Benzer Yazılar

Im Seulong kırmızı ışığa uymayan bir yaya sebebiyle kaza yaptı, yaya vefat etti

Im Seulong kırmızı ışığa uymayan bir yaya sebebiyle kaza yaptı, yaya vefat ettiIm Seulong kırmızı ışığa uymayan bir yaya sebebiyle kaza yaptı, yaya vefat etti

1 Ağustos’ta sağanak yağmurlu bir gecede, trafik ışığı yayalar için kırmızı yanmasına rağmen karşıdan karşıya geçen bir adama çarparak kaza yapmış. Adam ne yazık ki hayatını kaybetmiş. Seulong’un alkollü olmadığı da doğrulandı, kaza sonrası polis soruşturmasından geçmiş ve sonra evine gönderilmiş, şu anda şoktaymış.

HABER: Şarkıcı Im Seulong kırmızı ışık yanmasına rağmen karşıdan karşıya geçen yayaya çarptı, yaya vefat etti

KAYNAK: Yonhap News via Naver

1. [+8,116, -143] Im Seulong kazaya ‘sebep olmadı’, kaza yaşadı

2. [+4,508, -64] Çok talihsiz bir durum…Bu Im Seulong’un değil yayanın suçu. Keşke vefat etmeseymiş ama gerçekten çok şanssız bir durum. Huzur içinde yatsın.

3. [+3,489, -53] Yağmurlu bir gecede kırmızı yanıyorken caddeyi geçmek…? Sürücünün bunu görmesini nasıl bekliyordu?…

4. [+3,325, -34] Kırmızı yanıyorken caddeyi geçtiğiniz zaman hayatınızı riske atıyorsunuz… sürücüye daha çok üzüldüm bu durumda.

5. [+708, -7] Im Seulong için travmatik bir durum. Yayaların ışıkları takmaması gerçek bir sorun. Gündüz bile tehlikeli ama bir de gece ve yağmurluyken yapmak…

KAYNAK: Naver

1. [+6,984, -128] Bu senin suçun değil

2. [+3,676, -28] Lütfen geceleri caddeyi geçerken ışıklara uyun. Bir sürücünün hayatını mahvedersiniz.

3. [+2,442, -46] Im Seulong mağdur. Vefat eden kişi seçimini yaptı. Im Seulong şimdi bu suçluluk duygusu ile yaşamak zorunda ㅜㅜ

4. [+1,911, -53] Özür dilemesi beklenmemeli, suç karşıdan karşıya geçen kişide

5. [+333, -6] Umarım sırf ünlü diye medya ona zalim davranmaz, bazı haberler Im Seulong’un suçu gibi yazılmış. Yağmurlu havada ışıklara bakmadan karşıdan karşıya geçmek…

KAYNAK: Naver

1. [+2,204, -48] Gece + yağmur yağıyor + ışık kırmızıyken yaya caddeyi geçiyor ㅋㅋㅋㅋ Seulong bunu nasıl önleyebilirdi ki?

2. [+773, -16] Im Seulong yaşadığı stres sebebiyle tazminat almalı

3. [+522, -12] Bu onun suçu değil. Gece yağmur yağdığında yol zaten zor seçiliyor, bir de trafik ışıklarına uymadan geçen birini görmesini nasıl beklersiniz..?

4. [+403, -10] Yağmurlu bir gecede trafik ışıklarına uymayan bir yaya… hiçbir sürücü bundan kurtulamazdı

5. [+337, -17] Ben Im Seulong’un tarafındayım ^^ kurallara uymayarak caddeyi geçenler ölmek istiyor resmen?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+26] Bir kazaydı. Kayıp için üzüldüm ve umarım Seulong da bu olayın travmasından sonra iyileşebilir.

 

Kaynak: Netizenbuzz

16 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Moon

İlk defa mağdurun yanındalar netizenler beni şaşırtıyor . İnşallah çabuk atlatır. Neşeli biri ve birazcık şapşal tekrar güldüğünü görmek isterim. Ve kazalar her zaman her şekilde oluyor dedeme cuma çıkışı bir ambulans çarpmıştı hemde kaldırımda durmasına rağmen o yüzden olur böyle şeyler. Kurallar her iki tarafı da yaşatmak içindir.

Kiminhayranıbu

Dur daha eğer ölenin ailesi yok benim çocuğum hatasızdı derse para koparmaya çalışırsa ne linç ederler seulong u

kagehina

Saçmalamayın lütfen adam kurallara uymadığı için hayatını kaybetmiş. Huzur içinde yatsın. Eğer ailesi yakınının yasını tutmak yerine para koparmaya çalışırsa idolü değil ailesini eleştirirler tıpkı Sulli ve Hara’nın ailesine yaptıkları gibi. (Olaylar farklı ama en net örnek bu olur) Bu kazada Seulong suçsuz ve insanlarda bunun farkında.

ACİEL

Sürücünün hiçbir suçu olmadığı için hukuki olarak ceza almayacak zaten ama bu olayın travmasını atlatması çok zor olacaktır, yayanın suçu olsa bile sonuçta birinin ölümüne sebep olmak cidden psikolojinizi bozar umarım çabuk atlatır. Ölen kişi de huzur içinde yatsın..

Lululali

*Trafik kurallarına uymak can kurtarır.*

Kiminhayranıbu

2 dakikada geçerim diye düşünülen şey hayatını yok ediyor

Efendim

Bir tane trafik kazası görmüştüm TV de ,trafik yol kameraları çekmiş , yoldan kamyonlar tırlar vs geçiyor bir tane nene zaten zor yoruyor iki elinde de torunları kadın hiç yolu gözlemiyor ,beklemiyor sağa sola bakmadan geçmeye çalışıyor hızlı hızlı ama maalesef kamyonun altında kaldılar , kamyonlar tırlar vs yüksek olurlar kör noktada kalan şeyleri göremezler, hem kendisi ve torunları vefat etti hem de şöforün yıllarca sürecek vicdan azabı çekmesine ,belki işinden ve ehliyetinden bile olmuştur ha bir de torunların anne babası…. Büyük acı. Yani kısacası trafik kurallarına uyun ,ışıklara uyun ,bekleyin ,sabırlı olun ,sağa sola sonra gene sağa bakın.

MeU , Once and ReVeluv

Acelen olsa bile kuralla uymanın ne kadar önemli olduğu belli oldu. Huzur içinde yatsın. Böyle bir olay umarim bir daha yaşanmaz.

Duru

Netizenler beynini kullanmış, şaşırtıcı.

Angel

Neden ışıklara dikkat etmeliyiz sorusunun cevabı bu haber. Yayanın ölümüne her ne kadar üzülsem de sürücü içinde ağır bir şok, travma olmuş. Umarım kurallar bundan sonra göz ardı edilmez ve dikkat edilir!

la cha ta

Huzur içinde yatsın…

Nokta

İki taraf içinde çok üzücü…

eyenur

Seulong için üzüldüm.. çok büyük bir travma umarım atlatabilir

rien

zaten hali hazırda linçledikleri bir idol olsaydı o zaman netizenler sayardı bi ton şey ,idollerin imajı gerçekten önemliymiş onu anladım seulong hep iyi imajını korudu

kurallar işte bu yüzden önemli,lütfen kurallara uyun

Litzz

Cok uzucu. Adamin olmesi cok kotu olmus. Seulong’un bu kazada hicbir sucu yok ama bu hissi hayati boyunca tasimak zorunda. Gercekten cok talihsiz bir olay. Umarim guc bulur. Lutfen gece de olsa gunduz de olsa trafik kurallarina uyun, sofor ya da yaya olmaniz fark etmez.

aswium

5. [+708, -7] Im Seulong için travmatik bir durum. Yayaların ışıkları takmaması gerçek bir sorun. Gündüz bile tehlikeli ama bir de gece ve yağmurluyken yapmak…
ya çok dalgındı ya da intihar etmek istedi seulonun psikolojisini düşünemiyorum. ben kendimi kötü hissederdim

Yeni Yazılar