Benzer Yazılar

‘IAC’ personeli Loona Chuu’nun saçını çekti

'IAC' personeli Loona Chuu'nun saçını çekti'IAC' personeli Loona Chuu'nun saçını çekti

HABER: Loona Chuu, ‘IAC’ çekimlerinde saçı çekildi ‘tartışma’

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+707, -19] Gerçek kişiliğinizi ne kadar saklamaya çalışırsanız çalışın, hareketleriniz ve sözlerinizle ortaya çıkar. Bu görüntü de personellerin normalde onlara nasıl davrandığını göstermiş oldu. Muhtemelen çaylaklar diye onlara saygı bile göstermediler. MBC-ya, böyle personelleri kovman gerek.

2. [+567, -12] Niye bir sürü anormal insan var

3. [+508, -9] Sadece bu adam değil, televizyon çalışanları herkesten daha iyiymiş gibi davranıyor. Ne zaman dışarıda çekim yaparken onları görsem mekan onların gibi davranıyorlar ve onların hoşuna gitmeyen bir şey yaparsanız resmi olmayan dille konuşup emir veriyorlar

4. [+38, -2] Prodüktör bile değil, sadece bir yayın elemanı, buna rağmen kadın idolleri saçlarından tutacak pozisyonda mı?

5. [+28, -2] Kafayı mı yemiş??? Bunu alışkanlık haline getirmiş belli

6. [+27, -1] Niye kendilerinden küçük olanlara böyle davranmanın sorun olmadığını düşünen bir sürü yetişkin var…?

7. [+15, -0] O kadar çok delirmiş insan var ki.. çocuklarınıza düzgü bir insan olmayı öğretmez, sadece paranın önemini öğretirseniz böyle olur.

8. [+14, -1] Tek yapması gereken omzuna hafifçe dokunmaktı… niye saçını çekti?

9 [+13, -1] Kesinlikle normal değil…

10. [+11, -3] Televizyon sektöründe çalışan insanlar çaylak idollere hep böyle davranıyor olmalı. Bu ve ‘Boni Hani’ skandalı çaylak idollerin saygı görmediğini kanıtlıyor.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+264] Özürleri de iğrençti.. isminin söylendiğini duymamış olsa bile saçını çekmesine gerek yoktu, hiç profesyonel bir hareket değil, iğrenç. İdoller kötü muamele görmek için 15+ saat çekim yapmıyor.

 

Kaynak: Netizenbuzz

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SadeceTwice

Çok saygısızca bir hareket. Dokunmak bile olmamalı bence ki biraz yüksek sesle konuşsa zaten duyacaklar. Her yönden baskı altındalar. Yazık gerçekten. Gencecik insanlar kim bilir daha nelerle uğraşmak zorunda kalıyorlardır.

Krystal benim karım ok?Sulli-Hara❤️

Chuu nun tırnağı bile olamazsın

Kira

Boni Hani??

Muhammed

Busters grubundaki Chaeyeon’nun Boni Hani programında geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir olayı oldu. İnternetten aratırsan videoları var. Televizyon programındaki adam kıza şaka niyetli vurduğunu söylüyor ama videoda bildiğin vuruyor. Vurma anı tam net değil. Önünde engel var. Kız ilk başta gülümsüyor falan ama birkaç saniye sonra modu değişiyor. Yine de belli etmemeye çalışıyor falan. Ayrıca aynı yerde sanırım kızla kızın yaşına uygun olmayan şöylerde konuşulmuş sanırım. Onun da videosu var. Ama ben fazla anlamadım. Birkaç gün öncede Busters’ın Vlive’da yaptıkları yayın ile ilgili başka bir olay daha yaşandı. ” Busters’ın şirketi 18 yaşından küçük olan üyeleri canlı yayında cinsel obje gibi… Read more »

seulrene

Cidden saçma sapan bir sürü insan var.

Nişu

Hödük

EXO-L ie

Ayı

Yeni Yazılar