Benzer Yazılar

Heechul, çekimler sırasında bir hayrandan özür diledi

Heechul, çekimler sırasında bir hayrandan özür diledi

HABER: Kim Heechul’un, Momo ile ilişkisini onayladıktan sonra çekim yaparken gördüğü bir hayrana söyledikleri

KAYNAK: SBS via Nate

Hayran: (Heechul ile göz göze gelir)
Heechul: Ah… Gözlerine bakınca üzgün hissediyorum…
Hayran: (şakayla) Suçlu mu hissediyorsun? Bu yüzden mi bize ‘erkek arkadaş bulun’ deyip duruyordun?
Heechul: Gerçekten özür dilerim…
Hayran: (Momo ile aslında 3 yıldır birlikte olduğu dedikoduları doğru mu diye sorar)
Heechul: 3 yıl dedikodusu… doğru değil
Hayran: (şakayla) Oppa! Şu anda başın belada! Annem ‘o artık bizim damadımız değil’ diyor
Heechul: Ha? Ah.. şu anda şakalaşmak doğru gelmiyor…
Prodüktörler: (gülerler)
Hayran: Böyle hissettiğini biliyordum, bu yüzden sana güç vermeye geldim.
Heechul: Her zaman müteşekkirim ve özür dilerim.

1. [+1,957, -57] En çok sorun yaratan üye olacağını sanarsınız, ama bir kez bile skandalı çıkmadı

2. [+1,637, -52] Her zaman güldüren kişi/palyaço konseptine sahipti ama çok iyi bir kalbi var. Muhtemelen bu yüzden kız grupları onunla arkadaş olmaktan çekinmiyor.

3. [+1,370, -53] Harika bir karakteri var ve sıkı çalışıyor!

4. [+56, -4] Bu Chen’e kıyasla hiçbir şey ㅋㅋㅋㅋ

5. [+55, -2] Hayranların ve ünlülerin ilişkilerini nasıl ele almaları gerektiğini öğrenmek için iyi bir örnek

6. [+25, -7] Kim Heechul hayranlarıyla böyle şakalaşabilir çünkü uzun zamandır birbirlerini tanıyorlar, asıl zorluk çeken Momo değil mi? Twice’ın dünkü konseri tamamen boşmuş diye duydum…

7. [+22, -1] Kim Heechul sadece bir ilişki yaşıyor ama özür diliyor, ismi lazım değil kişi ise kız arkadaşını hamile bıraktı, evleneceğini duyurdu, tebrik bekliyor ama hiç özür dilemiyor..

8. [+20, -4] Hiç skandalı olmadı, nazik bir hayat yaşadı… sarhoş araba sürmesi mümkün olmasın diye arabasını bile sattı. 38 yaşında, sevgilisi olabilir ㅠㅠ özür dileme~~

9. [+16, -3] Eminim hayranları kavga etmek yerine onlardan özür dilediği için müteşekkirdir ㅠㅠ 83’lü, sevgilisi olmalı tabi…

10. [+15, -2] Eğer böyle samimi olursanız tüm hayranlar anlayışlı olur

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+133] “Kim Heechul hayranlarıyla böyle şakalaşabilir çünkü uzun zamandır birbirlerini tanıyorlar, asıl zorluk çeken Momo değil mi? Twice’ın dünkü konseri tamamen boşmuş diye duydum…”

İyi de dün Twice’ın konseri yoktu ki? sfdsf

 

Kaynak: Netizenbuzz

30 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
bibidibabidibu

Özür dileme yahu, kaç yaşında adamsın zaten. Siz özür dileyince bunların götü kalkıyor.
Ayrıca Twice’ın Ocak ayı boyunca bir programı yok yanlış bilmiyorsam ve yakın zamanda konser olmadı o netizen de bayağı sallamış bdjfnf

Limpi

Heechul artık abartıyor. Momo bu haberleri görünce eminim üzülüyordur. Dakka başı özür dilenmez ki.

Yugwa

Evet Chen’e yapılanları görüyoruz. Özellikle koreli fanlar gruptan atılması için ayrı bir çaba sarf ediyor. Ayrıca bir hatam olur ise E.L.F arkadaşlar düzeltsin. Yakından takip etmemiştim çünkü.
Çok öncelerde, 6 yıl olmuştur herhalde; SuJu’nun bir üyesi olan Sungmin evlendiğinde Chen gibi muamele görmüş ve nefret almıştı. Onu gruptan atmaya çalışmışlardı. O dönem SuJu cb’sinde de yer almadı ama bildiğim kadarıyla hala grupta ancak ne kadar aktif bilmiyorum. O dönemin anti-fanları eşinin instagramına nefret yorumları falan da yazardı. Hatta Sungmin ig hesabı falan hacklenmişti. Şimdi Heechul’un neden bu kadar çok özür dilediğini belki biraz anlarsın.

BlueElf

Evet Sungmin aynı Chen’in yaşındayken evlendi sonra askere gitti ama şöyle bir durum var ben yıllardır Elf’im SuJu’nun övüldüğünü gördüğüm bir elin parmağını geçmez yani o derece hele bu pann bozuntusu sayfalarda her gün hiç birşey yapmadığı halde bir üyemiz linçleniyordu ayrı ayrı artık belli bir zaman sonra boşvermeye başlamıştık çünkü hiçbir zaman durmuyorlardı bu tarz plartformlarda zaten fanlardan çok antiler kışkırtıcı postlar açarlar fanlar çok kullanmıyor bu tarz yerleri Sungmin’in evleneceği haberi yayılınca dururlar mı zaten SuJu’nun ismi Suçlu grubuydu bu plartformlarda hemen Sungmin ile ilgili hayranlarını kandırdı nasıl yapar gruptan ayrılmalı Elf’im ama istemiyorum gibi gibi bir sürü… Read more »

BlueElf

Ha birde Heechul sürekli özür dileme nedeni bu tarz yaşı küçük insanların linçlemek için kullandığı plartformları biliyor kendisi zaten alışık linçlenmeye grup arkadaşları gibi ama artık kız arkadaşı Momo var onun linçlenmemesi adına özür diliyor çok özür dileyen bir tip değildir onu korumak için yapıyor çünkü Momo’nun hayaran kitlesi genç bir kitle olduğunu biliyor.

Yugwa

Olay düşündüğümden çok çok daha karmaşıkmış cidden. Hayranlar için zor dönemler olmalı… Tüm bu sektör böylesi acımasız olmasaydı herkes için daha yaşanabilir bir ortam olacaktı. Ancak görüyoruz ki yıllar sonra bile, hiç değilse temelde bazı şeyler değişmemiş… Uzun açıklaman için sana teşekkür ederim. Dediğin gibi Heechul’un asıl amacı Momo’yu korumak. Aynı zamanda öncesinden öğrendiği tatsız deneyimlerden dolayı işlerin kötüye gitmesini engellemek. Ben de böyle düşünüyorum. Arkadaşa bunu anlatmak istemiştim.
Açıklama için tekrardan teşekkürler.

BlueElf

Rica ederim bende kafanı şişirdim ama üzerinden zaman geçince insanlar unutuyorlar yada hiç bilmiyorlar çoğu kişi Suju denildiğinde hiç birşey bilmeden skandallı grup der ama ne skandalı olduğunu bilmez. Yıllar geçsede tepkiler değişmez benzer şeyler yaşanacak yaşanıyor da burda üyenin onceliği önemli bir konu yaptığı işi seviyorsa herşeye rağmen güçlü kalmak zorunda idol hayatı zor maalesef belli bir mantaliteye de sahip olmak lazım Sungmin kırılgan kibar ve iyi niyetli bir insandı o yüzden dayanamadı zaten. Sert vurdumduymaz olman gerek psikolojininde sağlam olması. Umarım Chen güçlü kalır ^^

KINGEXO

Ulan inşallah 1 yıl içinde bütün exo üyeleri evlenir hemen çocuk yaparda 2 sene sonra konsere çocuklarını getirir sizde mal gibi bakarsınız!
NAPTI CHEN LAN ADAM MI ÖLDÜRDÜ? FUHUS MU YAPTI? UYUSTURUCU MÜ KULLANDI? TECAVUZ MÜ ETTI? SIZ APTALLAR YÜZÜNDEN YILLARDIR SEVGILISI OLDUGUNU SOYLEYEMEDI SIMDI CIKMIS ISMI LAZIM DEGIL DIYE ZIRLIYORSUNU.
Hepiniz evde kalırsınız inşallah!!!

BRAIN

Best yorum bro helallll

Öyleişte

Sürekli “38 yaşındasın tabi olacak, normal” falan demelerinin amacı ne? 25 yaşında olsa kabul etmeyecekler miydi? Bu ne ya? İdoller 40’ından sonra sevgili yapabilir diye bir kural mı var? Şey gibi “Artık senden geçti, emekli oldun, biz sana bakmayız, istediğini yap karışmayacağız. Biz gençlerle sevgililik hayalleri kuracağız” ??!

Sunshine

Skandalınızı hayran grubunuz belirler demiştim, kanlı canlı önümde şu an. Beni aynı gün içinde doğruladı 😂 umarım ki 2020 idollerin rahatça ilişkilerini yaşıyabilecekleri bir yıl olur…

Chickenisnotmystyle

Chen olayına koreliler den başka takan yok iyice biz masumuz namusluyuz ayaklarına yatıyorlar ama daha daha geçenlerde bir tecavüzcü spor salonundan gülerek çıkıyordu.

xoo

Yaaaa:) Kıyamam. (Samimiyetsiz gelecek ama okurken aynen böyle söyledim) Heechul, Momo ile mutlu ol. Biz seni de yengemizi de seviyoruz. Elf’ler olarak olgun fanlarız biz, senin ilişkine daha çok mutlu oluruz. Aynı şirketinden olan arkadaşlarını kaybettin, kafanı toparlaman dışında hiçbir isteğimiz yok senden.

xoo

Bu arada zamanında oğlana gay diyordunuz. Bu da kapak olsun.

Mustesna

7. [+22, -1] Kim Heechul sadece bir ilişki yaşıyor ama özür diliyor, ismi lazım değil kişi ise kız arkadaşını hamile bıraktı, evleneceğini duyurdu, tebrik bekliyor ama hiç özür dilemiyor..

insanlar genelde bir ilişkiye başladıklarında ya da evlilik yoluna girdiklerinde tebrik beklerler, etraflarından özür dilemezler. ama gel de bunu bu at gözlükleri ile dünyaya gelmiş varlıklara anlatmaya çalış.

Kang Daniel JJANG

Heenim sadece istediğini yasa ve mutlu ol

The Netizen

Özür dilerim mahcubum ne demek? Senle sevgili değilim kusura bakma mı diyorsun?
Abartma istersen Heechul. Gören de zorla Momo ilesin sanacak. Söylediklerin Momo üzerinde daha çok stress yaratıyor. İnsanlar onun da özür dilemesini bekleyecek.
Yani seni seviyorum ama her yerden sürekli özür dileme, sıktı.

BlueElf

Yıllarca Heechul’a kan kusturan netizenler gelmiş şimdi Heechul’u övmeye çalışıyor ki ELF bile değilsiniz Heechul lütfen artık özür dileme şunlardan gerçekten yıldık yani. İnsanları rahat bırakın klavye katilleri.

RavenTheBlue

Chen’in skandalı bunların faydasına oldu tamamen he Şu an momo ve heechul bir azize ve aziz gibi görünüyorlar netizenlere kesin lol

Yılgın

Şakayla karışık tatlı bir muhabbet geçmiş aralarında bu adamı seviyorum kişiliği çok düzgün Momo yavrumu da seviyorum umarım çok mutlu olurlar

Candy

Konser yoksa gelen de olmaz zaten netizenciğim çok doğru söylemiş jsjsjsj

Sana

Konser olmadığı için boştur orası olsa zaten duramazsın sjsjsj 😂

la cha ta

İyi de dün Twice’ın konseri yoktu ki? sfdsf

INSPIRIT

INFINITE canım bak insanlar nasıl güzel güzel sevgili yapıyor şakalaşıyor, siz bize ne zaman yenge vermeyi planlıyorsunuz yahu

Yeon

Yeter artik! Kac yasinda adamsin, hayatini yasamak senin em dogal hakkin. Bir ELF olarak mutlu olmani istiyorum. Sevgili yaptin diye özür dilemene gerek yok.
Fanlar yaptiklari icin sevgili bulduklari icin senden özür diliyor mu? Hayir. Sende yapma.

Mutlu ol sadece! ♡

Betüş

Yabancı yorum ahakaja

SeulgiWendy

haha yabancı yoruma koptum ya 🙂 herkes birşey duyuyor zaten birde gerçekmiş gibi konuşuyorlar fanların hiçbirşeyden haberi yok ama :))

mono

Heechul çok samimi ve iyi birine benziyor ☺

Bqşn

BİR İNSAN BAŞKA BİR İNSANI SEVDİĞİ İÇİN ÖZÜR DİLEMEMELİ!

stan talent stan pentagon

bu hayranlar da resmen sevgili yaptılar evlendiler diye insanların özür dilemesini istiyorlar ve dilemeyeni sorumsuz görüyorlar, özür bir hata işlediğinde onun pişmanlığı sonucunda dilenir hani normal durumlar için değil

Yeni Yazılar