Benzer Yazılar

Hyuna, panik bozukluk ve depresyon rahatsızlığı olduğunu itiraf etti

Hyuna, panik bozukluk ve depresyon rahatsızlığı olduğunu itiraf etti

HABER: Hyuna, “Panik bozukluk ve depresyon tanısı kondu, vazovagal senkoptan çok çektim… bunu itiraf etmek için cesaretimi topladım”

KAYNAK: Newsen via Nate

(Vazovagal senkop: Senkop olarak da adlandırılan bayılma, beyne kan akışının azalmasından kaynaklanan ani ve kısa bilinç ve duruş kaybıdır. Birçok farklı durumda bayılmaya neden olan düzensiz kalp atışı, nöbetler, düşük kan şekeri gibi rahatsızlıklar aileden de geçmiş olabiliyor.)

1. [+3,012, -72] Bize karşı dürüst olduğun için teşekkürler, umarım güç bulursun

2. [+2,686, -63] Güçlü ol Hyuna-ya♡

3. [+2,547, -67] Bir arkadaşınızın kötü amaçlı olmasa bile söylediği kaba bir sözden dolayı bile moralimiz bozuluyor ve duygulanıyoruz, bu insanlık hali.. bir de her gün, her dakika hiç tanımadığınız insanların size bu muameleyi yaptığını hayal edin? Kimse bunu kaldıramaz, Demir Adam bile… lütfen durun artık… ektiğinizi biçersiniz, unutmayın

4. [+141, -4] Okuduğuma göre depresyonu yenmenin bir adımı dürüst olmakmış

5. [+75, -5] Onun için üzülüyorum.. Umarım ailesi ona güç veriyordur..

6. [+66, -4] Umarım Hyuna depresyonunu aşar ㅠㅠ çıkış yaptığından beri çok kötü nefret yorumlarına ve dedikodulara maruz kaldı, lütfen güçlü ol

7. [+50, -9] Dawn-ah, sevgilini koru

8. [+47, -4] Lütfen acı çeken ünlülerimizi koruyalım~ lütfen~

9. [+40, -2] Bence ünlülerin bu şekilde açığa çıkıp dürüst olması ve aile & arkadaşlarından destek alması en iyisi. Hepsini bu şekilde açıklamak zor ama seni tebrik ediyorum, iyileşeceğini biliyorum. Seni destekleyen çok kişi var!!

10. [+40, -4] Güzel genç arkadaşlarımızın gitmesine izin vermemeliyiz artık. Hyuna-ya, mutlu bir hayat yaşa

Hyuna, panik bozukluk ve depresyon rahatsızlığı olduğunu itiraf etti

KAYNAK: Naver

1. [+1,641, -7] Lütfen herkesten çok kendini sev

2. [+1,489, -16] Onu destekliyorum. Sahnede bir kez bile tembellik yapmadı, hep elinden geleni yapıyor.. küçük yaşında seksi konseptleri yüzünden çok nefret aldı ama sonunda kendisi için doğru şirketi bulmuş gibi görünüyor, istediği şekilde kendini ifade ediyor.. güçlü ol Hyuna-ssi

3. [+516, -14] İşinde sıkı çalışıyorken nefret yorumu almak sadece güzel ve başarılı olduğunu gösterir. O yorumları yapanların %90’ı seni kıskanıyor, %10’u ise psikolojik rahatsız. Seni etkilemelerine izin verme.

4. [+512, -10] Hyuna unni, bunu bize söyleyecek kadar cesur olduğun için teşekkürler. Umarım hem fiziksel hem psikolojik olarak daha iyi hissedersin.

5. [+226, -59] Stres yüzündense eğer, belki de Lee Hyori gibi doğa içinde yaşamak en iyisidir…

6. [+142, -2] Sanki ‘bana can yakıcı şeyler söylemeyin’ demeye çalışıyor gibi geldi. İş arkadaşlarının gidişini gördükten sonra, belki de bir gün duygularına kapılıp kötü bir şey yapmaktan korkuyordur. Kalbim acıyor.

7. [+48, -3] Hyuna-ssi, güçlü ol~ Kötü şeyler düşünme, seni sevenler olduğunu hatırla. Seni destekliyorum ^^

8. [+43, -2] Onu anlıyorum.. Kilo aldı diye, dudaklarını fazla büyük çizdi diye nefret aldı.. en küçük şeyden nefret alıyor. Bütün bunlara rağmen nasıl sağlıklı olabilir? Ben olsam çoktan defalarca bayılmış ve kötü düşüncelere kapılmıştım. Lütfen savaş. Seni pozitif bir imajla sahnede görelim.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+80] Üç yıldır depresyonla uğraşıyorum ve gerçekten bunu itiraf etmek zor, cesaretini tebrike derim

 

Kaynak: Netizenbuzz

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
mabel

yorumları okumadan önce yazık kıza yine saydırmışlardır dedim ama şaşırttılar, bravo… gerçekten kafanıza taş mı düştü aa doğru ya yakın zaman da sizin yüzünüzden dünya güzeli iki insan bu dünyayı terk etti. Umarım bu bahar havası uzun sürer de sulli ve goo hara nın vazgeçişi bir anlam kazanır…hiç ümidim olmasa da belki yine şaşırtırlar diye de beklenti içindeyim.

raslantı

Hayat zor… Herkes için, hepimiz için.

Hata

Hyuna lütfen güçlü ol ve kendini sev, kendini diğer insanların istediği şekle sokmaya çalışma, sen zaten böyleyken yeterince iyisin, lütfen iyi ol

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Yorumların hepsi ne kadar güç verici ve güzel ama eminim ki ikiyüzlü netizenler 1 hafta sonra yine nefret yorumları yazmaya devam edecek umarım her zaman güçlü ve mutlu olur.

Twice

Hyuna seni seviyorum, güçlü ol, sen mükemmel bir insansın

Öyleişte

Allah sağlık, mutluluk versin🌺

Jisooo

Hyuna sen gerçekten benim gördüğüm en güçlü, en yetenekli en güzel kadınlardan birisin senin sayende k-pop a ilgi duydum sen ve diğer 4minute kızları benim ilk göz ağrılarımdınız bu yüzden seni çok seviyorum ve lütfen nefret yorumlarını umursamayıp güçlü ol biliyorum çok zor çünkü bende depresyonu yaşadım ve sevdiğim birinin en ufak farketmeden sarf ettiği bir sözü bile kendimi mutsuz ve yetersiz hissetmeme neden oluyordu sen ise çok genç yaşlarda nefret aldın haksız dedikodulara maruz kaldın ama buna karşın seni sevenlere sıkıca tutun zaten harika bir erkek arkadaşın var ve seni seven milyonlarca hayranın lütfen bunu unutma. Not: Arkadaşlar lutfen… Read more »

Litzz

Yaninda sevdigi birinin olmasi iyi. Umarim guc bulur.

Krystal benim karım ok?Sulli ve Hara bir melek

2. [+1,489, -16] Onu destekliyorum. Sahnede bir kez bile tembellik yapmadı, hep elinden geleni yapıyor.. küçük yaşında seksi konseptleri yüzünden çok nefret aldı ama sonunda kendisi için doğru şirketi bulmuş gibi görünüyor, istediği şekilde kendini ifade ediyor.. güçlü ol Hyuna-ssi
Kütfen o sana nefret yorumu yapanlardan kat kat iyi olduğunu bil.seni seviyoruz❤️😢

Yeni Yazılar