Hyeri ve Ryu Junyeol’un “tanıdığı” çiftin geçen sene sadece bir kez görüştüğünü anlattı

50

“GEÇEN SENE SADECE BİR KEZ BULUŞTULAR”… HYERI AYRILACAKLARINI BİLİYORDU

Aktör Ryu Jun-yeol şu anda “transit aşk” – sevgilisinden ayrılıp hemen hayatına devam etme – suçlamaları nedeniyle halk tarafından yargılanıyor. Bu “dava”nın “jüri”si olarak halk Ryu Jun-yeol’u suçlu buldu.

İlişkilerinin durumuyla ilgili Hyeri şöyle bir bilgi verdi: Geçen Kasım ayında 8 yıllık ilişkimin bittiği duyuruldu. Bu acele verilen bir karar değildi, ayrılığımızın haberlerinden sonra bile bazı şeyleri daha fazla görüşebileceğimiz konusunda konuştuk. Fakat, o konuşmadan sonra bir daha hiç iletişim kurmadık ya da görüşmedik. 

Özür her şeyin sona ermesini istediğini ima etse de Hyeri’nin “bazı şeyleri daha fazla görüşebileceğimizi konuştuk” demesi aslında Ryu Jun-yeol’un “transit aşk” tartışmasını ateşledi.

Peki ayrılığın gerçek zaman çizelgesi nedir, gerçekten Hyeri’nin söylediği gibi mi? TV Daily, Ryu Jun-yeol ve Hyeri’nin 2023’teki ilişkisine ilişkin ayrıntılı ve doğru bir görünüm elde etmek için sektörden çeşitli kişilerle görüştü.

Özellikle çifte yakın bir kişiye göre, Ryu Jun-yeol ve Hyeri geçen yıl ayrılıklarını tartıştıktan sonra yalnızca bir kez yüz yüze buluştular. Ayrılıklarının duyurulmasını erteliyorlardı, ama ikisi de ayrılığın yaklaştığını biliyordu. Ayrıca çift, 2023’ün Şubat ayında “birbirleri hakkında düşünmek için biraz ara vermeye” karar verdiler. Hyeri o sırada yurtdışında bir film çekiyordu ve ikisi uzaklaştılar.

Haziran ayında, Ryu Jun-yeol ve Hyeri’nin ayrılığı herkesin bildiği bir sır haline geldi. Ryu Jun-yeol Hyeri’nin doğumgünü partisine gelmeyince söylentiler arttı, 2023 Temmuz ve Ağustos aylarında gazeteciler ayrılık söylentilerini araştırmaya başladı.

Çiftin yakın tanıdığı TV Daily’ye şunları söyledi: “Ryu Jun-yeol ve Hyeri kamuoyuna net bir cevap vermedi. Çoğu uzun süreli ilişkide bu tipik bir durum değil mi? Uzun geçmişleri göz önüne alındığında, ayrılıklarını resmi olarak kabul etmeleri zor olurdu.”

Ryu Jun-yeol, Hyeri’nin sözleri yüzünden ateş altında fakat sektörden kişilere göre Hyeri’nin “daha fazla konuşacaktık” sözü, “birbirimizi bekleyelim” yerine “tanıdık/arkadaş olarak yeniden başlayalım ve iletişimde kalalım” gibi bir anlam taşıyordu. Hyeri’nin bakış açısına göre bu durum sinir bozucu olabilir. Ryu Jun-yeol “çok hızlı” yeni bir ilişkiye başladı (ayrılıktan yaklaşık 4 ay sonra).

Sonuç olarak, TV Daily Ryu Jun-yeol ve Han So-hee’nin ilişkisinde skandallık bir şey olduğunu düşünmüyor. Her şey yanılgı ve spekülasyonlardan çıktı.

Hyeri, ayrılığıyla ilgili bir sorun olmadığını ve Ryu Jun-yeol’un yeni başlangıcında da bir sorun olmadığını kesinlikle biliyor. Her “yanlış” unsur hayranların hayal gücünden kaynaklanmaktadır.

TV Daily, “Bu artık tartışmaya değer bir konu değil” diye tamamladı.

1. Ryu Junyeol karmakarışık bir olay yarattı

2. Ah tamam, anlıyorum, Hyeri hata yapmadı!

3. Halkı aptal mı sanıyorlar?ㅠㅠ

4. Medya oyunu midemi bulandırıyor

5. Bu onun imajını daha kötü etkileyecek, bilmiyor mu?

6. Bu medya oyunu onu daha itici gösteriyor, “yakın tanıdığını” kullanmayı bırak ve çıkıp kendin konuş

7. Medya oyununa bakınca Ryu Junyeol’un kişilğini anlayabiliyorum^^/

8. Wow söyleyecek çok şeyim var ama söylemeyeceğim..ㅋㅋ 2023 Ağustos’ta çıkan ayrıldıklarına dair haberi Ryu Junyeol’un yalanladığı bir gerçek, ne yapmamızı bekliyor…

9. “Yakın tanıdık”ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

10. Bu “yakın tanıdık” kim?

K:Pannchoa

Önceki İçerikHyeri, Dazed dergisinin Nisan sayısına poz verdi
Sonraki İçerikRyu Junyeol’un sözlerinin hareketlerine uymadığı durumlar
Subscribe
Bildir
guest
50 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments