Hyuna, panik bozukluk ve depresyon rahatsızlığı olduğunu itiraf etti

9

HABER: Hyuna, “Panik bozukluk ve depresyon tanısı kondu, vazovagal senkoptan çok çektim… bunu itiraf etmek için cesaretimi topladım”

KAYNAK: Newsen via Nate

(Vazovagal senkop: Senkop olarak da adlandırılan bayılma, beyne kan akışının azalmasından kaynaklanan ani ve kısa bilinç ve duruş kaybıdır. Birçok farklı durumda bayılmaya neden olan düzensiz kalp atışı, nöbetler, düşük kan şekeri gibi rahatsızlıklar aileden de geçmiş olabiliyor.)

1. [+3,012, -72] Bize karşı dürüst olduğun için teşekkürler, umarım güç bulursun

2. [+2,686, -63] Güçlü ol Hyuna-ya♡

3. [+2,547, -67] Bir arkadaşınızın kötü amaçlı olmasa bile söylediği kaba bir sözden dolayı bile moralimiz bozuluyor ve duygulanıyoruz, bu insanlık hali.. bir de her gün, her dakika hiç tanımadığınız insanların size bu muameleyi yaptığını hayal edin? Kimse bunu kaldıramaz, Demir Adam bile… lütfen durun artık… ektiğinizi biçersiniz, unutmayın

4. [+141, -4] Okuduğuma göre depresyonu yenmenin bir adımı dürüst olmakmış

5. [+75, -5] Onun için üzülüyorum.. Umarım ailesi ona güç veriyordur..

6. [+66, -4] Umarım Hyuna depresyonunu aşar ㅠㅠ çıkış yaptığından beri çok kötü nefret yorumlarına ve dedikodulara maruz kaldı, lütfen güçlü ol

7. [+50, -9] Dawn-ah, sevgilini koru

8. [+47, -4] Lütfen acı çeken ünlülerimizi koruyalım~ lütfen~

9. [+40, -2] Bence ünlülerin bu şekilde açığa çıkıp dürüst olması ve aile & arkadaşlarından destek alması en iyisi. Hepsini bu şekilde açıklamak zor ama seni tebrik ediyorum, iyileşeceğini biliyorum. Seni destekleyen çok kişi var!!

10. [+40, -4] Güzel genç arkadaşlarımızın gitmesine izin vermemeliyiz artık. Hyuna-ya, mutlu bir hayat yaşa

KAYNAK: Naver

1. [+1,641, -7] Lütfen herkesten çok kendini sev

2. [+1,489, -16] Onu destekliyorum. Sahnede bir kez bile tembellik yapmadı, hep elinden geleni yapıyor.. küçük yaşında seksi konseptleri yüzünden çok nefret aldı ama sonunda kendisi için doğru şirketi bulmuş gibi görünüyor, istediği şekilde kendini ifade ediyor.. güçlü ol Hyuna-ssi

3. [+516, -14] İşinde sıkı çalışıyorken nefret yorumu almak sadece güzel ve başarılı olduğunu gösterir. O yorumları yapanların %90’ı seni kıskanıyor, %10’u ise psikolojik rahatsız. Seni etkilemelerine izin verme.

4. [+512, -10] Hyuna unni, bunu bize söyleyecek kadar cesur olduğun için teşekkürler. Umarım hem fiziksel hem psikolojik olarak daha iyi hissedersin.

5. [+226, -59] Stres yüzündense eğer, belki de Lee Hyori gibi doğa içinde yaşamak en iyisidir…

6. [+142, -2] Sanki ‘bana can yakıcı şeyler söylemeyin’ demeye çalışıyor gibi geldi. İş arkadaşlarının gidişini gördükten sonra, belki de bir gün duygularına kapılıp kötü bir şey yapmaktan korkuyordur. Kalbim acıyor.

7. [+48, -3] Hyuna-ssi, güçlü ol~ Kötü şeyler düşünme, seni sevenler olduğunu hatırla. Seni destekliyorum ^^

8. [+43, -2] Onu anlıyorum.. Kilo aldı diye, dudaklarını fazla büyük çizdi diye nefret aldı.. en küçük şeyden nefret alıyor. Bütün bunlara rağmen nasıl sağlıklı olabilir? Ben olsam çoktan defalarca bayılmış ve kötü düşüncelere kapılmıştım. Lütfen savaş. Seni pozitif bir imajla sahnede görelim.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+80] Üç yıldır depresyonla uğraşıyorum ve gerçekten bunu itiraf etmek zor, cesaretini tebrike derim

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikSiyasetçiler, sabıkalı ünlülerin televizyona çıkmasını yasaklamayı düşünüyor
Sonraki İçerik[THEQOO] Irene güzelliğiyle büyüledi
9 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments