Benzer Yazılar

Hyoyeon okyanus manzaralı evini gösterdi

Hyoyeon okyanus manzaralı evini gösterdiHyoyeon okyanus manzaralı evini gösterdi

HABER: SNSD Hyoyeon okyanus manzaralı eviyle gösteriş yapıyor… Seo Jang Hoon “Hyoyeon başarılı”

KAYNAK: Top Star News via Nate

1. [+1,384, -149] İyi yaşamasına çok sevindim. Bir sürü nefret yorumu ve alaya bir başına göğüs gerdi… Dış görünüşüne çok laf edildi ama o hepsinin üzerinden pozitif tavrı ile geldi. O kısaca zamanımızın kadın Moon Hee Joon’uydu. Başarısı için çok mutlu ve minnettarım. Hyoyeon fighting!!

2. [+1,271, -23] Vay be… daebak… ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ tüm ünlüler güzel evlerde yaşıyormuş gibi gözüküyor

3. [+678, -64] Kıskanıyorum. Ama bir dolu toz direkt üzerine gelecek.

4. [+87, -6] Sunny’nin yanlış adamla evlenmediği sürece emekli olmakla ile ilgili hiçbir endişesi olmadığını söylediğini hatırlıyorum… SNSD oldukça harika.

5. [+76, -21] Vay be, SNSD’nin en az popüler olan üyesi bile böyle bir evde yaşıyorsa, Yoona’nın evini hayal edin..?

6. [+68, -17] Hyoyeon ve Sunny SNSD’ye girerek çok şanslıydılar

7. [+66, -9] İyi birkaç üyesi olan bir gruba girmesi büyük şanstı. Sunny, Hyoyeon veya Sooyoung tek başlarına asla ilerleyemezlerdiㅋㅋ

8. [+63, -3] Yoona ve Taeyeon çok zengin olmalılar

9. [+32, -6] SNSD neredeyse 10 yıl boyunca zirvedeydi, bu kadar parasının olmaması garip olurdu ㅎㅎ Sunny bile Han Nehri manzarası olan 3 milyar won değerindeki bir evde yaşıyorㅎ

10. [+30, -4] Tüm SNSD üyeleri iyi şartlarda yaşıyor. Çıkış yapalı 13 sene oluyor ve çok uzun süre zirvedeydiler, tabiki de şimdi iyi şartlarda yaşayacaklar. Sunny bile Trimage partmanlarında yaşıyor.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+365] Hyoyeon, Sunny ve Sooyoung eğlence şovlarında çok komiklerdi, SNSD’nin popüler olmasının sebeplerinden biri de buydu. Hyoyeon iyi dans ediyor ayrıca. ‘Şanslı’ değillerdi yani.

Kaynak: Netizenbuzz

12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ImYeon

Hyoyeon senelerce zirvede olan bir kız grubunun iyi bir sesi, güçlü dansçısı ve eğlence şovlarındaki temsilcisiydi. Her şeyin en iyisini hak ediyor. Saçma yorumlara lüzum yok.

ImYeon

Ama şunu söylemek istiyorum; Koreli ünlüler bence evlerini dekore etmeyi bilmiyorlar shdjdkkskdksk

Exovelvet

Evettt aynen katılıyorum rüküş ve uyumsuz oluyor genelde hem de az eşya olmasına rağmen

sel

hyoyeon eğlence şovlarına çıkmıyordu ki yıllarca yuri ve sunny koşuşturdu grupça aktıldıklarında da sooyoung çok komik olduğundan parlıyordu grubun ana rapperı ama rap yeteneği iyi değil vokali de bence ortalama aşırı iyi bir dansçı ona bir şey diyemem ama bilmeden tuhaf tuhaf yorum yapmayın 🙂

ImYeon

Hyoyeon’un rapine bir yorum yapmış mıyım? Ayrıca senin için sooyoung çok komik olduğu için parlıyor olabilir ama benim için de snsd’nin en girl crush diyebileceğim üyesi hyoyeon favoriydi. Vokali de ortalamanın üstündeydi benim için sadece taeyeon’un olduğu bir grupta hiç parlayamadı ne yazık ki.
Bilmeden tuhaf yorum yapmak? Ben hyoyeon’u tanıdığımda sene 2012 idi. Snsd fanı değilim belki ama hyoyeon en sevdiğim kız idollerdendir.

sel

iyi bir ses demişsin ve kız rapper diye dedim ayrıca taeyle bi alakası yok soloları var yinede vokali patlamıyor çünkü vokal yeteneği yok ve 2012den beri tanıdığını söylemesen daha az komik olurdu snsdnin eğlence programları temsilcisi aynen 🙂 invincle youthda snsd yi temsil etmek için kaç sezon emek veren sunny ve yuri için baya ayıp ettin şuan

ayça

bence bir grubun ünlü olmasında varyetedeki yetenekleri çok önemli ve gerçekten yabancı yorumun dediği çok doğru hepsi çok komik bu bile onların snsd olmasına yeter geri kalan şeyleri saymıyorum bile

BRAIN

Mesela ben Exonun varyete programında yeteneklerini çok başarılı buluyorum ama bts hakkında aynı şeyi düşünemiyorum (buraya şimdi onlar eğlenceli fln yazacaklar ama grup varyetesinden bahsetmiyorum konuk olarak katıldıkları programlardan bahsediyorum)

Litzz

O degil de okyanus manzarasindan anladiklari bu mu? Ben manzarada cogunlukla beton goruyorum 🙁

Rien

Bu ünlü evlerinde tabloların yerde olmasını hiç anlamıyorum asmak için almışsın ve ev senin çivi çaksan ev yıkılmaz.

la cha ta

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+365] Hyoyeon, Sunny ve Sooyoung eğlence şovlarında çok komiklerdi, SNSD’nin popüler olmasının sebeplerinden biri de buydu. Hyoyeon iyi dans ediyor ayrıca. ‘Şanslı’ değillerdi yani.

jeyan

otel girişi zannettim çok boş duruyor eşyalar güzel ama daha güzel dekore edilebilirdi

Yeni Yazılar