Benzer Yazılar

Im Seulong’un sosyal medya hesabı, Kang Daniel ve Jihyo’yu tanıştırdığı için nefret yorumlarıyla doldu

Im Seulong'un sosyal medya hesabı, Kang Daniel ve Jihyo'yu tanıştırdığı için nefret yorumlarıyla doldu

HABER: Im Seulong, Jihyo ♥ Kang Daniel çiftini ayarladığı için nefret yorumlarına maruz kalıyor “Niye böyle bir şey yapmak zorundaydın ki”

KAYNAK: TV Daily via Nate

1. [+1,491, -53] Sinirinizi yanlış kişiden çıkarmayın. Jihyo ile tanışmak isteyen kişi Kang Daniel’dı ㅋㅋㅋ

2. [+1,293, -49] İki yetişkinin ilişki yaşamasını bu kadar abartmaları zaten çok komik, bir de masum birinden bu siniri çıkarmak bayağı saçma

3. [+212, -6] Kendinize gelin, Kang Daniel’in sizinle çıkacağını mı sanıyordunuz?

4. [+50, -7] Im Seulong nefreti hak ediyor. Küçüklüğünden beri Jihyo’ya göz kulak olmuş biri ve onu böyle kalitesiz bir adamla mı tanıştırdı? Kang Daniel bazı kadınlara yeterli gelebilir ama Jihyo çok daha iyisini bulabilir. Kariyeri için çok sıkı çalıştı ama ilk sevgilisi.. kulüplerde gezen bir adam oldu.

5. [+34, -0] Kang Daniel fanları ortaokul ya da ilkokullu herhalde. Erkek arkadaşları onları aldatmış gibi davranıyorlar, onları tanıştıran kişiden nefret etmelerinin başka sebebi olamaz

6. [+21, -10] Im Seulong niye nefret alıyor..? Ok Taecyeon ve Im Seulong Jihyo’ya bayılıyorlar, onu kötü karakterli biriyle tanıştırmazlardı. Demek ki Kang Daniel’in düzgün biri olduğunu düşünmüşler.

7. [+19, -4] Kang Daniel mantıklı biri olsaydı Im Seulong onu Jihyo ile tanıştırmak istediğinde reddederdi. Ama tam tersi, önce onunla tanışmak isteyen Daniel’mış ㅋㅋㅋㅋㅋ

8. [+17, -1] İşte bu yüzden çöpçatanlık yapmamak lazım.. işler iyi gitse bile nefret alıyorsun..

9. [+13, -2] Bu ikili bence yakışmıyor

10. [+11, -0] Kang Daniel, Seulong onu Jihyo ile tanıştırsın diye yalvarmış.. gidin ona kızın

11. [+10, -0] Hayranlar çok acınası davranıyorlar. Bütün bunlardan nefret ediyorsanız fandomu terk edin, niye masum birine saldırıyorsunuz? Kang Daniel daha çok nefret alsın diyeyse bilemem tabi ㅋㅋ

12. [+9, -0] Im Seulong düzinelerce çifte çöpçatanlık yapmıştır muhtemelen

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+213] K-Pop için artık fazla yaşlıyım galiba. Bu idollerin SEVGİLİ yaptıkları için nefret almalarına katlanamıyorum artık, gözüm dönüyor.

 

 

Kaynak: Netizenbuzz

15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
SURMEW-BTS

Yazık ya…iki genç bekar insan neden sevgili olmasınlar, fanlar da bi zahmet gitsinler az sokağa çıksınlar, insanlarla etkileşime günler, arkadaş edinsinler, sevgili edinsinler kendi hayatlarını yaşasınlar. İki sokağa çıkıp yürüyüş yapsalar beyinlerine oksijen gider, doğru düşünmeye başlarlar. Sosyal becerileri azsa en azından kendileri gibi Daniel fanı olan biriyle konuşup sosyalleşip arkadaş olabilirler.

deatheater

Allah’ım sen sabır ver. Yabancı yorum resmen ben.

Heartthrob

Yaş kitlesi kaç, 13-14 mü? Bu ne gereksiz tepki. Hayatınızda daha önemli şeyler yok mu? Söylemek istemiyorum ama gerizekalı gibi davranmayın.

Kira

Seulong, Jihyo’muzu küçüklüğünden beri tanıyor ve Daniel’in onun için iyi olacağını düşündüyse bi bildiği vardır.

Birferda

Ilk defa bi cift icin arka arka bu kadar haber goruyorum sanki

İğrençlik

Çinli kadın sponsor dedikodusu yüzünden Daniel in büyük kadınlardan hoşlandığını ve zengin kadınlardan sponsorluk alıp onlarla beraber olduğunu, sahte bi aşk hayatı yaşadığını onlardan yararlandığını falan düşünmüştüm… demek ki doğru değilmiş, sponsorları olsa bile demek ki onlarla uygunsuz bi ilişkisi falan yok…olsa olsa şirketini kurarken finansal destek olup, hisse sahibi olup ilerideki kardan pay alacaklardır…bu habere sevindim(yani Daniel ve Jihyo nun sevgili olmasına sevindim). IM SEULONG un nefret yorumu almasına üzüldüm.

:D?

Ya siz şaka mısınız a*k

Billgesue

Offf çıldırıcam yeminle

balrimnyk

ne boş insanlarsınız ya

Olga

Neden sevgili olunca skandal oluyor? Yoksa dunyanın en guzel şeyi ask dilmidir? Nefret yorumu yazanların sevgilisi yokmudur? O zaman yorum yapanlarında skandallari var

syssota

kang daniel’ı tanımıyorum, ne şarkılarını dinledim ne de videolarını izledim. ama jihyo sevip çıktıysa iyi biridir. umarım mutlu bir ilişkileri olur, destekliyorum.

Betüş

Geri kafalı ergen sürüsü !

sel

kang daniel için kalitesiz adam demesi onun danieli hiç tanımadığını gösteriyor

Hihi

Daniel’in Jihyo ile tanışmak isteyen kişi olduğu hatta yalvardığı nerden çıktı ben bir şey mi kaçırdım ya 😂 Bu netizenler hep böyle sanki o an ordalarmış da olayı yaşamışlar gibi yükseliyolar hayret bir şey 😂 Ayrıca Kang Daniel Kore’de gayette çok tanınan biri hala Jihyo Daniel’den iyisini bulabilirdi diyen var daha iyisi mi var hdjsj Çevresinde olup onu “bizzat” tanıyan herkes Daniel’in nasıl iyi karakterli ve düşünceli biri olduğunu bir bir anlatırken kötü biri demek onu “bizzat” tanımayan insanlara hiç düşmez 🙂 Ve açıkçası ben de tam tersi Daniel’e daha iyilerini düşünüyordum bu haber ani oldu ama olan olmuş yapacak… Read more »

Yumiso

Bir adet şan şöhret paranın tutsağı olup daha fazla dikkat çekmek isteyen Daniel ile onun kurbanı olan zavallı Jihyo…

Yeni Yazılar