Benzer Yazılar

Hwayoung ve Hyoyoung birlikte bira içtiler

Hwayoung ve Hyoyoung birlikte bira içtiler

HABER: “Diğer yarım” Ryu Hyoyoung x Ryu Hwayoung, ikizler bira içti ‘çifte güzellik’

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+533, -62] T-ara’nın sonunu getiren iki tilki

2. [+446, -43] Korkunç

3. [+44, -20] ㅋㅋㅋ Ne kadar korkutucu

5. [+40, -10] Hain x Hain

6. [+37, -5] LJ ile olan skandalını unutturduktan sonra dönüşüne bakın~~ bence ünlü olmak gerçekten de kafaya takan insanlara uygun değil

7. [+36, -11] T-ara skandalının ana suçluları

8. [+32, -0] Bundan daha vurdumduymaz olunmaz

9. [+21, -0] Fizyonomi bir bilimdir

10. [+15, -0] Tek hatırladığım şey LJ ile ilişkisi ve her şeyin berbat sona ermesi ㅋㅋㅋㅋㅋ

11. [+13, -1] Jessica kardeşler kadar iticiler

12. [+7, -0] Onları yeterince kızdırırsanız sizi kesebilirler

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+255] T-ara’nın mahvolmasında Koreli netizenlerin de payı var. Üyeler masum olduklarını söylediklerinde bile netizenler onları görmezden gelip ezdi. Her olayın iki yüzü vardır.

 

Kaynak: Netizenbuzz

14 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
udgodya

abi, jessica ve krystal ne alaka şimdi? gruplarını mı batırdılar? vatan hainliği mi yaptılar? ikisi de kendi halinde yaşamaktan başka bir şey yapmıyor. her halta şu kızları karıştırmayın.

derinn

Jessica Krystal kardeşler kpop dünyasındaki en iyi kardeşler boşuna kudurmayın

Raven

T-ara olayını baştan sonra özetleyecek var mı ya stanlediğim gruplar dışında hiçbir şey bilmiyorum cidden aşdşsif

Htcnr

Tam hatırlamıyorum ama ikizlerden biri daha sonradan gruba girdi .Girdikten sonra grubun ona zorbalık yaptığını iddia etti .

The Netizen

Hwayoung ayağım sakat sahneye çıkamam demişti son dakika. Kızlar onun partı için de hemen prova yapmışlardı. Daha sonra üyeler twittera “azim konusunda farklılıklar” yazmıştı. İşte sakat kızı dışlıyorlar dediler. Daha sonra videoları kesip yarım yamalak ona zorbalık yapılıyor dendi. Hwayoung ilgiden hoşlandı ve evet bana zorbalık yapılıyor dedi. Oysa bunun ikizi ve o, başka bir üyeye zorbalık yapıyordu. İkizi tehdit masajı yazmıştı, bir daha o güzel yüzünü mahvederim gibi. Daha sonra yıllar sonra bunlarla çalışan menejer gibi birisi doğruları söyledi kanıt olarak kıza atılan tehdit mesajını gösterdiler ve ne yılan oldukları ortaya çıktı. Ama iş işten geçmişti. Bu arada asla… Read more »

The Netizen

Çok büyük olaylar yaşanmıştı yani, her gün yeni bir iftira atılıyordu T-ara ya.. Yok tokat attı falan bile denmişti. Biz türkler de bu olayları netizenbuzzdan takip ediyorduk ama adminler de o zaman bu olaylara inanmıştı, savunmayın falan diyorlardı. Bak tokat olayı bile aynı, İmamoğluna atılan ifitra. Valla yazdıkça geliyor aklıma 😂😂 iftira kötü şet T-ara çok çekti.

TWICEXO

Şu ikiliden sadece nefret ediyorum Hwayoung’a fanlık yapan insanlara ise anlam veremiyorum

Aswium

en iyi çaylak oyuncu diyenlerde var

Öl de ölelim Jessica reis

11. [+13, -1] Jessica kardeşler kadar iticiler
Jessica kardeşler nsvsjsbhs Jung Sis ve bu ikiliyi bir tuttuklarına inanamıyorum öyle bir tavırları var ki duyan Jessica ve Krystal adam öldürdü sanır

şştt

T ara hala kanayan yaramdir TT

Betül

Popüler yoruma birde saçma sapan şirketide eklemek istiyorum ben. MBK denilen pislik şirket doğru düzgün kızlara yol gösterebilseydi bugün bu kadar acı çekmemiş olabilirdik. Hatta zirveye oynamaya devam ediyor olabilirdik. Bu olayın ardından, birçok güzel şarkı ve MV ile geri dönen T-ARA tüm bu zorbalıkları haketmedi çünkü.

Esma Morkoç

Jessica kardeşler değil fjjdjdjdnd, Jung kardeşler. Sen kimsin ki benim pırlanta gibi kızlarımı bu tilkilerle kıyaslıyorsun?

Aswium

T-ara’nın mahvolmasında Koreli netizenlerin de payı var. Üyeler masum olduklarını söylediklerinde bile netizenler onları görmezden gelip ezdi. Her olayın iki yüzü vardır.
evet aynn öyle madeö öyle grup ağlarken niye destek olmadnz

Bende kalsin

Jessica kardeşleri kıskanmaktan yorulmadınız mı

Yeni Yazılar