Han Sohee, Hyeri nefret yorumları almasına rağmen blogundaki yorum kısmını kapatmıyor

25

“Başkalarına küfretmeyi sevmem ama Hyeri biraz tiksindirici”

“Sohee-him, seni destekliyorum~ O iki ucubeye bulaştıktan sonra her türlü karmaşayı yaşadın.”

“Bu çok komik ㅋ
Ne tür bir durum bu?
Hyeri, “Transit aşk” yüzünden ona karşı bir bandwagon yaratan kişi ve eğer (Han Sohee) sessiz kalsaydı, insanlar bunun gerçekten transit aşk olduğunu varsayacaklardı tsk
Ve (Han Sohee) öyle olmadığını söylediği halde o şerefsizler hâlâ transit aşk diye tutturdular. Bu saçmalığa bir son verin artık.”

“Sohee-nim acı çektin.
O (Hyeri) ve eski erkek arkadaşı kendi meselelerini kendileri çözmeliydi. Hatasız olan birine karşı halkı galeyana getiren o kişi de, korkakça davranarak kız arkadaşının nefret görüp görmemesine aldırmadan bu durumla ilgili hiçbir şey yapmamaya çalışan diğer kişi de karmalarını görecek.”

“Hyeri’nin şöhretten düşmesi konusunda ne yapmamızı istiyorsun? Sebepsiz yere kalıcı pişmanlıklarla yıkıma uğrayan kim?” “Hepsi Hyeri gibi birine tapan ve hayranlık duyan senin gibi insanlar yüzünden!”
“Ryu Junyeol’u korumaya çalışmıyor, daha ziyade Han Sohee kendini korumaya çalışıyor. Ve Han Sohee’ye karşı yanlış anlaşılmayı yaratan da Hyeri’ydi, o da en az onun kadar hatalı”

“Lütfen Hyeri gibi bir kıza bir daha bulaşma, o senin seviyende değil. Bir sonraki çalışmanı bekliyorum. Her zaman senin hayranın olacağım.”

“Hyeri gerçekten taktikleriyle oynadı. Böyle politikalar çok korkunç. Size bir kıvılcım atar ve siz tepki verirseniz o kıvılcım büyüyor. Ama sessiz kalırsanız doğru olarak kabul ediliyor yani onun bir hareketiyle işiniz bitmiş oluyor. Onun söylediği şeyi inkar ettiğinizde insanlar “niye ‘bu eğlenceli’ gibi basit bir cümleye böyle hassas tepki verdin? Niye bu kadar abarttın?” diyor ve birden ilgi *r*spusuna dönüştürüyor sizi. Diğerlerini çıldırtacak türden bir insan, yani Han Sohee ne kadar haksızlığa uğradığını hissetmiştir düşünün. Han Sohee çok popüler bir ünlü olduğu için böyle oldu. Bunu sıradan biri yapsaydı, en kötü muameleyi görürdü. Hyeri-yah, sözlerin çok çocukçaydı ve sen bir korkaksın. Lütfen böyle yaşama Hyeri.”

“Hyeri ve Ryu Junyeol birbirlerine çok benziyorlar. Sekiz yıldır çıkıyorlar ve başından sonuna kadar gerçek kurban Han Sohee’ydi. Han Sohee, gelecekte seni hep destekleyeceğim! “Erkek delisi” gibi haksız suçlamaları bırakın, o zaten durumunu açıkladı, bu yüzden gündeminize uyması için çarpıtmayı bırakın.”

1. Neden yorum bölümünü kapatmıyor? Tüm o tuhaf tiplerin akın etmesine izin veriyor.

2. Neden yorum bölümünü kapatmıyor…? Etkileyici

3. Lanet olsun… Yorum bölümünü kapatmalıydı, neden açık bıraktı?

5. Kendi yorumlarını okumuyor da değil, yorumlarını kapatması Han Sohee için daha iyi olur

6. Han Sohee’nin fazla hayranı var

7. Bu gönderisini ne zaman silecek

8. What is happening ? ㅋㅋ Sigh

9. Cidden eskiden sevdiğim bir oyuncuydu, neden böyle ㅜ

10. Her şey için Hyeri’yi suçluyorlar, hayranlar da oyuncuya çekmiş

K:Pannchoa

Önceki İçerikNewJeans çekim yaparken görüntülendi
Sonraki İçerikRIIZE Seunghan’ın ‘Talk Saxy’ fancami son zamanlarda ilgi çekiyor
Subscribe
Bildir
guest
25 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments