Benzer Yazılar

IZ*ONE ‘Secret Story of the Swan’ ile ‘The Show’ galibi oldu

IZ*ONE 'Secret Story of the Swan' ile 'The Show' galibi olduIZ*ONE 'Secret Story of the Swan' ile 'The Show' galibi oldu

HABER: IZ*ONE, ‘The Show’da duygusal birincilik “Endişeli ve heyecanlı bir şekilde hazırlandık”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+354, -104] Yeni hileli grup

2. [+228, -58] Şovunda hile yaptığı için iki yıl hapis cezasına bakan bir prodüktörün kız grubu. Şimdi sahnede ‘umut ve hayaller’ hakkında şarkı söylediklerini duymak biraz komik. Diğerlerinin hayal ve umutlarını ezip geçtiler, bu biraz yanlış değil mi?

3. [+119, -43] Hileli grup~~

4. [+31, -38] Tebrikler

5. [+25, -28] IZ*ONE’un yeni albümü ilk haftasında 400,000 sattı ve corona sınırlamaları kalktığında Gocheok stadyumunu dolduracak kadar büyük bir fandomları var. Siz ne düşünürseniz düşünün IZ*ONE bayağı başarılı ^^bu güzel kızlara nefret yorumu yazmadan önce aynaya bakın ve kendi hayatınızda ne yapmışsınız bir düşünün

6. [+24, -35] Çok güzeller, tebrikler~~

7. [+22, -13] Dijitalde onları Oh My Girl ezdi geçti

8. [+19, -5] Soruşturmalar nasıl gidiyor?

9. [+18, -8] Bir grup dağılmak zorunda kaldı ama diğer hileli grubun hala promosyonlara devam etmesi adil değil ㅋㅋㅋ

10. [+14, -6] IOI ve Wanna One çok şanslılar. Hile yaptılar, yanlarına kaldı, nefret almadan para kazandılar

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+74] “IZ*ONE’un yeni albümü ilk haftasında 400,000 sattı ve corona sınırlamaları kalktığında Gocheok stadyumunu dolduracak kadar büyük bir fandomları var.”

Gerçekten albüm satışlarına çok şaşırdım, bir kız grubu için 400 bin albüm manyak bir şey. Kötü anlamda söylemiyorum ama nasıl bu kadar popüler oldular acaba

 

Kaynak: Netizenbuzz

56 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Candy

Vay be hiçbir şey olmamış gibi ne güzel devam ediyorlar.Hileyle giren başkalarının haklarını yiyen üyeler nasıl hissediyor acaba? Yarışmada canını dişine takan emek gösteren diğer kızlar için çok üzülüyorum. X1 tüm nefreti yüklenip dağıldılar ama bu grup hala devam ediyor hayat cidden çok adaletsiz

Army&buddyland

Bilmiyorum ben hakkı yenilen üyelerden olsaydım çok kırılırdım ve x1 dağılması ama iz*one dağılmaması bu da çok üzücü

FOD

Kim haksızlıkla girmişse söylesin kendilerini biliyorlardır..vicdanları nasıl rahat acaba ? Ben hak yeseydim fazla vicdan azabı çekerdim ..haklarında böyle suçlamalar varken hala daha sahnede olmaları şirketlerin iki yüzlülüğü..bir produce grubuna göre fazla bile kaldılar bir arada

Last edited 2 yıl önce by FOD
betül

Netizenler genelde 3 kişiden bahsediyor .Yuri ,Chaewoon ,Minju

BRAIN

Birisi yuri ana vokal minju Visual chaewon pozisyonu ne bilmiyorum woollim Entertainment tan aurası güzel

Rien

IOI ve Wanna One çok şanslılar. Hile yaptılar, yanlarına kaldı, nefret almadan para kazandılar

Gercekten ioi ,wanna one uyelerini hala destekliyorsunuz ama izone olunca hileli grup oluyor konu iki yüzlülukten başka birşey değil yaptığınız

Hgs

Bu grup hala burada mı ya sksm kim veya kimler haksızlıkla girmişse kendilerini bliyorlardur ona rağmen sahneye çıkmaya utanmıyorlar mu diyecek bi şeyim yok…

yeahwhatever

hile yaptılar başkalarının hayallerine kondular haklarını yediler ama olsun MeLeqlerims çok sıkı çalışıyor <3 hayalleri var onlarn !
 
aslkdjlksd size müstahak var ya. oh olsun.
 
umarım bu hile hurdayla giren üyeler 234354646 üyelik grupla çıkış yapar da kazançlarını bölerler hahah

loonaverse

Hem hile yüzünden giremeyenlere üzülüyorum hem de IZ*ONE’a hileyle girmemiş olanlara

Aaa

Ben grup çıktığında 2 üyeye çok şaşırmıştım. Birisini bilmiyordum bile. Ki bütün programı baya izlemiştim severek. Genelde ben katılan herkesi severim o yüzden kim çıkış yaparsa yapsın pek takılmam. Ama gerçekten ilk defa bu iki üyeyi yadırgadım. Diğer kızlar zaten popüler isimlerdi o yüzden onların olacağı garantiydi zaten ama center pozisyonu için yada sıralama için birşeyler yapmışlardır. Bence 2 kişinin hakkı yenildi biri goeun biride japon kendi şarkılarınıda yapan kız adını hatırlamıyorum şimdi(gerçi son şarkıda mı ne main vokal pozisyonunu vermemek için çok uğraşınca halk biraz soğudu ondan). Her nekadar ikisinide top12 istemesemde bence hile varsa bu iki kişinin hakkı… Read more »

Krt

Kim o üyeler???

Ad bulamadım

Kim olduğunu bilmiyorum ama belki Chowon ve Goeun dan bahsediyordur. Soğunulan kişinin şu an grupta olan Hyewon olduğunu düşünüyorum. Çünkü Chowon vokalde cidden çok iyiyken kızı tamamen geriye atıp (minik bir yer söyleyebildi) Hyewon o pozisyonu kendisi almıştı ayrıca Hyewon un sesi çok donuk linçlenmek istemiyorum ama cidden donuk bir sesi var ve şarkıya gitmiyor. Bu yüzden halk ve ben Hyewon dan acayip soğumuştuk. Bir de Hyewon gerideyken ilk 10 a girmişti bu yüzden hileyle girdiğini düşünüyorum.

Aaa

Halkın soğudu kişi japon kız main vokaldi ama provalarda pek iyi değildi koçlar değiştirelim main vokali dedi kızlarda değiltirelim ozaman dedi o kabul etmedi ozaman yorumlarda hep laf söylendi ona. Hatta son iki şarkıdan birindede main vokaldi o yüksek notaya çıkacağı zaman kamera başka yere bakmıştı. Hyewon için girecrği belliydi çünkü gelişme gösterdi. Genelde her şovda böyle bir kişi halk tarafından ilgi görüp çıkış takımına eklenir. Halkın hyewondan soğudunu görmedim hiç açıkcası. Chowon un gruba girmeyeceği çok kesindi bence çünkü görünüşü koreliler tarafından beğenilmiyordu. Yabancı fanlar seviyordu onu. Gruba giremeyio hakkı yenilen üyelerden biri kesin geoun diğeri iki üç kişi… Read more »

betül

Jo Yuri ve Kim Chae Won çok şaşırtmıştı belki onlardır

Aaa

Jo yuri programdaki en iyi vokallerden biriydi. Beni şaşırtmadı sıralaması şaşırttı sadece ilk 3 te olması şaşırtıcıydı.

betül

Yarışmadaki sıralaması en iyi 10 ve netizenler bu konu geçince hep Juri’den bahsediyor

Aaa

İsim vermek istemiyorum ama şöyle söyliyim biri sadece güzel olduğu için gruba eklendi diğeride annesi sayesinde büyük ihtimalle. En azından annesi sayesinde gruba giren kız baya yetenekli idol olmak ona çok yakışıyor. Diğeri normal bir yetenekken çok ön plana konuluyor. Bir gram ilerleme kaydetmedi halbuki. (Bu kişi hyewon değil). İkiside okadar çok ön plana çıkarılıyorki sıralamalarına rağmen arkalarında bir destek olduğu çok belli. Birde sıralamalarda sorun var mesela center sakura olucaktı, yuri ilk üçte değilde daha sonraki sıralarda olabilirdi falan.

Krt

Yarışmayı izlemedim ama sizin baya bilginiz var gibi duruyor. Chaeyeon hakkında ne düşünülüyor? Biraz bahsetsenize o adil mi seçildi sizce???

betül

Haftalara göre sıralaması bu şekildeydi

Aaa

Cheayeon adil değilse oylama olarak bile gruba girmeyi en çok hak edenlerden. Dans şarkı söyleme rap yapma sahne hakimiyeti o, yena ve eunbi üçüde inanılmaz. Ama görünüşü yüzünden kore halkının g*tlüğünü nedeniyle güzel değil nasıl gruba girdi diyorlar. (Ki bence çok fazla çekici ben bu kızı kpop stardan beri biliyorum)Bence bu kötü kısım dışında seviliyor. Çünkü hala sahnedeyken en çok çığlık ona atılıyor.

Krt

Çok teşekkürler 💓

May

Bende merak ettim

betül

Haftalara göre sıralaması

Krt

Arkadaşlar yarışmayı izlemedim ama yorumları falan takip ediyorum. Hiç Chaeyeon hakkında yorum görmüyorum. Onun hakkında neler düşünülüyor, siz ne düşünüyorsunuz? Çok merak ediyorum

betül

Ben sadece programa göre yorum yapacağım . Çok yetenekli ve birçok kez sıralaması 10 oldu .Bir keresinde 3.olmuştu ve oylarıyla oynandığını düşünmüyorum

Krt

Teşekkürler

betül

Rica ederim

betül

Belki olay olsun diye geriye atıp 12. yapmış olabilirler çünkü olay olmuştu son anda çıkış yapması

Lila

Bunlar dağılmadı mı? ne ödülü bu çok sıktı Mnet’in grupları beni

betül

Dağılmalarına bir kaç ay daha var diye biliyorum

Akali

” Gerçekten albüm satışlarına çok şaşırdım, bir kız grubu için 400 bin albüm manyak bir şey. Kötü anlamda söylemiyorum ama nasıl bu kadar popüler oldular acaba ”
 
12 üyeli bir grup, sadece bir üye için fandoma girip tüm her şeyini albümlerini satın alan bile var, üstüne halkın seçtiği bir grup (hileli evet biliyorum ama tüm üyeler illaki oy almıştır) üstüne Japonya’da çok popüler bi grup pek de şaşırtıcı değil 400bin, tebrikler

고랠이 판랄 사락 븍틈

Bu grubun hic fanini görmedim program sırasında bile çok konuşulmuyordu yine de koreli fanlar çok sanırım

Lila

Kore değilde Japonyada fanları çok Japon üyeler olmasa konuşulmayacak bir gruplar

Heartthrob

Tamam bu grup hileyle oy alıp giren üyeleri barındırıyor ama bu grubu hala dinleyip destekleyenlere ne demeli? La Vien Rose ve Violetta çok güzel şarkılardı ama hileli bir grup olduklarını duyduktan sonra bir kere bile açıp dinlemek, müziklerine bir katkım olsun istemedim. Haksızlığa uğramış olan insanların yerine koyun kendinizi ve parayla oluşturulmuş bir gruba hak etmedikleri yere daha fazla para kazandırmayın.

Xxx

İyide bu kızların hatası deil ki evet bende biliyorum hileliler ama bu kadar da fazla, yarın birgün blackinkden biasin gruptan ayrıldı varsay gidip sırf bir kişi ayrıldı diye blackpink dinlemiyicek misin??
Söylediklerin anlamsiz

Heartthrob

Birincisi blackpink dinlemiyorum, ikincisi üye ayrılığı örneğinin konuyla bir ilgisi yok. Ben hileyle ve parayla oluşturulmuş bir gruba daha fazla para kazandırmak istemiyorum. Canına dişine takan stajyerler ve gruplar var, gidip onlara destek olurum. Kızların suçu değil diyorsun ama şirketin onlar için ödedikleri paraları bilmemeleri imkansız. Hiçbir şeyden haberleri yokmuş ayağına yatıyorlarsa orası ayrı. Valla siz isterseniz dinleyin ama benim hile hurdayla işim olmaz.

Last edited 2 yıl önce by Heartthrob
Lululali

Cidden artık baydı şu hile muhabbeti. Hile mile kızlar çıkışlarından sonra kaç bin tane albüm sattılar.

Candy

Sattıkları albüm sayısı hala hileli bir grup oldukları gerçeğini değiştirmiyor ama? Ondandır.

lululali

hileli olabilir ama bu başarılı oldukları gerçeğini değiştirmiyor.her haberde hileli grup demeye gerek yok. o gruba hileli girmeyen üyelerde var.

Candy

Başarılı olsa ne olur Hileli ve hak yiyen bir grup insanlar seneler sonra onları Mynet hileli kurduğu grup olarak hatırlayacak

May

9. [+18, -8] Bir grup dağılmak zorunda kaldı ama diğer hileli grubun hala promosyonlara devam etmesi adil değil ㅋㅋㅋ

Kaç defa daha açıklamak gerek x1 dağıldı çünkü daha sözleşmeleri imzalanmamıştı ama izone sözleşmeleri var öyle hemen sözleşme kalk puf olmuyor.
Ayrıca diyorsunuz hileli üyeler çıksın vb ama bu yarışma daha ilk elemeden beri hile var hileli üyeler ayrıştırılamaz screen time ile bile belki her şey değişebilirdi.
İzone seviyorum ama hileli olduğu gerçeğide değişmiyor ama çoğu yarışma grubunda var daha geçen Fromis9 hileli olduğu çıktı ne yapılmalı bilmiyorum.

Eth

Sözleşmeleri kaç yıllık ?

Heartthrob

İki buçuk yıl diye biliyorum. Produce serisinden çıkış yapan her grubun sözleşmesi bir önceki gruba göre bir-bir buçuk yıl uzuyor.

Eth

Teşekkürler

May

Eksilenmek haklı olduğum gerçeğini değiştirmiyor

wheepup

Tatsız

Sunmii

Kızlara bu kadar nefret yorumu yazmanın anlamı nedir ki? Şovu hileli bir şekilde yürüten onlar değildi. Oradaki bütün stajyerlerin hayali çıkış yapmak ve tanınmaktı bu kızlar zorla gruba sokulmadı sonuçta herkes gibi onlar da istiyordu.

Xxx

Arkadaşlar siz neyin kafasını yaşıyorsunuz evet grup hileli, Nolmus yani kıyamet mi koptu kpop sektöründe herşey hileli hayat böyle sizin normal hayatınızda çok mu adalet var sanki gelmişsiniz konuşuyorsunuz… Neymiş sadece Kore’de popülerlermis o yüzden twice dan sonra en çok satan kız grubular ya o yüzden en büyük fandoma sahip 5. Kız grubu ya dimi Bu kadar nefret aliyolarsa bu onların sevilmedigini deil başarısını ve ününü kanıtlar Ona bakarsanız diğer produce grupları da hileli wanna one gayet de seviliyordu Samuel grupla çıkış yapamadı ve bu çok kafa karıştırdı doğru ama hiç kimse ses çıkarmadı ve grup anlaşması bitince dağıldı Aynısı… Read more »

la cha ta

5. [+25, -28] IZ*ONE’un yeni albümü ilk haftasında 400,000 sattı ve corona sınırlamaları kalktığında Gocheok stadyumunu dolduracak kadar büyük bir fandomları var. Siz ne düşünürseniz düşünün IZ*ONE bayağı başarılı ^^bu güzel kızlara nefret yorumu yazmadan önce aynaya bakın ve kendi hayatınızda ne yapmışsınız bir düşünün
aynen,ve yeni şarkı MÜKEMMEL

azizi

hileli bir grup olsa da başarılı olduğu gerçeği değişmiyor.

Xxx

Aynen o yüzden blackpink den çok satıyorlar dimi

Xx34

Kanka blackpinkin alt tarafı 2 tane minicik albümü var neyi var slsjsk full abüm gelsin ondan sonra bunu söyle bakalım söyleyebilirsen ..400 bin mi satmışlardı blackpinkin daha adı belli olmayan eylülde gelecek albümü için 350 binden fazla 400 bine yakın ön sipariş sadece çinde var şuan ve artıyor her yerde biriktirmeye başladılar..bence yanlış grupla karşılaştırma yapıyorsun yapma sksjsj

Xxx

Blackpink iki albümle 400bin sattı ama izone son mini albümleriyle sadece bir haftada 300binden fazla sattı yani fark bariz ortada ayrıca sadece izone değil daha birçok kız grubu blackpink den fazla satıyor beni yanlış anlamayın anti falan değilim severim bp yi ama gerçeği değiştiremeyiz, kpop da daha birçok yetenekli grup var ve bunların hakkı yeniyo örneğin dreamcatcher ve loona

Sonnur

Belki de satışları da hilelidir?

Lila

Blackpink lafı geçmediği halde blackpinki araya katmak tamda blinklerin işi

SGJK

Kanka kız bpye laf atmış cevap verince nasıl blinklerin işi oluyor ? Yoksa onu blink mi sandın shshsg

Last edited 2 yıl önce by SGJK

Yeni Yazılar