Benzer Yazılar

Hyeri YouTube kanalı için gümüş oynatma butonu kazandı

Hyeri YouTube kanalı için gümüş oynatma butonu kazandı

HABER: Hyeri YouTube gümüş buton kazandı “Sevildiğimi hissediyorum”

KAYNAK: Sports Seoul via Nate

1. [+1,790, -111] Zaten çok para kazanıyor ve buna rağmen ‘fanservis yapmak istiyorum’ bahanesiyle YouTube’da daha çok para kazanabiliyor. Yaptığı her şeyden para kazanabiliyor olmasını kıskanıyorum.

2. [+1,567, -108] Gerçekten para kazanacak her şeyi yapar

3. [+1,102, -67] “Aiiing” ile hayatı kurtuldu

4. [+106, -13] ‘Doremi Market’te tavırlarına katlanamıyorum. İstediği her şeyi yapmaya çalışıyor, hep inatçı, istediği gibi gitmeyince öfkeleniyor.. Şovda onu izlerken onun yerine utandım hep. Sunbaeleriyle dolu bir kadroda bu kadar inatçılık yapmamalı.

5. [+86, -3] Hayatı boyunca Tony’e şükretmeli

6. [+72, -9] Ünlüleri YouTube’da görmek beni çok sinirlendiriyor. Ben YouTube izlemeye başladığımda fazla kanal yoktu ve şimdi ünlülerin YouTube’dan para kazanmaya çalışmasını görünce sinirleniyorum.

7. [+69, -1] Lütfen televizyondaki tavırlarını değiştir…

8. [+58, -5] ‘Doremi Market’ senin odan mı?? Şovda prenses gibi tavırların var

9. [+50, -0] Kang Min Kyung gibi reklamları kaldırırsan kanalın hayranların için olduğuna inanırım

10. [+36, -0] Bugün ilk kez ‘Doremi Market’ şovunu izledim, şov tamamen onunmuş gibi davranıyor. Bazen resmi dilde bile konuşmuyor. Mızmızlanıp yere uzandığını görünce kanalı değiştirdim.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+145] “6. [+72, -9] Ünlüleri YouTube’da görmek beni çok sinirlendiriyor. Ben YouTube izlemeye başladığımda fazla kanal yoktu ve şimdi ünlülerin YouTube’dan para kazanmaya çalışmasını görünce sinirleniyorum.”

Ciddi misin ya, Youtube hakkında hipster olmaya mı çalışıyorsun

 

Kaynak: Netizenbuzz

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
im jisoo im okey🤪

Gerçekten bu kadar sığ görüşlü ve kıskanç bir millet daha görmedim yahu… Kendileri dışında başka birinin ya da bir ünlünün bir şey başarması ya da para kazanmasına tahammülleri yok🤦🏻‍♀️ Buna eleştiri diyorlar ama aşağılık kompleksinden başka bir şey değil.

Drbel

Bence ıdollerin youtube açması gayet normal. Solar, baekhyun’un kanalları hoşuma gidiyor şahsen. Zaten bayağı para kazanıyorlar, youtube onlar için çerez falan oluyordur. Oyunculardan da shin se kyungun kanalını beğeniyorum, içerikleri çok hoş. Birisinin kazandığı paraya da hasetlenmek çok komik, kendi hayatınız için çabalayın bunun yerine.

Yerimiese

Shin se kyungun vloglarını bende izliyordum baya rahatlatıcı falandı da bayadır video atmıyor şu an bi dizide falan oynadığı için sanırım…😕

Mevy

Yani içerik bulabilsem yeni özgün ben bile YouTube açmayı düşünüyorum gerçekten para var 😱😱 Bunlar her şeyi eleştiriyor vallaha sinir bırakmazlar biz mi çok rahat düşünüyoruz bunlar mı çok değişik karar veremedim ama bunlar değişik hiçbir şeyden memnun olmayan heer şeyi eleştiren kıskanç bir topluluk…

Suna

Ben youtube içeriklerini gayet güzel. Samimi ve eğlenceli bir kadın. İzlerken sıkılmıyorum. Fazla abartıyor insanlar

Aaa

Niye biri youtube açtı diye kızıyorlar. Sanane izleme isteyen istediği yerden para kazanır kimseyi ilgilendirmez.

SURMEW-BTS

Kapitalist bir düzen de yaşıyoruz ve herkesin de yaşamak için paraya ihtiyacı var. Para kazanmak istemek kötü bir şey değil, sadece paranın araçken aşırı bir amaç olması kötü. Neden ünlülerin youtube kanalı açmasına kızıyorlar, istemiyorlar anlamıyorum, sanki millet zorla gidip abone olup zorla izliyorlar. İnsanlar sevdikleri sanatçıları daha çok izlemeyi ve görmeyi sever. Resmen bazılarının başarılı olmasını kaldıramıyorlar. Hem youtuber-ların çoğu sıfırdan başlayıp ünlü,başarılı ve zengin olan kişiler, kendileri de kanal açsın güzel ve yenilikçi içerikler bulsun para kazansınlar.

Herneyse

Bu yeteneksizlikle anca güney korede abuk subuk aegyo yaparak para kazanabilirdi. Yoksa ne şarkı söyleme var ne dans etme var ne oyunculuk.

*-*

Bir ise girceksen para önemli tabi bu netizenler baya cahil

Yeni Yazılar