Han Sohee, blogunda ayrılık haberinden sonra gelen yoruma cevap verdi

80

Hayran: İyi iş, So Hee. Senin adına rahatladım. İyi ki ayrılmışsın! Ağzını kapalı tutan, kaçıngan bir adamla çıkarsan eninde sonunda için kül gibi kararır… Çok iyi yapmışsın. Bunca zaman aldığın tüm yaralar için seni tebrik ediyorum… Umarım iyi iyileşirler… 

Han So Hee: Haklısın. Ben elimden geleni yapmaya çalışırken söz konusu kişi çenesini kapalı tuttu. Zaman geçtikçe nasıl olsa unutulacak, ya da öyle derler… Ama ne yapmalı? Hayranlarım benim için o kadar değerli ki, sessiz kalıp sadece izleyemem.

1. Gerçekten Han Sohee o kadar çocuksu ki, şok oldum…

2. Hyeri’nin aldığı yorumlar şu anda çok fena ㅋㅋ hayranları da Han Sohee’ye çekmiş

3. Gerçekten ’94’lü 30 yaşında biri mi bu kadınㅋㅋㅋㅋ bir öğrenci gibi konuşuyor

4. Niye böyle davranıyor…

5. Hiç şaşırmadım. Hep böyle bir kişiliğe sahip olmuş olmalı.

6. Wow Ne dönek bir insan…. onun yerine utandım

7. Artık biri elinden telefonunu alsın…

8. ㅠ gerçekten böyle biri miymiş Han Sohee?ㅠㅠㅠㅠ

9. Ayrıldıklarını şimdi öğrendim

10. Kendi yüzüne tükürüyor resmen…


[theqoo] HAN SOHEE BİR HAYRANIN HYERI’YE YÖNELİK NEFRET YORUMLARINA CEVAP VERİYOR VE DAHA FAZLA NEFRETİ KÖRÜKLÜYOR

“Hayran (Bulut): Bunu söylemenin ne anlamı var? Gidemediler bileㅋㅋ Çocuklar çok komik… Hadi gidip HR’ın kıçını yalayalım.

Hayran (Bulut): Hyeri’nin şöhretten düşmesi konusunda ne yapmamızı istiyorsun? Sebepsiz yere, pişmanlıklarla yıkıma uğrayan kim? ㅋ Hepsi Hyeri gibi birine tapan ve hayranlık duyan senin gibi insanlar yüzünden!”

Hayran (Bulut): İyi iş, So Hee. Senin adına rahatladım. İyi ki ayrılmışsın! Ağzını kapalı tutan, kaçıngan bir adamla çıkarsan eninde sonunda için kül gibi kararır… Çok iyi yapmışsın. Bunca zaman aldığın tüm yaralar için seni tebrik ediyorum… Umarım iyi iyileşirler… 

Han So Hee: Haklısın. Ben elimden geleni yapmaya çalışırken söz konusu kişi çenesini kapalı tuttu. Zaman geçtikçe nasıl olsa unutulacak, ya da öyle derler… Ama ne yapmalı? Hayranlarım benim için o kadar değerli ki, sessiz kalıp sadece izleyemem.

Aynı kişinin yaptığı yorumlardı bunlar.

1. Sohee-yah… seni çok severdim…

2. Wow yüzü güzel ama kalbi şeytan

3. Çok yönden oldukça etkileyici

4. Wow büyük hayal kırıklığı…

5. Sen fenasın Sohee…

6. Nefret ediyorum ondan

7. Biri artık internetini kessin

8. İmajı asla eskisi gibi olmayacakㅋㅋㅋ

9. O kadar itici geliyor ki bana…

10. Bunu yönetme şekli influencer seviyesinde…


HAN SOHEE YORUM BIRAKIYOR

[+175][-2]

1. [+207, -7]
Ryu Junyeol’un dediği gibi, kendi haline bırakılsaydı sessizce unutulacak bir sorundu…

2. [+190, -5]
Görünen o ki Han Sohee halkın tercihlerini tam olarak anlayamamış… Belki de erken çıkış yapmadığı için, halkın nasıl işlediğini ve eylemlerine nasıl tepki verebileceğini kavramakta zorlanabilir. Dürüst olmak gerekirse, Han Sohee’nin haksızlığa uğradığını düşündüğü yönler de var. Bununla birlikte, kendi duygularına çok fazla öncelik veriyor, fevri konuşuyor ve hareket ediyor ve bu da doğal olarak kamuoyunun dikkatini çekiyor… Ruhsal baskıyla iyi başa çıkamıyorsa, trolleri beslemeyi bırakması ya da hareketsiz kalması onun için daha iyi olabilirdi.. Sadece yazı yazma ve yorum bırakma şekliyle çok fevri davranıyor. Genel kamuoyunun nasıl hareket ettiğini iyi anlamadığı görülüyor.

3. [+186, -8]
Hayranlarını düşünseydi, bu meme’leri paylaşmazdı diye düşünüyorum.

4. [+150, 0]
Bence birkaç gün sessiz kalması onun yararına olacaktır

5. [+133, -4]
Görünüşe göre Han Sohee bu durumda ‘trolleri beslememeyi’ haksız ve olumsuz olarak gördüğü hata veya zayıflığı kabul etmek olarak algılıyor. Haksız suçlamalara cevap vermenin genellikle daha iyi olduğuna inansam da Han Sohee’nin tepkisi biraz yanlıştı… Hyeri’den bahsetmeseydi, onun hayranı olarak kalırdımㅠAniden Hyeri’den bahsetmesi talihsizlik….

K:Pannchoa


HABER: Han So Hee, “(Ryu Jun Yeol) Çenesini kapalı tutmayı tercih etti ve bana zamanın her şeyi unutturacağını söyledi”

KAYNAK: Sports Today via Nate

[+524, -27] Ryu Jun Yeol haklı ama… Han So Hee sessiz kalsaydı tüm bunlar unutulup gidecekti.

[+340, -6] Tüm bunları değerli hayranları için yaptığını iddia ediyorsa… bencil ve sadece kendini değerli görüyorㅋㅋ

[+220, -7] Bir dakika, hala internette… Lütfen telefonunu bırakıp kendine biraz zaman ayırabilir mi? Neden etrafındaki kimse telefonunu elinden almıyor? ㅜㅜ

[+185, -1] Ajansının devreye girip telefonuna el koyma zamanı geldi

[+70, -2] Vay canına, Han So Hee’nin hala tüm bunların Hyeri yüzünden olduğuna ve onun huysuzluğu yüzünden olmadığına inandığı çok açık ㅋㅋㅋ şeytan

[+49, -0] Çok yorucu bir kişiliği var

HABER: Han So Hee, Nicole Kidman’ın ‘boşanma fotoğrafını’ paylaştı… Ryu Jun Yeol ile ayrılık

KAYNAK: Everyday Economy via Naver

[+3,725, -73] Son sözü söylemeden duramıyor. Ne zaman bir şeye yanıt verse, duygu yüklü oluyor. Muhtemelen geleceği için sosyal medyayı bırakması en iyisi… bundan kazanacağı hiçbir şey yok.

[+3,307, -94] Ryu Jun Yeol ne eski sevgilisine saygı gösterdi ne de şimdiki kız arkadaşını korudu. Hyeri ne paylaşmış olursa olsun, So Hee ne sebebiyle tetiklenmiş olursa olsun, her ikisinin de korunduğundan emin olmak ve gereken yerde işleri yoluna koymak onun sorumluluğundaydı. Bunun yerine, bir korkak gibi saklanmayı ve kızların herkesin önünde kavga etmesine izin vermeyi seçti… berbat bir adam.

[+2,163, -62] Ondan bıktım… Adamla kısa bir süre çıktı, o zaman neden Nicole Kidman’ı sanki hayatında çok büyük bir şey yaşamış gibi paylaşıyor? Bütün bu yaygarayı koparan o!

[+1,6651, -63] Korkak Ryu Jun Yeol. Tek kelime etmedi. Düşüncesiz Han So Hee. Son birkaç gün gerçek karakterlerini ortaya çıkardı.

[+682, -5] Birkaç hafta bile sürmeyen bir ilişki yüzünden boşanma meme’i atması ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Hyeri’nin bile onunla 7-8 yıl geçirdikten sonra yayınlamadığı bir şey ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Çok yorucu biri, şu tavrına baksanıza….

[+587, -27] Ryu Jun Yeol’un neden sessiz kalıp gözlemlemeyi seçtiğini anlayabiliyorum. Böyle dengesiz biriyle nasıl başa çıkabilirsin ki?

[+440, -8] Bunca yıldır Ryu’nun Instagram’daki tüm fotoğraflarını beğenerek peşinden koşan kendisi olduğu halde, terk edilen kendisi değilmiş gibi davranmak için bunu paylaştığı çok açık

KAYNAK: Naver

[+1,711, -85] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Ryu Jun Yeol’un Nicole Kidman fotoğrafı hakkında ne düşündüğünü merak ediyorumㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Hyeri kazandı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

[+1,266, -48] Karakterinin açık bir göstergesi… Sanki bağırma skandalıyla imajı zaten yerle bir olmamış gibi, şimdi de kendi kendini mahvetmeye başladı.

[+1,170, -39] Han So Hee tek kişilik şovunu yaptı ㅋ ne eğlenceli ama

[+605, -20] Ryu Jun Yeol bile onun böyle çıldırmasını beklemiyordu bence… tüm o meme’lerden yorum üstüne yorum göndermeye kadar… Ryu Jun Yeol çirkin olabilir ama bu onun bu çılgınlığa katlanmak zorunda olduğu anlamına gelmez.

[+518, -28] Şimdi seni bir daha televizyonda görmeyeceğimizden emin olalım….

KAYNAK: Nate

[+218, -5] Terk edildi ama umutsuzca kazanmış gibi görünmek istiyor… elbette, elbette, abla, kazanan gibi görünüyorsun~ şimdi iljin cosplayini bırakalım ve üretken bir şeyler yapalım…

[+138, -4] Hala terk edilmemiş gibi davranmaya mı çalışıyor? ㅋㅋㅋ

[+95, -0] Bu ne olay ya~ daha dün Hyeri’ye saldırırken, Ryu’dan kurtulan senmişsin gibi davranmana kimse inanmayacak

[+81, -0] Son sözü söylemeden duramıyor..

[+61, -0] Zihniyeti başka bir seviyede

K:Netizenbuzz

 

Önceki İçerikHan Sohee ve Ryu Junyeol, ilişki haberlerinden 2 hafta sonra ayrıldı
Sonraki İçerikHan Sohee’nin Ryu Junyeol’dan özür dilediği iddia ediliyor + 9ATO ayrılık hakkında yorum yaptı
Subscribe
Bildir
guest
80 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments