Benzer Yazılar

Jang Moon Bok, annesini kısa süre önce kanserden kaybettiğini açıkladı

Jang Moon Bok, annesini kısa süre önce kanserden kaybettiğini açıkladı

HABER: ‘Çıkış yapıyor’ Jang Moon Bok, “Annem kısa süre önce kanserden vefat etti.. Grubumun çıkış yapması son isteğiydi”

KAYNAK: News 1 via Nate

1. [+1,276, -17] ㅠㅠㅠㅠㅠ Güçlü ol

2. [+1,059,- 27] Moon Bok-ah, sadece çiçekli yollarda yürüyelim!! Fighting

3. [+875, -21] Hangi yolu seçersen seç seni destekleyeceğim! Güçlü ol 🙂

4. [+36, -2] En iyisini diliyorum. Ne kadar iyi bir kalbi olduğunu anlayabiliyorsunuz. Star potansiyeli de var. Onda bir ışık var, dönüp tekrar bakasınız geliyor.

5. [+34, -1] Ailenden birini kaybetmenin acısını sadece bunu yaşayanlar anlar. Güçlü ol, eminim annen cennetten seni izliyordur.

6. [+29, -2] Moon Bokie çok acılar çekmiş olmalı ㅜㅜ seni hep destekleyeceğim

7. [+26, -1] Hiçbir zaman görüntüsüyle falan ilgi çekmeye çalışmadı. Her zaman sıkı çalıştı. Sadece görüntüsüyle ilgilenen ise halk oldu. Halk onunla dalga geçtiği zaman bile daha çok çalıştığında harika işler başaracağını anlamıştım. İnsanın destekleyesi geliyor.

8. [+19, -0] Uyuşturucu kullanmadığın, alkollü araç sürmediğin sürece sana asla nefret yorumu yapmayacağıma söz veriyorum!!! Destekliyorum seni!!!

9. [+16, -0] Umarım her şey iyi olur… seni destekliyorum!

10. [+10, -1] Umarım annesinin istediği gibi çıkış yapabilir. Ah, annesinden ayrılmak için fazla genç~

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+63] Of, hiç haberim yoktu. Annesiyle çok yakındı, hatırlıyorum da Jang Moon Bok viral olduğunda ve internette dalga konusu haline geldiğinde annesi çok üzüldüğü için ‘annem için çıkış yapacağım’ diyordu. Umarım bu acıyı yalnız çekmiyordur ve onu sevenler yanındadır. Gerçekten çok nazik birine benziyor, hayran olmasam da onun için en iyisini dilememek imkansız, çok samimi ve çalışkan biri.

 

Kaynak: Netizenbuzz

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
xoo

Bu haberden önce saçına başına sövenler, şimdi bu adam size güvenip de nasıl acısını paylaşabilir ki?

Ajaa

Onceki haberlerde hakaret edilmisti en azindan burda duyarli davranmislar cok uzuldum cok tatli birisi umarim cok basarili olursun

SURMEW-BTS

Annesinin toprağı bol olsun inşallah. İnşallah acılarını atlatır ve iyi bir çıkış yapabilir.

Truth

Bu yoruma kim neden eksi verir ya? Ne kadar acımasız insanlar var. Baş sağlığı dilemek ve iyi dileklerde bulunmak da mı hata?

SURMEW-BTS

Bu güzel mesajınız için teşekkür ederim. Allah tan yorumuma artı verenlerde var ama eksileselerde önemli değil, benden nefret edenler böyle tatmin ediyorlar kendini, artık ne yorum yapıp damarlarına dokunduysam, adımı gördükleri yerde eksiliyorlar 😂

Yeni Yazılar