Jang Moon Bok'un eski sevgilisi onu ifşa etmeye çalıştıJang Moon Bok'un eski sevgilisi onu ifşa etmeye çalıştı

Gönderiye göre Jang Moon Bok ile ortak arkadaşlar aracılığıyla tanışmış ve sevgili olmadıkları halde Jang Moon Bok kızın onu öpmesini ve seks yapmayı istemiş. Kız da ‘sevgili olmadığımız sürece böyle bir şey yapmam’ demiş, bunun üzerine sevgili olmuşlar. Bir keresinde Jang Moon Bok kızdan para istemiş, kız ona para yollamış. Kız uyumak istediğinde Jang Moon Bok seks yapmak istemiş. Bir keresinde gece Jang Moon Bok’un telefonuna bakmış, doğumgününde Jang Moon Bok kıza sadece kek almış ama kız telefonuna bakınca Jang Moon Bok’un başka kızlara doğumgünlerinde hediye kartları gönderdiğini görmüş. Kız bu ne diye sorunca Jang Moon Bok ‘gizli saklı bir şey yapma amacım yoktu, özür dilerim’ demiş ama kız onu evinden kovmuş, o da gitmiş. Kız ‘ayrıldık mı yani’ diye sorunca Jang Moon Bok ‘sen bana defol git dedin’ demiş. Kızın bu gönderiyi atmasının sebebi, kendisi gibi başka mağdurlar olmasını istemediği içinmiş.

HABER: Jang Moon Bok’un eski kız arkadaşı A-ssi, “Yorgun ve uyuyor olurdum ve yine de sevişmek isterdi”

KAYNAK: Top Star News via Nate

1. [+2,805, -211] Bütün bu saçmalık nedir? Basit bir ilişki içerisindeydiler ve ayrıldılar. Çocuk suç işlemedi sonuçta. Bir ünlüyü mahvetmeye mi çalışıyor? Yeter artık. O işi yaptınız çünkü o zaman birbirinizi seviyordunuz. Hoşuna gitmediyse gitmemiştir. Zorla yaptıysa polise bildir.

2. [+2,478, -215] Peki Jang Moon Bok tam olarak ne hata yaptı?

3. [+2,276, -170] Neyi “ifşa etmeye” çalışıyor?

4. [+254, -22] Kadını hamile bırakıp kaçmadı. Karşılıklı rıza ile yapmışlar. Kadın gitmesini istediğinde gitmiş. Sorunun ne olduğundan emin değilim.

5. [+245, -26] Kadının garip olduğunu düşünen tek kişi ben miyim?

6. [+229, -17] Nefret ettiğini iddia ediyor ama hala onunla ilgileniyordu, ne söylemeye çalıştığını anlamadım…

7. [+183, -23] Sevgilinizin yanında yatıyorsanız, daha fazlasını istemenize bile izin yok mu? Sonuçta Jang Moon Bok tecavüz falan etmemiş~ buradaki sorun nedir?

8. [+155, -10] Şöyle oldu: ilk kez dışarıda içerken tanışmışlar ve kız Jang Moon Bok’un dokunuşlarını reddetmemiş. Birkaç gün sonra ona telefonunu vermiş, ondan hoşlandığı için konuşmuşlar. Üçüncü görüşmelerinde arkadaşlarıyla AirBNB kiralamışlar ve içmeye gitmişler. Jang Moon Bok yanaşmaya çalışmış ama kız sevgili değilsek yapmak istemem demiş ve onu reddetmiş. O zamanlar kız hoşlandığı için sevgili olmayı kabul etmiş, o gece sevişmişler. Ne demeye çalıştığını bilmiyorum .. aptal mı? İlişkilerinin günlüğü mü yazıyor? ㅋㅋㅋ İki taraflı bir ilişkiydi

9. [+110, -27] ㅋㅋ ㅋㅋㅋ ㅋㅋㅋ ㅋㅋㅋ ㅋㅋㅋ Kızın bu kadar öfkeli olması komik

10. [+106, -9] Sanırım Jang Moon Bok onu aldattı ve için özür dilemedi ayrıca görüşmeyi kesti, kız bu yüzden sinirlendi ve her şeyi açıkladı

11. [+97, -25] Çok kolay bir kız… sevgili olmayı kabul etti ve aynı gece onunla yattı. Muhtemelen bu yüzden Jang Moon Bok onu unuttu ve yoluna devam etti. Kız şimdi bu konuda pişmanlık duyuyor olmalı.

12. [+93, -19] En iyi cevapların doğru olduğunu düşünüyorum. Bunların hepsi bir ilişkideki düzenli olaylardır, ama şimdi ilişki bittiğinden dolayı kızgın, bu yüzden onu ifşa etmeye çalışarak bir ünlü olarak imajını mahvetmeye çalışıyor, ki bu aslında acınası. Görünüşe göre tüm gönderilerini de silmiş kız…

13. [+85, -10] ㅋㅋㅋ Yani Jang Moon Bok ona ilk kez dokunduğunda hoşuna gitmedi ama hiçbir şey söylemedi… ve sonra telefonunu aldı ve aniden ona ilgi duydu?

14. [+79, -12] Bunu sizin için özetleyeceğim. Arkadaş grubu olarak dışarıda içiyorlardı. Jang Moon Bok kızın ayakkabı bağlarının çözüldüğünü fark etti, bağladı ve bir yandan onunla yaklaşmaya çalıştı. Kız özür istedi ama yine de onunla ilgilendiği için telefon numarasını verdi. Daha sonra Jang Moon Bok ondan öpücük ve seks istemeye başladı, kız ise sevgili olmadığımız sürece yapmam dedi, Jang Moon Bok sevgili olalım deyince kız kabul etti ve o gece yatılar. Daha sonra kız onun telefonuna baktı ve doğum gününde kendisine küçük bir şey almışken diğer kadınlara hediye kartları gönderdiğini fark etti. Ayrıca Jang Moon Bok ona hiçbir kadını konsere davet etmediğini söylemişti ama kız yalanını yakaladı. Jang Moon Bok özür diledi. Kız onu evden kovdu ve çocuk da evden ayrıldı. Hepsi bu.

15. [+52, -6] Kafasında beyin yerine kaya var bu kızın. #1 Kız onunla tensel temasta bulunmak istemedim diyor #2 ama nasıl olduysa yine de Jang Moon Bok’tan hoşlanmış ve ona telefonunu vermiş, size dokunmasını istemediğiniz birine telefonunuzu verir misiniz? #3 Sevgili olmadığımız sürece seninle yatmam demiş, Jang Moon Bok sevgili olalım demiş, kız niye kendini bu kadar üstün görüyor anlamadım. Bana tencere yuvarlanıp kapağını bulmuş gibi geldi. Kızın bu gönderiyi atması kendi suratına tükürmesi gibi bir şey.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+173] Jang Moon Bok biraz iğrenç birine benziyor, ama ben kızın yerinde olsam onu ifşa etmeye çalışmazdım, sonuçta ona dokunmasını istemediği halde telefon numarasını verip onunla sevgili olmuş. Ayrıca kızın “sevgili olmadan yapmam” deyip, Jang Moon Bok “o zaman sevgili olalım” deyince anında yapması da tuhaf. Ben kız blöf yapıyor sanmıştım ama hiç de öyle olmamış… kız sadece ünlü bir erkek arkadaşı olsun diye uğraşıyor gibi geldi (bu çocuk pek ünlü olmasa da) Bence göze göz, dişe diş durumu olmuş. Kız ünlü bir sevgili istemiş, Jang Moon Bok da seks istemiş.

 

Kaynak: Netizenbuzz

7
Kimler Neler Demiş?

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
6 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
addLouraDenizKINGEXOHerneyse Yorum yapanlar
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
KINGEXO
Ziyaretçi
KINGEXO

Ünlü olmayan birisi ünlü birisiyle sevgili olup ayrılınca sosyal medya da bunu neden paylaşıyorlar? Çocuk suç mu işlemiş ya da kız istemiyorum dediğinde zorla birlikte olmaya mı çalışmış?
Medyayı boş yere doldurmayın lütfen. Kimse sizin ayrılıkla biten ilişkilerinizi duymak zorunda değil. Üstelik ayrıldıktan sonra açıklamanız ayrı bi komedi.

Herneyse
Ziyaretçi
Herneyse

Şöyle ilgi meraklısı ortalık mallarından gına geldi artık

Birferda
Ziyaretçi
Birferda

ben bu olaydan bir şey anlamadım. bunda ifşalayacak ne var. ikiniz arasındaki mevzu. hadi adam milyonlarını alsa anlarım seks kasetini yapsa anlarım. çok şey yapmak istiyordu diye ifşalamak ne 😀 töbe töbe güldüm valla.

Loura
Ziyaretçi
Loura

Şimdi ben bu bilgiyle ne yapmalıyım 😁

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ
Ziyaretçi
ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Dün bununla ilgili başka bir haber okumuştum orda kızı aşağılayan bazı cümleler kurduğunu okumuştum ve sinirlenmiştim ama bugün bu haberi okuyunca o kadar büyük bir sorun görmedim. Kız Moon Bok’a sinirli olduğu için paylaşmış bunları bence.

add
Ziyaretçi
add

Ayrıca kızın “sevgili olmadan yapmam” deyip, Jang Moon Bok “o zaman sevgili olalım” deyince anında yapması

Şu kısım bana fazla komik ve çocukça geldi. Tamam sevgiliyiz lafı bu kadar ikna edici mi yani? Sevgiliyiz demiş ve başkalarıyla görüşmeye devam etmiş belli ki. Ne bekliyordu ki? Yabancı yoruma katılıyorum. Dişe diş durumu olmuş.

Deniz
Ziyaretçi
Deniz

Okuyunca ben ve eski sevgilim aklıma geldi neredeyse aynı şeyleri yaşamıştık . Onun doğum günü için 1 sene önceden para biriktirmeye başlayıp güzel bir kutlama hazırlamıştım ve hediyeler almıştım . O ise benim doğum günümde bana bir mesaj dahi atmamıştı , daha sonra bir kız arkadaşına çok pahalı bir hediye aldığını öğrendim . Sonra bir de o okumuyordu inşaat da çalışıyordu kışın pek işleri olmuyordu sigara ve yemek parasını ben veriyordum fakat sonra öğrendim ki eski sevgilisinin en yakın arkadaşına maddi durumları iyi olmadığı için para veriyormuş . Ufak bir Robin Hood vakası atlatmıştım :d Yalan söylemesi ve doğum günü… Read more »