Benzer Yazılar

[INSTIZ] BTS ‘The Late Show’ performansında The Beatles’ı andı

[INSTIZ] BTS 'The Late Show' performansında The Beatles'ı andı [INSTIZ] BTS 'The Late Show' performansında The Beatles'ı andı [INSTIZ] BTS 'The Late Show' performansında The Beatles'ı andı [INSTIZ] BTS 'The Late Show' performansında The Beatles'ı andı

1. Ağlıyorum ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

2. Ah bu büyük bir onur

3. Beatles ve BTS’in isimleri bile benziyor (비틀즈)

4. Şarkıcılarımız çok havalı ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

5. Ah

6. B(EA(T)LE(S) titriyor

7. Bu fotoğraflarda tam bir retro havası var cidden

8. Koreli bir grubun tüm dünyada böyle promosyon yapabildiğini görmek inanılmaz

9. Bangtan’ımız inanılmaz ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ gururlanıyorum ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

10. Ah gururlandım💜💜

 

Kaynak : Pannchoa

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Mevy

gerçekten harikalar..siyah beyaz olması çok hoştu 🤗🤗 sizleri seviyorum çocuklar

Dionysus

En sevdiğim şovlar arasında şimdilik başı çekiyor. O kadar güzellerdi ki.. Çocuklarımız artık Amerikada, şovlarda çok rahatlar ve özgüvenliler. İngilizce de çalışıyorlar, böyle öğrendiklerini hevesli hevesli anlatmaya çalışan öğrencilerim gibi mıncıra mıncıra sevesim geliyor ya.

Moşp

Amerikada yaptıkları performanslar arasında en en beğendiğim performanslarıydı cidden. Böyle bi programda ve ülkede resmen beatles ile eş diğer tutulmaları da ayrı bi seviye army değilim ama şu ana kadar kpop grupları arasında amerika programlarının altından en iyi kalkan bts oluyo dil engeli olsada çocuklar çok samimi ve öz güvenliler çok hissediliyor. Gerçi 2017den beri bunun içindeler tecrübelilerde. Valla bende isterdim ülkemde bi bts olmasını kore olsam öpüp başıma koyarım böyle grubu yollarinda başarılar çocuklara

Rvbts

Bts beklendiği gibi

SURMEW-BTS

BTS imle gurur duyuyorum. onların BEATLES gibi bi efsaneyle anılması ve bu şovdada BEATLES anlamaları çok gurur verici, THE LATE STEPHEN COLBERT SHOW için sahne aldıkları yer olan ED SULLIVAN TİYATROSU nda en son sahne alan grupta 55 sene önce BEATLES mış, o yüzden şovda BEATLES gibi sunulup , siyah beyaz olarak sahne aldılar. BTS in şarkıları çok güzel ve kaliteli , canlı sahne performansları çok iyi, yıllar sonra eminim onlarda BEATLES gibi efsane olarak adlarından söz edilecek. Güney Kore den küçük ve güçsüz , ekonomik sıkıntıları olan bir şirketten, Korece şarkılar yaparak çıkıp 6 sene de inanılmaz başarılara imza… Read more »

Helen

Dürüst ve yanlışsız olmak gerekirse BTS’i Amerika’da neredeyse hiçbir eğlence şovunun ve türevlerinin içinde sevmedim. Bunun gibi açılan her BTS, Amerika seyaheti haberlerine bir miktar umutlanıyordum ama sonrasında hüsran oluyordu benim için. Ki, bunun nedeni ara sıra dil bariyerlerinden dolayı oluşan garip sessizlikler ve iletişim kopuklukları değildi, gayet iyilerdi. Tabi, Amerikan medyasının aptallara hitap ettiğini unutmuşum. Kaliteli bir şeyler beklerken bu çocuklara, “Bir fanınızla yattığınız oldu mu?” “Bu gece kiminle görülmek isterdiniz?” gibi; neredeyse her daim sorulan abuk subuk sorular soruldu. Devrim niteliğindeki müzik tarihleriyle ilgili asla sorulmayan sorular beni çokça hayal kırıklığına uğratıyordu. BTS zaten Amerika’ya çalışmayan sıfır promosyon… Read more »

Dionysus

Kore medyasını da bu işe katmak gerekir. Çocuklar dolup taşan bir baraj gibi ama medya o suyu kullanmayı bilmiyor. Her seferinde saçma sapan sorular. Yok 2. BTS gelir mi, yok sizin niye skandalınız çıkmıyor bilmem ne bilmem ne. Kaliteli soruların bilerek sorulmadığı hissine kapılıyorum bazen. Kaliteli soru sorulursa Bangtanın, albümlerinin, şarkılarının ne kadar dolu, düşünülerek, araştırılarak yapıldığı anlaşılmasın grubun kalitesi daha da göz önüne çıkmasın diye uğraşıyorlar sanki.

Yeni Yazılar