Hyuna Yong Junhyung İlişkisi ve Yong Junhyung’un Skandalı

29

Şarkıcı Hyuna ve Yong Junhyung halka açıklanmış bir ilişkiye başladı. Hyuna ve Yong Junhyung 18 Ocak öğleden sonra resmi hesaplarında bir fotoğraf yayınladılar. Yayımlanan fotoğrafta sahilde el ele yürüyen bir erkek ve kadın görülüyor. Hyuna, Yong Junhyung’un resmi hesabını adamın sırtına etiketledi ve şunu ekledi, “Lütfen bizi güzelce karşılayın.”

Hyuna, halka açıklanmış ilişkisini destekleyen hayranların “Umarım Hyuna mutludur” gibi destekleyici yorumlarını beğendi. Konuyla ilgili Yong Junhyung’un ajansı Black Made, ayın 19’unda sabah Newsen’e “Onaylıyoruz” dedi.

[…]

Bu arada Yong Junhyung, Mart 2019’da patlak veren sözde Jung Joon-young skandalına karışmıştı. Kendisine yakın olan şarkıcı Jung Joon-young’un filme aldığı s*ks ilişkisini gösteren bir molkanın sonradan ortaya çıktığı anlaşıldı.
2015 yılı sonunda birebir sohbet odasında paylaşıldığı ve uygunsuz bir konuşmanın gerçekleştiği söylendi.

[…]

Jung Jun-young ile bir sohbet odasında molka paylaştığı suçlamasını reddeden Yong Jun-hyung, üç gün sonra önceki tavrına geri döndü ve gecikmeli olarak suçlamayı kabul edip özür diledi.

O dönemde Yong Jun-hyung ajansı aracılığıyla şunları demişti:
“2015’in sonunda, Jung Jun-young’la içtikten sonraki gün, bire bir sohbet odası aracılığıyla birbirimize nasıl olduğunu sorduk ve şunu öğrendik:
“Molkaları gördüm ve onlar hakkında uygunsuz konuşmalar yaptım” dedi resmi olarak.

Mart 2019’da Highlight’tan ayrıldı.

O zamandan beri Yong Junhyung faaliyetlerine solo şarkıcı olarak devam ediyor. Kasım 2022’de solo albümü ‘LONER’ın piyasaya sürülmesi anısına düzenlediği basın toplantısında, “Hiçbir ‘grup sohbet odasında’ bulunmadım” dedi.
Ancak Yong Jun-yung’u saran tartışmanın asıl konusu ‘Jung Joonyoung grup sohbet odasının bir üyesi miydi?’ değildi, ‘Jung Jun-young tarafından yasa dışı olarak çekilen ve dağıtılan videoları alıp izledi mi ve onlarla uygunsuz konuşmalar yaptı mı?’ konusu merak ediliyordu.

Birebir sohbet odasında molka aldığının ve uygunsuz konuşmalar yaptığının açıkça ortaya çıktığı bir durumda, yaptığı açıklama, grup sohbet odasına ait olup olmadığını belirterek konuyu gizlemeye yönelik bir girişim gibi görünse de soru işaretlerine yol açtı. .
Yong Junhyung ekledi, “Ancak o sırada konuşmada bir sorun olduğunun tamamen farkındayım. Bundan pişmanım ve bunu düzeltememek benim hatam. Sizi yalnızca iyi şeylerle selamlayacağımdan emin olacağım. şu andan itibaren.”

1.Aslında başlıkta gerçeklerden başka bir şey yok

2. Hyuna birkaç ay önce E-Dawn’ın ajansına katılmamış mıydı? 1 yıldır mı ayrılmışlar?
> Ayrıldılar ve o da onun şirketine katıldıㅋㅋㅋ
>> ?? bilmiyordum

3. Ayrılalı bir yıl mı oldu?
> Bu geçen Aralık ayında oldu

4. Başlık gerçekleri yansıtıyor ㅋㅋ

5. Evet, onları iyi sıkıştırın

6. Başlıkㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

7. Gazeteci onlara iyi yerden vurdu

8. Vay be zaman uçup gidiyor…

9. Başlık çok güzelㅋㅋㅋ

10. Gerçekten o bir suçlu, neden onu mazur görmeye çalışıyoruz?

K:pannchoa Ç:netizenturkey

Önceki İçerikHyuna ve Junhyung’un İlişkisi Şirket Tarafından Kabul Edildi
Sonraki İçerikChen’in Kızı 5 Yaşına Geldi Bile
Subscribe
Bildir
guest
29 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments