ITZY iyi bir şarkı bulamadıkları için geri dönüşlerinin ertelendiğini anlattı

26

“Her zaman bunun için hazırlanıyorduk”
“Aslında bize “İşte bu!” dedirten bir şarkımız hiç olmadı.”
“Her zaman %50 bu ortalama ve %50 bu çok iyi diye düşünüyorduk, oldukça belirsiz hissediyorduk… “Geri dönüş için iyi olacağından emin olduğumuz bir şarkıyla geri dönüş yapmak güzel olmaz mıydı?” diye düşündük ve bu yüzden beklemeye devam ettik.”

“Bu konuda endişeliydik”
“Ah… Yakında geri dönüş yapmalıyız…” diye düşündük ama sonra hala bir şarkı arıyor olacaktık…”
“Sonuç olarak, insanların iyi bir şarkı ve iyi bir performans içeren bir albümü sevdiğini biliyorduk, bu yüzden kaliteyi ortaya koymak zorundaydık… Kaliteyi göz ardı edemeyiz.”


“MIDZY geri dönüşümüz için çok bekledi..”
“Sanki “Vay be… Sonunda ITZY geri dönüyor” diyeceklermiş gibi hissediyorum”

[+101][-32]

1. [+107, -8]
İyi bir şarkı yayınlamak gerçekten bu kadar zor mu? İdollerin iyi şarkılar yayınlamasının gerçekten çok zor olduğunu düşünüyorum, çünkü kendime “Bunu neden yayınlıyorlar ki…?” diye sorduğum pek çok şarkı dinledim. Genel halk sadece bir dinlemeyle bunu anlayabiliyor, peki bu eğlence şirketlerinin çalışanları bunu anlayamıyor mu? Mafia’yı çıkardıklarında “bu çok etkileyici” diye düşünmüştüm, bu yüzden eminim bunun gibi çok daha iyi şarkıları olmalı

2. [+84, -9]
Bu yüzden Cheshire’ı yayınlamamaları gerekirken niye yayınladıklarını merak ediyorum. Sanki bu Park Jinyoung denen herif Cheshire’ı Sneakers’tan daha fazla öne çıkarsaydı çok daha fazla popüler olurdu, değil mi? Cidden düşündükçe daha çok sinirleniyorum. Tüm Sneakers’ın içine ettiler. Lütfen iyi bir şarkı yayınlayın.

3. [+72, -1]
Yurtdışından bir sürü yapımcı getirdiler, eğer onlara 5 şarkı verildiyse, iyi bir tane bile bulamadıklarına inanamıyorum ㅠㅠ Neden büyük şirketler paralarıyla bu kadar cimri davranıyorlar? Anlamıyorum.

4. [+62, -3]
Açıkçası JYP ITZY için Dalla Dalla’yı yayınladığında “işte bu” diye düşünmüştüm, Miss A, Twice ve ITZY’nin başarılı olmak için sıraya gireceğini düşünmüştüm ama NMIXX için hangi rüzgar farklı yöne esti bilmiyorum? Aynı anda 1’den fazla gruba odaklanamıyorlar gibi görünüyor. JYP’nin tüm gruplarında bir mantıksızlık var, halbuki sanatçıları gerçekten cevherler

KAYNAK: pannchoa

Önceki İçerikNetizenler, EXO’nun ünlü arkadaşları olmadığını fark etti
Sonraki İçerikTony Leung, NewJeans klibinde ücret almadan oynadığını açıkladı
26 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments