Benzer Yazılar

Han Ye Seul yalnızlıktan bıktığını açıkladı

Han Ye Seul yalnızlıktan bıktığını açıkladıHan Ye Seul yalnızlıktan bıktığını açıkladı

HABER: Han Ye Seul, “Erkekler son zamanlarda bana asılmıyor… yalnız olmaktan sıkıldım”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+891, -34] Sana asılan birisine katlanmazsın ki…

2. [+837, -174] Güzel bir kadın ama bu aralar onu çok fazla gördüğümüzü hissediyorum ㅠ

3. [+329, -24] Ona asılmak için gerekenler: Hyun Bin kadar yakışıklı ve zengin ol

4. [+71, -26] Neden sanki bir gün evlenirse %100 boşanırmış gibi geliyor ㅋㅋ

5. [+62, -9] Onunla sevgili olmanın çok yorucu olacağını düşünüyorum. 30-40 yaşlarındaki çoğu erkek artık flört edip sevgili olmaya çok zaman harcamıyor. Ve onunla sevgili olabilecek seviyedeki bir erkek muhtemelen daha kolay bir ilişki ister.

6. [+48, -26] O zaman neden ilk önce insanlara sen asılmıyorsun. Neden birisinin sana asılmasını bekleyip sonradan da erkekleri suçluyorsun ki

7. [+46, -8] Kesinlikle ev hanımı olabilecek veya anne rolüne bürünebilecek birisi değil. Yalnızca ilişki yaşayıp unutması kolay birisi.

8. [+44, -16] Erkekler normalde bir şansları olduğunu düşündükleri kadınlara asılırlar. Han Ye Seul kadar güzel ki çoğu erkeğin onunla bir şansı olduğunu düşündüğünü sanmıyorum

9. [+43, -3] Normal bir erkeğin onu idare edebileceğinden şüpheliyim

10. [+37, -7] Muhtemelen Hyun Bin kadar yakışıklı ve Ryu Hyun Jin kadar zengin birisini istiyor… Ama o statüdeki bir erkek muhtemelen onun kadar güzel fakat ondan daha genç bir kadınla çıkmayı tercih eder.

11. [+36, -9] Niyeyse onunla çıkmanın çok yorucu olacağını düşünüyorum~

12. [+32, -1] Varlıklı erkeklerin bile uğraşmak istemeyeceği kadar materyalist bir insan gibi gözüküyor. Ve her zaman ilişkileri konusunda halka çok açık oldu, yani..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+52] Ben buradayım, ben seninle çıkarım

 

Kaynak: Netizenbuzz

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Hgs

Aman kiz boşver..erkegin derdi mi çekilir ? Al en yakin kiz arkadaşlarini gez dolaş eğlen..ne gerek var sana kuyruk olacak bir erkek arkadaşa ?..en azindan ben boyle düşünüyorum😂 bu arada guzek ama sanki estetikli gibi yüzü cok yapma geliyor bana oyuncak bebek gibi

BRAIN

Estetik konusunda gerçekten sana katılıyorum

xoo

İyi hoş kız ama niye böyle birşey söylemiş ki. Sanki gelsinler de bana yavşasınlar diye davetiye vermiş gibi. Kimi seviyorsa gitsin ona söylesin bence. Han Ye seul’u da reddedecek erkek ne bileyim yani. Ama bu sözlerden sonra zekasından şüphe edecek erkek çok olacak büyük ihtimalle. Sadece öylesine kadın arayan erkekler asılacak.

billy

“erkekler son zamanlarda bana asılmıyor” değil, “son zamanlarda hiç çıkma teklifi almıyorum” dedi. bunun üzerine “güzel anıları insanlarla paylaşmak güzel, böyle anları paylaşacak birini bulmalıyım. yalnız olmaktan sıkıldım” diye ekledi. böyle an diye kastettiği de güzel bir restoranda öğle yemeği yemek. yani koreliler yine çarpıtıyor haberleri. inanmayalım, hemen gidelim koreaboo’dan haberlerin tamamını okuyalım… kadıncağız aranıyor gibi söylememiş hiç de öylesine sohbet etmiş kajhdksahfskf

xoo

Sağol. Bu mal netizenler ve gazeteciler yüzünden olmadık yerden şey çıkıyor. Haberin aslını farkettim.

billy

❤❤❤

billy

7. [+46, -8] Kesinlikle ev hanımı olabilecek veya anne rolüne bürünebilecek birisi değil. Yalnızca ilişki yaşayıp unutması kolay birisi.

bir insanı hayatında hiç görmeden ve onunla bir kez bile yüz yüze konuşmadan o insan hakkında bu kadar aşağılayıcı bir tespit nasıl yapılabilir benim cidden aklım almıyor. ilişki yaşayıp unutulacak biri ne demek ya. cidden çok üzülüyorum koreli ünlülere, ne yorumlara maruz kalıyorlar.

sel

SENİ O KADAR İYİ ANLIYORUM Kİ

Mingikki

Kadın kim bilmiyorum ama bırak yalnız olmak daha iyi jdkskssk

mabel

Sanırım etrafında ki arkadaşları da evli ve ya sevgilisi var. Çünkü yanında arkadaşların olduğunda yalnızlığı bu kadar hissetmezsin ama ne zaman ki akşamları dışarıya çıkmak istediğinde kimse yoksa ve ya alışverişe çıkıp kafa dağıtmak istediğinde kimse müsait olmuyorsa kendini yalnız hissetmeye başlarsın. Benim de sevgilim olsun yalnızlığımı paylaşayım istersin. Han ye seul bu evrede anlaşılan. Ama belli ki akıllı ve ne istedigini bilen biri ki yalnızlığından yaralanmak isteyen çakallara evet dememiş. Bu yüzden de bu aralar teklif almıyor. Çakallar arasında kolay av olmadığı haberi yayılmış.

Suna

Karakteriniz zor olunca insanlar özellikle erkekler size yaklamaya korkuyor. Kendimden biliyorum dkdkkd O yüzden üzülme Ye Seol’cüm eminim bir gün çok cesur bir prens kalbini kazanacaktır

Yeni Yazılar