Hayranlar tarafından her kelimeyi ayrıntılı bir şekilde analiz edilen Lisa’nın sözleri

62

[+31, -4] Fiyatlar sadece %1.64 düştü ama medya, Lisa’nın sözleşme yenileme işiyle ne ilgisi olduğunu gerçekten düşünüyor gibi davranıyor. Tüm dört eğlence şirketi de bu hafta ABD piyasası nedeniyle benzer düşüşler yaşadı.

[+23, -0] Grup üyeleri sadece bir arada olduklarında parlarmış gibi görünüyor, ama tek başlarına olduğunda…?

[+19, -0] Black Pink olmadan vasat biridir… Birileri onu fazla abartıyor gibi görünüyor

[+10, -2] Çok çalıştın, şimdi mutlu bir şekilde yaşa

[+8, -0] YG’nin bu kadar para kazandıran başka bir grubu yok, bu yüzden BP’yi kilitlemek zorunda kaldılar, ama sözleşmeleri yenilemek bile bir sorun çünkü onları kilitlemek için tonlarca para yatırmaları gerekecek. Ayrıca, üyeler şu anda normalde solo çalışmaya veya oyunculuğa yönelen yaşta oldukları için, yeniden sözleşme yapmanın sonunda onlar için çok karlı olmayabileceği bir risk taşıyorlar, bu yüzden YG onları sürekli BP konserleri yapmaya zorlamaya devam edemez. YG’nin temelde, kızların artık böyle bir muameleyi kabul etmeyecek kadar deneyime sahip oldukları bir noktada çok para atmaları gereken bir pozisyonda olduğunu söyleyebiliriz.

[+8, -3] Bu bağımsız gitmeyi istiyormuş gibi geliyor, ve grubun ihtiyaç duyduğu kadarını yapmış.

[+3, -0] Tüm Baby Monster için gereken, büyük bir şarkıdır. Yetenekleri Black Pink’ten 2-3 kat daha yetenekli gibi görünüyor.

[+2, -0] Eğer gitmeyi düşünüyorsanız, lütfen zaten açıklayın, böyle fanlarınızın duygularını bu şekilde çekmek yerine.

[+2, -0] Twice ile karşılaştırıldığında nasıl, her iki grup da yaş açısından yukarıda ama Twice hala iyi para kazanıyor.

[+2, -0] YG’nin sadece Baby Monster’a yatırım yapacağı gibi görünüyor.

Önceki İçerikBTS SUGA, Askere Gitmeden Önce Yeni Saç Modeli İle İlk Kez Ortaya Çıkıyor ve Hayranlara İçten Bir Veda Ediyor.
Sonraki İçerikSF9 Rowoon gruptan ayrıldı
62 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments