Benzer Yazılar

Jang Dong Gun Havai’den yalnız döndü

Jang Dong Gun Havai'den yalnız döndü

HABER: [ÖZEL] Jang Dong Gun 13’ünde Havai’den döndü

KAYNAK: Ilgan Sports via Naver

1. [+8,393, -153] Artık gözüme sadece pis geliyor… artık onu görmek istemiyorum

2. [+7,113, -479] “Tüm erkekler aynı” öyle mi? Hiç de öyle değil. 30-40’lı yaşlarındaki erkeklerin çoğu borç içinde, ailelerini beslemek için sabahtan akşama kadar çalışıyorlar. Ailelerini besleyebilmek için çalışmaya devam eden 50-60 yaşlarında babalar var. Bir erkeğin bakış açısında bile Jang Dong Gun’un yaptığı şok edici. Evet, erkekler de mesajlaşır, ama sınır aşmayız. Bu ünlülerin birbirlerine attıkları gibi iğrenç mesajlar görmedim hiç. Benim arkadaş grubumda böyle mesajlar atan biri olsa ona kafadan kontak muamelesi yapardık.

3. [+4,993, -128] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Aklında seks dışında bir şey olmayan ajusshinin teki… pis, sadece pis

4. [+4,018, -110] Seks bağımlısı. Kendi oğlunu ve kızını görmekten utanmıyor musun? Halk sektörden ayrılmanı istiyor, bizi dinle. Kurban gibi davranma.

5. [+2,818, -68] “Programlarına katılmak için döndü” ha? Atıldı ve tek başına eve yollandı desek daha doğru.

6. [+1,082, -11] Para endişesi olduğundan şüpheliyim, lütfen kariyerini burada bitir. Midemi bulandırıyorsun. Yüzünü asla yakışıklı bulmadım ama seni düzgün imajın için sevmiştim… şimdi seni hiç görmek istemiyorum.

7. [+947, -10] Kafasının içindeki tek şey “kadınları nasıl altıma yatırırım”;;;;;; ah

8. [+801, -12] Karakter yakışıklı bir surattan çok daha önemli. Öğrendiklerimizden sonra yakışıklı suratı sadece çirkin geliyor gözüme.

Jang Dong Gun Havai'den yalnız döndü

HABER: Jang Dong Gun, Havai’den yalnız dönmesinin sebebi? Dört gitti, bir geldi

KAYNAK: SpoTV News via Nate

1. [+2,897, -39] Bunların medyaya sızdırılacağını asla düşünmediğine eminim

2. [+2,745, -53] Go So Young ve aileleri için çok utanç verici ㅡㅡ

3. [+2,316, -41] ㅋㅋㅋ Ektiğini biçersin

4. [+233, -10] Go So Young’ın gururu için büyük bir darbe.. özellikle de yattığı kadınların ne kadar ucuz göründüğünü düşünürsek…

5. [+223, -17] Go So Young kocası Jang Dong Gun diye çok gururlanıyordu. Şu an ne hissediyordur acaba? Çocuklarının babasının bu kadar zavallı biri olduğunu öğrenmek… Okuldaki anne babalar ne kadar dedikodu yapacak düşünsenize…

6. [+221, -3] Onu yakışıklı bulurdum ama Katalk konuşmalarından sonra sadece baykuşa benzetiyorum

7. [+217, -6] Go So Young onu boşamak zorunda. O hamileyken bile kocası “Bugün canım istiyor” diye evli bir kadına mesaj atıyordu… bundan sonra onunla nasıl devam edebilirsin? Düşünmeleri gereken çocukları olduğunu biliyorum ama Jang Dong Gun’un herhangi bir dizi-film teklifi alacağından şüpheliyim çünkü imajı şimdilik yok oldu. Tek çözüm boşanma.

8. [+208, -6] Joo Jin Mo’yu öldürmek istiyordur ㅋㅋㅋ dünyanın en yakın arkadaşları gibi davranıyorlardı ㅋㅋ ama düşünsenize, hayatınız başka birinin telefonu hacklendiği için mahvoluyor ㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+112] Birkaç ay önce yakın arkadaşım, bir yıllık sevgilisiyle Bali’ye tatile gitti. Orada kavga ettiler ve erkek arkadaşı otelden çıktı gitti. Geri döndüğünde yatacaklardı ama arkadaşım onun p*nisinde prezervatif buldu. Çocuk bahaneler uydurdu ama sonrasında fuhuş için para ödediğini söyledi. Neyse arkadaşım tatilin devamında da onunla kalmak zorunda kaldı, eve döndüklerinde ise hiçbir şey olmamış gibiydi. Ona yalvardım, ‘biraz kendine saygın olsun, bırak onu’ dedim ama yalnız kalmaktan korkuyor ve fazla aşık. Ayrıca çocuğun bir daha böyle bir şey yapmayacağına inanıyor. Aylar oldu ama hala çocuktan şüpheleniyor, o ihaneti hala atlatamadı ve çocuk da onu rahatlatacak bir şey yapmıyor. Erkekler o kadar aptallar ki karşılarındaki kişinin ne kadar zorluk çektiğini görmüyorlar, güveni yeniden kurmak için hiçbir şey yapmıyorlar. ‘The Great Gatsby’de nefret ettiğim bir replik var, ‘bir kızın olabileceği en iyi şey aptaldır’ diye. Aptal olmayın. Yanlış bir şeyler var gibi hissediyorsanız muhtemelen vardır. Bir şerefsiz için hissettiğiniz aşkı, sevecen ve sadık bir adam için de hissedebilirsiniz.

Kaynak: Netizenbuzz

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Mel

yakın bir arkadaşımın uzun süreli sevgilisi vardı, çocuğu defalarca aldatırken yakaladı, telefonunda ona kız ayarlayan bir adamın mesajlarını buldu kızların uygunsuz resimleriyle. hatta çocuğun başka bir çocukla kızın bir arkadaşı hakkında uygunsuz konuşmalarını da yakaladı resmen yalvardım ayrılması için. uzun süre ayrıl- barış devam ettiler ve sonucunda evlendiler. birkaç senedir evliler, geçenlerde çocuğunu düşürdü yanına gittim, sana tek tavsiyem ince düşünceli, bilinçli, kendini geliştirmiş biriyle evlen dedi bana. gözlerinde o hüznü gördüm, çok mutsuzum. kendinize gelin kızlar, insanlar değişmiyor, kimsenin düzelmesini beklemeyin, zaten düzgün olan birini bulabilirsiniz

İğrençlik

İnşallah boşanır böylesi daha iyi. Allah herkesi kendisi için hayırlı, birlikte mutlu olabilecekleri ve birbirlerine sevgi, saygı, özen gösterecek birbirlerini mutlu edecek kişilerle karşılaştırsın inşallah.

Mel

amin. diğer konularda ciddi anlamda el üstünde tutuyorlar kızı, kaynanası hele gözünün içine bakıyor çok iyi bi ailesi var çocuğun, kız da çok seviyor. ama dediğim gibi işte olgunlaştıkça bazı şeyleri yeni farkediyor. inşallah boşanırlar demek istemiyorum o yüzden, Allah hidayet versin.

İğrençlik

kocasının ailesi iyiyse, kıza iyi davranıyorlarsa inşallah kocasının başına taş düşer ve akıllanır, Allah hidayet versin dediğiniz gibi. inşallah yuvası git gide düzelir.

Mel

inşallah ya valla insan bir şey diyemiyor

Hata

Benim eski sevgilim de beni en yakın arkadaşımla aldatıyordu ama ben her şeyi bilmeme rağmen yine de onu bırakamamıştım, cidden aptallık bu tarz şeyler keşke yapmasaydım sadece kendime zarar vermişim

Drbel

Daha 30 dk önce arkadaşlarımla kadın-erkek ilişkileri hakkında konuşuyorduk. Ben erkeklerle neden çok muhattap olmadığımdan bahsederken bana bence senin güven problemlerin var dedi arkadaşım. Var, kabul ediyorum ama nasıl olmasın ki. Fark ettim ki mesela okuldaki birilerinden bahsediyoruz ve laf arasında zaten onun sevgilisi var diyoruz. Eee? Varsa nooluyor. Sevgili olmak bir şey değil ki. Millet evlenip aldatıyor, birisinin sevgilisinin olması ne derece yüksek bir anlam ifade etsin ki? Hem de uzaktayken. Olmaz demiyorum ama çok zor. Çoğu kişinin yüksek sadakat ve bağlılığa sahip olduğunu da düşünmüyorum, sanki yalnızlıktan korkuyorlar. Bilmiyorum, şahsen etrafımdaki ilişkilere, evliliklere bakıyorum ve cidden çoğu şeyden… Read more »

Skz

Günümüzde zengin bad boy denilen çocuklara hayran olan ve onları değiştirip mutlu olucağını sanan arkadaşlar öyle değil düzeltemiyorsunuz.olan size oluyor ondan sonra guvenemiyorsuniz ve kıskançlıklar başlıyor ve bir süre sonra ayrılık arkadaşlar sevdiğiniz çocuk orta halli olsun yakışıklı değil inşan olsun bunlar daha önemli.

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Yabancı yorum çok haklı. Benim de yakın bir arkadaşımı sevgisilisi aldatmıştı ama arkadaşım bunun doğru olmadığını düşünüp sevgili olmaya devam etti daha sonra çocuk onu terketti ve arkadaşım baya zor zamanlar geçirdi. Daha sonra çocuk yalnız kalınca tekrar sevgili olmak istedi ve arkadaşım onu tekrar kabul etti. Lütfen kendinizi sadece bir insana bağımlı hissetmeyin, o hayatınızda olmazsa hayata devam edemeyeceğinizi düşünmeyin. Herkesin yeri doldurulabilir. Sadece size değer veren, sizi seven insanlarla sevgili olun. Çünkü siz bu dünyadaki en değerli insansınız.

Birferda

hacı dayı o velet donda olduğu yerde durmuyorsa olacağı bu. cık cık

Miyalll

bu söz sadece buraya degil hayatimın heryerine uyuyo bfdhjhgf

RavenTheBlue

Yabancı yorumun üstüne diyecek bir şey kalmıyor. Erkekler bencil, kör ve sağır birer hayvanlar. Kendinizi onlara yem etmeyin.

Baby

Kimsenin beni anlamasını beklemiyordum klasik yani

Yeni Yazılar