruz.

Ryu Junyeol ve Han Sohee birbirlerine karşı olumlu hisler beslediklerini doğruladıktan sonra bu yılın başından beri birlikteler. Ryu Junyeol, Han Sohee’yi ayrılığından sonra tanıdı ve kısa süre önce ona karşı olan duygularını doğruladı.

İzinsiz çekimlerin ve seyahat noktasındaki görgü tanıklarının ifadelerinin resmi olarak teyit edilmesinden ziyade aktörün mahremiyetine saygı gösterilmesini istemiştik. Ancak, romantik ilişkisini kabul etmediği için dün ve bugün gereksiz yanlış anlamalar ve spekülasyonlar yaygınlaştı ve aktörün kişilik hakları ciddi şekilde ihlal ediliyor, bu nedenle sizden bir kez daha rica ediyoruz.

Gelecekte, oyuncunun kişisel haklarını korumak amacıyla, özel hayatını ifşa etme ve kanıtlama yönündeki her talep karşısında bir pozisyon almayacağız. Lütfen anlayışla karşılayın.

Ayrıca, oyunculara yönelik kötü niyetli iftira ve hakaret içeren paylaşımlara, yanlış bilgi iftiralarına, hakaretlere ve kişilik hakları ihlallerine karşı yasal temsil yoluyla güçlü bir şekilde harekete geçeceğiz.

1. Fighting

2. Lütfen şimdi dava açmaya başla

3. Çok zavallı. Güç bul, dava açacak olması içimi rahatlattı. Muhtemelen kendisi de bir şeyler söylemek istiyordur ama resmi bir şirket açıklaması olması daha iyi

4. Ryu Junyeol da burada bir mağdur, lütfen dava açmaya devam edin.

5. Sonunda dava açıyor, ben de seni destekliyorum

6. Lütfen şu çılgın çocukları yok edin ve onlara dava açın

7. Lütfen güç bul

8. Neler oluyor? Lütfen güçlü ol

9. Junyeol 🩷 Sohee mutlu olun

10. Dava açın

 

 

K:Pannchoa

Önceki İçerikHan Sohee, Hyeri’ye yönelik yazdığı hikayeyi sildi
Sonraki İçerikNetizenler Han Sohee’nın IG hesabındaki eski yorumlarını buldular
Subscribe
Bildir
guest
64 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments