Benzer Yazılar

Jennie kahkülleriyle bir Barbie bebek gibi görünüyor

Jennie kahkülleriyle bir Barbie bebek gibi görünüyorJennie kahkülleriyle bir Barbie bebek gibi görünüyor

HABER: Black Pink Jennie, kahkülleriyle Barbie gibi

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+957, -51] CEO’n kumar oynarken yakalandı

2. [+606, -145] Benim şirketimdeki kadın çalışanlar daha güzel ㅋㅋㅋㅋ

3. [+195, -19] İkinci fotoğraf korkutucu ㅜㅜ

4. [+24, -12] Barbie bu kadar çirkin değil, şaka mı yapıyorsunuz?

5. [+16, -5] Niye bu kadar popüler hiç anlamıyorum

6. [+14, -1] Seksi davranmaya çalışmakta iyi

7. [+14, -4] Yüz ifadesi ve pozları hep aynı

8. [+11, -3] Kesinlikle çekici. Jisoo ise Sandara Park 2 gibi… kokusuz, albenisiz

9. [+10, -3] Peruk olduğu çok açık

10. [+9, -5] Vietnam ve Tayland’da ona benzeyen çok kişi var

11. [+7, -1] Güney Doğu Asyalı surat

12. [+7, -3] Güzellik = Jisoo, Cazibe = Jennie, YG = Başarısızlık

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+191] Bence onda bir prenses sendromu var. Verdiği hava çok rahatsız edici. CL ve Minzy de çok karizma idoller ama kişilikleri çok tatlı, cana yakın. Ama Jennie sanki dokunulamaz, ulaşılamaz biri. Açıklayamıyorum. Tavırlarından bahsetmiyorum, verdiği havadan bahsediyorum. Bu hissedilebilen ama açıklanamayan bir şey. Krystal, Jessica ya da Jessi Ho’dan farklı. Sanki dokunulamaz bir başka kişiliği varmış gibi ve direk doğal olarak itici geliyor. Bunu hissedebilen tek kişi ben değilim bence. Ondan nefret etmiyorum tabi. Bu duyguyu Rihanna ya da Beyonce’den de alıyorum, sanki başka bir şey tarafından ele geçirilmişler gibi. Onlara Tanrı gibi tapmanızı istiyorlar sanki. Eminim neden bahsettiğimi biliyorsunuzdur

 

Kaynak: Netizenbuzz

121 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Drbel

Demek istediklerimin hepsini yabancı yorum yazmış vay be.

Hola hola

Aynen ya resmen nokta atışı yapmış yorum. Hayranlara göre biz böyle düşününce antiyiz ya da çekemiyoruz yok efendim kudurmuşuz alakası yok çoğu insana aynı havayı veriyor işte.

Whotrynakillme

Bu kız hakkında düşündüğüm tek şey ne kadar kasıntı olduğu, asla gerçek kişiliğini ve davranışlarını göremeyeceksiniz, asla göstermeyecek çünkü :))

JENDEUK

Kasıntı degil siz oyle gormek istiyorsunuz

Whotrynakillme

Hayır abi öyle??? sjwjksjwşskw

jenniesizikudurtmuş

Jennie seni nasıl kudurtmuşsa 738282 yorum atmışsın :d AMA AĞLAYABİLİRSİN. İDOLUN ASLA Bİ JENNIE OLMAYACAK. NE POPÜLARİTE NE VISUAL NE MODA NE RAP NE BAŞKA BİR ŞEY

Kira

Ya Idol’ü Jennie’den 1000 kat daha iyiyse? Sektörün en iyisi Bu kız değil sonuçta.

4lana

Hiçbir idol de zaten jennie gibi olup kasıntı ve zorla havalı görünmek istemez. Çok insan gördük kendini bişey sanan ve sonradan fıs çıkan.

Whotrynakillme

3-5 yorum attım ve inan bu benim 1 dakikamı bile almadı djwjksjwlskqlw benim idolüm yok bu arada olması mı gerekiyor??? olsa bile muhtemelen jennieden her konuda iyi olacaktı çünkü 7. kat semaya kadar çıkardığınız bu kızın aslında abartılacak hiçbir yanı yok :((( Ayrıca “senin idolünün” kimseyi kudurttuğu falan da yok kendi kendinize triplere giren sizsiniz kız idol olmuşsa seveni ve destekleyeni kadar sevmeyeni de olacak bunu bile anlayamıyor musun da her olumsuz yorumun altına gelip sinirden ağlarken yorum yapıyosun? Jejwkdwşdmğwe hayatsız jennieguard lmao

shawnownsme

Jennie cok üzmüş seni belli hasetinden saldırmssın postta elinden geldigince.. bu kuyruk acısı ne anlayamadım.

goddessrene

Madem sevmiyosun neden 738382 yorum yapma gereği duyuyosun. Jennie’ye özel bir takıntın var heralde. Çekememezliğin de bir sınırı var.

Whotrynakillme

sevmediğim için yaptım zaten? lol 1 dakikamı bile almadı ayrıca, düşündüğünüz kadar mesai harcamıyorum burda dkkwkdkwşdkw Ya da sizin kadar mı desem? :))

Mevy

Dkdmdkd yine yorumları okumaya geldim

Deniz

Hem blinkler hem de eleştirmiş olanlara bişey sorabilirmiyim yanlış anlamayın da kızın gerçek kişiliğini nerden biliyosunuz kasıntı yazan kişilere o çok cana yakın yazıyosunuz falan öyledir ama nerden biliyosunuz sizi anlamadım kasıntı olduğunu ya da cana yalın olduğunu nasıl anladınız

Artık yetti

Bu yorumu alkışlarım çoğu ünlü için yazılan şey aslında o çok cana yakın vs demeleri o kadar tuhaf ki sanki onla her gün takılıyorlar tabiki programlar da herkes güler yüzlü cana yakın olacak yoksa nasıl bir daha davet edilecekler ki

Effie

Sadece programlarda değil blinklerle ilgili her yerde çok düşünceli çok iyi davranıyor blinklere kendi elleriyle hediyeler hazırlıyor. Ben çok iyi değilim güçsüzüm ama daha iyisini yapmaya çalışacağım diyor. Kimse beni sevmek zorunda değil blinkler lütfen uğraşmayın diyor.Sadece instagram postları ve aurasına bakıp yargılamak ne kadar doğrudur?

123RF

yanlış anlama ama idollerin işi bu. onlara para kazandıran topluluğa bunu söylemek. idolleri kız-erkek çocuksu / masum görünenler dahi olsa melek gibi görmeyin. herkes bir kandırmacadan ibaret.

Once and Twice

Ya inanılmaz güzel olmuş keşke hep kahkullu olsa ve yabancı yorumdaki olayi ben suna başlıyorum jennie de bi soylu havasi var yani konusmasi insanlara tavirlari cok tatli ama sanki size üstten bakar gibi bi havası var o yüzden cekemiyorlar jennie yi bence aşağılık kompleksine giriyorlar

JENDEUK

Aynen oyle ama burda bile hemen eksilemisler seni komikler ya cocbxkxnxlx

kpop

blackpink ilk çıkış yaptığında sürekli yetenekleri ile gündeme geliyordu, şarkıları ve duruşlarıda çok iyiydi, sahnedede iyilerdi ama artık şarkıları eskisi kadar güzel değil, sahnede de iyi değiller, ve sürekli güzellikleri, fizikleri, giydikleri, instagrama koydukları fotoları, bellerinin inceliği, saçlarının şekli, rengi vs ile gündeme geliyorlar.

balrimnyk

evet ya bazen çaylak blackpinki özlüyorum çok ses getirmişlerdi ama şimdi bakınca değiştiklerini görüyorum olgunlaştıkları için olabilir ama özlüyorum işte

kpop

eski hallerini ben de özlüyorum

Betüş

Sanki sanatçı değillerde model gibi hissediyorum böyle gördükçe ..

kpop

zaten sanatçı değil ”idoller” bana bi dansı iyi olduğu için lisa, sesi cidden iyi olduğu için rose sanatçı hissi veriyor… ama şuan bp gözümde sadece süslenmiş barbi bebekler, modeller….

Ayla

Sahneye çıkmaktan çok reklam ve dergi çekimi yapıyorlar zaten . Yg idol grubu değil de daha çok manken / model grubu çıkardı Blackpinkle . Yaptığı mantıklı mı ? Mantıklı . Daha az gider daha çok gelir . Bir geri dönüşle kazanacakları parayı 2 3 çekimle de kazanabiliyorlar hem daha az yorucu hem daha karlı . Bp hayranları lütfen kızmasın fakat bir çaylak gruba göre bu kadar uzun aralar çok riskli . Fakat asıl kazançları şarkılarla değil çekimlerle olduğu için Yg’nin böyle bir endişesi yok .

kpop

yazdığınız cidden akla çok yatkın, gerçekten de yg blackpink için böyle bir strateji düşünmüş olmalı. daha az geri dönüş daha fazla çekim.

Ayla

4 üye de güzeller ve Kore’de güzellik başlı başına bir gelir kaynağı .Yarım saatlik çekimle para kazanmak varken neden haftalarca MV çekimleri , şarkı yapımlarıyla uğraşılsın ki ?

Muziksever

Şarkıları eskisi kadar iyi değil mi?Kac defa comeback yaptık ki bu 3 yıl içinde?Once ve Army yi o kadar kıskanıyorum ki.Sevdikleri grupların müziklerini daha çok dinleyebiliyorlar,onlarlarla daha yakın olabiliyorlar.Blackpink comeback yaptırmadıkları için haberler hep fotograflar,güzellik,giyim kuşam hakkında oluyor.1 yıl hiç geri dönüş yapmamışken bile haber niteliği taşıyabiliyorlar.
İnsanlar BTS ve Twicein ne kadar yorulduğundan bahsediyor yıl içerisinde 2 defa geri dönüş yaptıkları için,yeni albüm verdikleri için.Grup fanları diyor ki biraz dinlensinler.Blinkler peki?(burda Bihter Ziyagil beni beni Bihter’ini derkenki çöküşüm var)
2 mini albüm 3 yılda.Yazacak başka bir şeyim yok.Teşekkürler.

kpop

batasıca şirketleri çok kötü işte, insanların gözünde BLACKPINK in imajını düşürüyorlar… zaten kendi imajları lağım çukuru ….kızlara yazık oluyor…..
ayrıca BTS ve TWICE ın 2 Kore dönüşleri dışında Japonca dönüşleri de oluyor ve zaten her iki grupta çalışkan ve üretken, şirketleri de bu konuda çok dikkatli ve azimli. inşallah sağlıkları bozulmaz…
tez zamanda BP kızları inşallah yg gibi iğrenç bir şirketten kurtulurlar, diğerleri içinde aynısını diliyorum …

Betüş

Zaten nefret almalarının bir sebebi de şirket değil mi ki ? Bir de hiçbir zaman blink olmadım ama ilk şarkılar daha bir güzel değil miydi ya ? Özellikle pwf çok iyi bir şarkıydı .Son şarkıları bana sırf gürültü gibi geldi ve dinleyemedim bile.

Kpop

En güzel playing with fire dı sonra bozulmaya başladı şarkılar ayrıca b-side lar daha iyi.

llll

yılda iki kez cb yapan başka sanatçılarda var. Hatta 3 geri dönüş yapanda var. Sadece belirtmek istedim.

Suna

Şirket ilgilenmiyor ki. Şirket isterse müzik olur şirket isterse haber olur. Şirket neyle dikkat çekmeye çalışırsa o oluyor. Bu kızlarda birer kukla. Tüm idoller gibi.

Xx34

Sadece jennie nin kahkülleriyle ilgili olan bir habere niye 100 üstü yorum geliyor ya ? Ne kadar nefretinizi kusmak için fırsatçısınız ..bir rahat bırakın bir kere de takdir edin be yeter..bu kadar eleştirilecek ne yaptı bu kız ya..bu kızın imajı karakteri böyle biz seviyoruz sizi gerçekten hiç ilgilendirmiyor..

Wett

…hırsları ve kendisi için akla gelebilecek her türlü şeyi yapan insanlar gibi bir havası var… hava değil öyle bence. Az çok insanları tanıyoruz bir şeyleri tecrübe ediyoruz… Korkutucu biri bence ilgi için ne varsa yapar buna eminim. Daha derinlemesine bir seyler yazmak isterdim ama boşuna linç yemek istemiyorum. İnsanların hakkında hisleri kuvvetli olanlar hissediyordur zaten aynı şeyleri.

goddessrene

Hayatında görmediğin biri hakkında bu yorumları nası yapabiliyorsun. O bir idol bazen davranması gerektiği gibi davranmalı ama normal halini görüyoruz da biliyoruz. Derinleme yazını çok merak ettim Jennie insan kanı içiyor diyeceksin heralde.

Muziksever

Manyak derecede hastasın.Kıskançlıktan çatlıyorsun sadece idoleri değil çevrendeki arkadaşlarını da kıskanıyorsun icten içe.Cevrende en güzel ben olmayım egosu var sende.Yazdıklarından bunu çıkardım.Hislerim kuvvetlidir.

Yazdıklarım doğru mu sence?Ne bu nefret anlamıyorum ki?BLACKPINK çıkış yaptığından beri takip ediyorum son aylarda bu nefretler çoğaldı özellikle Türkler tarafında.Ciddi soruyorum ilk ne zaman başladı bu nefret?

Kira

Ya kalk git Allah aşkına tanımadığın etmediğin birini bu derece savunman daha hastalıklı. Ayrıca kız Jennie’nin onda verdiği hissiyatı ve havayı yazmış, nefret ettiğini nerden çıkardın? Türklerde bu nefret sizin böyle abuk subuk şeyleri bile anlayamamanız ve kızlara hakaret gelmese bile her bokta kızları savunmanızdan başladı.

Muziksever

Tanımadığın birini savunmakla tanımadığın birine hakaret etmek bana aynı geliyor.Ayrıca ben de yukarıda yorum yapan kişinin bana verdiği hissiyatı,havayı yazdım!Gerçekten ironi olarak yazdığım belli olmuyor mu?En yukardaki yorumda gerçekten kalbinde nefreti olan birisi yazmış.Ben siz değilim.Tanımadığım etmediğim birine bu kadar nefret hissi barındırmıyorum.Sevmiyorsam bakmıyorum,ilgilenmiyorum.
Türklerde diye genelleme yapamayacağim küçük yaştakilerin ilerde anlayacağı şeyleri şimdi yazıyorum.İlerde güleceksiniz eminim.Kötü kelimelerini de sana iade ediyorum.Hiç yakışmıyor.@kira

Z_BTS

Hissetmekten öte zorbalık skandalı var zaten.

Heartthrob

Beyonce: Hayat bana güzel hadi yallah

4lana

Blackpink ilk çıkışını yaptığında kadın grupları arasında 2. gözdem olmuşlardı. Jennie ise favorimdi. Fakat bir süre geçtikten sonra jennie bana soğuk biri gibi gelmeye başladı. Katıldıği programları izledikçe yapmacık hareketlerine şahit oldum. Bir süre daha geçtikten sonra şirketlerinin jennie hakkında medya oyunu yaparak diğer üyeleri geriye plana attığını gördüm. Her konserde sürekli jennie ön plana konuluyordu. Kıyafetlerinde bile belliydi bu. Sonra tembellik yaptığı videolar çıktı ve bu sefer gerçekten takip etmeyi bıraktım. Çünkü diğer üyeler hiç aksatmadan dans ediyolardı ama o kendini yormuyordu bile. Yorgun veya hasta olmuş olabilir fakat birçok idol var hastayken bile hayranlarını önemsedikleri için dans eden.… Read more »

Betüş

Hemen hemen aynı düşünüyoruz .Nefret etme durumu değil ki bence ölçüyü korumak lazım.yani şu idollere ne fazla sevgi beslenmeli ne de fazla nefret edilmeli .Sadece enerji meselesi ve negatif elektrik alıyorum bu kızdan. Yazdığın şeyler de etken oldu tabi .Ama tutup nefret beslemiyorum ,tanımıyorum bile ..Ayrıca ilk zamanları kesinlikle daha iyiydi katılıyorum.

balrimnyk

jennie öyle görünüyor olabilir ama birkaç videosunu izleyince aslında çok tatlı biri olduğunu görüyorsunuz

Betüş

Haklısın belki ama izlediğim halde pek ısınamiyorum ..nefret gibi de değil de farklı bir itici güç hissediyorum .

balrimnyk

doğrudur izlediğin halde ısınamıyorsan bir şey diyemem sadece saygı duyarım

balrimnyk

bu arada eksi verenler size çok pis gıcık kaptım haberiniz olsun

Betüş

Bende sana saygı duyuyorum sevdiğin için 🌸

balrimnyk

keşke herkes bizim gibi olsa fan kavgası çıkmaz bu arada sana betüş peri diyesim geliyor

Betüş

Diyebilirsin kardeş xkdnxjdjd. Ayrıca herkes aynı düşünmek zorunda değil öyle olsak sürü olurduk

Bluewh

Ulaşılmaz ve soğuk gözüküyor çünkü yüz ifadesi böyle buna yapacak bir şey yok cidden,günlük hayatımda hiç bir şey yapmadığım halde yeni tanıştığım insanlar bana çok soğuk gözüküyorsun o yüzden sana yaklaşamadım tarzı şeyler söylüyorlar yıllardır olan olay bu.Zaman geçtikçe de aslında samimi bir insanmışsın diyolar.Yüz ifadem çok sert ve soğuk gözüküyor ve bunu değiştiremiyorum hiç gülümsemeyen biri de değilim yada kimseyi küçük de görmüyorum.Bazı insanlar sadece böyle gözükür.Bence Jennie de böyle soğuk ve ulaşılmaz gözüküyor ama programlarda falan utangaç ve sıcak bir insan gibi.

Whotrynakillme

Hayır yabancı yorumun bahsettiği farklı bir şey zaten.

mono

Yabancı hayran yorumu yalnız değilsin..

JENDEUK

Yine nefret yorumlari dolmus sasirmadim komikler sadece 🤦‍♀️

JENDEUK

Hadi hemen -leyin beni bu aptal yorumlara katilanlar :dd

Cielo

Katıldığı programları, konser ve fanmeetingleri izlerseniz kasıntı biri olmadığını anlarsınız. Ama siz hiçbir şekilde tanımadan yargılamayı seçiyorsunuz.

4lana

Aslında tam tersi katıldığı tüm programları izledim ve yapmacık olduğuna emin oldum.

KM1243

Bide soyle bir sey var bir insanin nasi biri oldugu az cok instagramindan anlasilir Jennie nin ig sine bakinca ben kasinti ilgi cekmek isteyen seksi olma cabalari icinde amerikan ozentisi kizdan baska bir sey goremiyorum ne yazik ki cok tatli dogal gercek bir kisiligi varsa ne guzel olurdu grup uyeleriyle yurttaki hallerini koyup atsa komik hallerini cekip atsa makyajsiz dogal halini gosterse cunku bi fan olarak fanlar en cok bunlari gormek ister havali makyajli fotograflarini atarsin bi iki defa ama hep her zaman oyle paylasim yapmak nedir ya karsilastirmak istemiyorum ama ornek olarak twice kizlarinin instagram hesabina bakin kizlar acayip… Read more »

VipSone

Sen ben gibi olamaz çünkü bu kız çok zengin bi ailede el üstünde yetişmiş. Amerika özentisi olamaz kız zaten yabancı ülkede batı kültürü ile yetişmiş.

VipSone

Hepinizde öyle bi çekememezlik var ki bu kızlara karşı yok bunlar instagram modeli mi şarkıcı mı şöyle mi böyle mi. Madem şarkıları by kadar kötü neden Türkiye de bile her kafede kill this love kiss and make up çalarken red velvet falan çalmıyor? Kendi grubunuzun üyeleri ve başarıları ile ilgilenin madem fan değilsiniz boş yapmayın. Kızların hepsi güzel ve evet manken gibiler ve çok güzel moda anlayışları var şarkıları da enerjileri de harika salın artık yeter üstteki yorumda eksilenecek ne yazdım da bu kadar eksi yedim sinirlendim durduk yere ya işiniz gücünüz kıskançlık ve nefret

Once since birth

Neden onu senden benden bizden üstün görüyorsun? O da insan bizler gibi.

123RF

aslında kore kültürüyle yetişmiş. bu kıza neden yabancı gözüyle bakılıyor anlamıyorum. yeni zelanda da sadece 3.5 yıl yaşamış

Hahah

Jennie doğal davranmıyor çünkü, olmak istediği kişi olmaya çalışıyor

Suna

Off ne Jennie’ymiş ya. Gıcık oluyorsanız ilgilenmeyin oldu bitti. Bu kadar arkadaşlar. Güzel zamanınıxı Jennieye kötü yorum yaparak geçirince ona kötü bir şey yapmış olmuyorsunux aksine internet verilerinde Jennie tıklanmasını arttırıp daha meşhur ediyorsunuz. Unutmayın nefrette bir ilgidir. Ve ne yazık ki sizin idolleriniz bu kadar ilgiyi bile alamıyor. Hadi şimdi eksileyip geçin

JENDEUK

Sirketinde ona benzeyen cok kisi varmis nasil sirketse artik :d

wheepup

Çıkış yaptıkları günden beri az çok takip ediyorum Jennie bana hep çocuksu ve tatlı geliyordu bilemiyorum altan

SUNMİ

Jennie bir dur zaten ortalık karışık

Muziksever

1 saatte 48 yorum yazılmış bakalım yine rekor kırcak mıyız? 🙂 😉

Muziksever

24 saat olmadan 115 yorum olmus 😉

Sunshine

“Kasıntı” bulduğunuz biri için uzun uzun yazılar yazmanız eminim benim kadar jennie’yi de tatmin ediyordur nwmwkklf

goddessrene

Abi en cok begeni alandaki arkadas farkında olmadan Jennie’yi Rihanna ve Beyonce kadar büyük gördüğünden hissediyosundur onları. Zaten minzy, cl, krystal, jessica gibi idoller iyi olabilir ama hiçbirinde Jennie’nin ki kadar etki yok. Olsa suan herkes Jennie konuşmazdı zaten…

Borabora

Zamanında onlar da konuşuluyordu zaten, şuan aktif değiller de o yüzden o etkiyi göremiyorsunuz. F(x) havaalanına gittiğinde tüm haber siteleri Krystal’in havaalanı fotoğraflarını konuşurdu, ya da 2ne1 konserlerinin zamanında ne kadar ses getirdiğinden haberin var mı acaba? Cidden üzülüyorum bu idoller hakkında hiç bir fikir sahibi olmamanıza.

goddessrene

Şaka mı yapıyosun ya. Aktif oldukları zamanları da biliyoruz Kore belki ama hiçbiri Jennie’nin uluslarası elde ettiği popüleriteyi elde etmedi. Makaleler ünlüler programlar heryerde adı geçiyor ve konuşuluyor. Lisa’yla birlikte kpop kadın idollerinin popülerlik zirvesindeler kimse de inkar etmesin

lovemyself

Jess Krystal Ve CL den bahsediyoruz yapma🤚
onlar 10 yillik idol ve jennienin en son karsilastirilabilecegi kisiler 🧐😂

goddessrene

Abi insanlarda bi algı oluşmuş ne kadar uzun sektördeyse o kadar iyi gibi. Hani en son karşılaştırabilecek derken. Cl tamam da. Jess ve Krystal’in Jennie’den iyi olabilecek neyi var tam pardon ŞSMDLWŞW Jess SNSD’yi bıraktığından beri onunla ilgilenen kaç kişi var ya da Krystal o da iyi bir idol ama popülaritesi nereye kadar ? Kabullenin işte Jennie çok farklı bir boyut. Jennie>>>>>>kpop kadın idolleri. Artık Western artistlerle yarışıyor

lovemyself

bak canim yeni oldugun belli bu bi algi değil gerçek o zamanin sartlariyla cikis yapmis idollerle simdileri kiyaslayamazsin instagram takipcisi degil o isler. ayrica saygi duymayida bilmelisin oyle sen buyük dedin diye buyuk olmuyo Jennie benim gayet sevdigim bi idol kimseye anti olucak kadar düsüncesiz ve seviyesiz degilim ama Jessi tanimadan Krystali tanimadan konusma ve sesini kes Jess şuana kadar bir şey yapamiyosa bu SM yuzunden ki kac defa bunu dile getirmeye calisti.

asyya

işte böyle terbiyesiz ve sadece kendi idollerinizi tanrilastirdiginiz için sevilmiyorsunuz. valla CL bi ara ortaligi dağıtıyordu tek başına bu kadar medya oyunu yapılmadan ayrıca şu an bütün her ey elindeki telefonla instagram güzeli kızlarınız bi zahmet bi yerlerden patlasınlar. sonra da 3 günde 1 neden blackpinki sevmiyorsunuz neden jennieyi sevmiyorsunuz diye ağlıyorsunuz. saygısız olduğunuzdan olabilir mi lol

goddessrene

Yorumlara bi baksan 3’te 2’si olumsuz ve iğrenç itamlar ama biz Jennie’yi övünce saygısız oluyoruz :d hemde yorumumda kimseye hakaret bile geçmedi. Bu duyarı Jennie’ye iğrenç itamlarda bulunan kişilere de gösterseniz keşke. Ama yok tabii sevmemek için kuru bahane. Neyse Jennie’ye siz sevgi veremiyosanız biz daha da fazlasını veririz.

lovemyself

ayrıca konu Jennie nin kahküluydü ama neyse🤭

goddessrene

Konu Jennie’nin kahkülü ama siz onun görünüşü, tavrı, sesi her şeyini sokuyosunuz.

lovemyself

yordun be. Başkalarini sokan sensin☝️

goddessrene

Netizenler sokmuş araya ruh hastası mısın

lovemyself

asil ruh hastası sensin agzimi actirma gerizekali. yaşin kac senin. buyuk isimmiş güldürdün. senin gibi ergenle ne diye tartışıyosam yaptigin o kadar igrençki tanrilastirmaktan başka bisey degil. senin gibi salaklar yüzünden bu insanlar nefret aliyo.

Olga

İkinizin yorumlarını gülerek okudum tsklr sana

Borabora

Söylemiyorum diyorum ama cidden ya Jen neyi ile diğer kpop kadın idollerinden üstün? Sahnede hatta konserlerinde bile playback yapması ile mi? Ya da ilk konserlerinde, ödül törenlerinde dans etme tenezzülünde bulunmaması ile mi? Daha 3 yıl yeni oldu çıkış yapalı ama bahsettiğin idollerin hiçbiri tüm kariyerleri boyunca Jen gibi sorumsuz olmadılar. Krystal Kai ile çıktığında exoller zorla yüzüne flash patlattığında da,sırf soğuk durduğu için aldığı nefret yorumlarında da, sahnede bacakları titrerken yine de performans sergilerken de, hiçbir zaman sorumsuz olmadı. Asıl Jen kimde Krystal’e kafa tutacak ?

goddessrene

Jen kimde Krystale kafa tutacak mı. Kusura bakma ama Krystalin kim olduğunu bile bilmiyordur çoğu insan. Öyle büyük bir isim değil. Jennie herkesten ve her şeyden o kadar nefret aldı ki. Teddyle çıkıyosun dediler fazla line için yatıyosun dediler, lisa’yı bullylemekle suçlandığı videosu 20m oldu. Sırf makyaj yaptı diye kendi fandomundan linç yedi. Sahneden elleri titreyerek indi. Fanmeetingde panik atak geçirdi. Tek zorluk çeken kendi idolünüzmüş gibi davranıp Jennie’nin yaşadıklarını görmezden gelmeniz bıktırdı.

ARMY & MeU

Sen idolüne tapmaya devam et bu umrumda değil ama sakın bir daha ne Krystal’i ne de Jessica’nın adını ağzına alma yazılarına katma çünkü zerre bildiğin bir şey yok kendi kendine bundan sonra ne dersen de daha cevap yazmayacağım bu kadarı sana yeter… ve rica ediyorum at gözlüğünü çıkarmayı dene… popülarite ; yetenek, özgünlük, saygı görmek, emek ve değer verilmek ile aynı anlama gelmez…

mel

bu yorum koca bir şaka olmalı ya 2 yıldır falan mı takip ediyorsunuz sektörü

goddessrene

hayır canım ama sen sektörde geri kalmışsın Jennie’nin gücünü kabullenemiyosun ya da farkında değilsin. O idoller döneminde popüler olan bir yere kadar zirve idollerdi. Jennie’nin zirvesi çok farklı.

mel

tembellik&lipsync zirvesi mi? haklısın

goddessrene

2 video izleyip lipsync demek, sorunu olduğu zamanlardaki (üstünden çok geçti) performanslarını dile getirip bayatlamış konu üzerinden vurmak ++++

mel

2 video mu?? ya bu kız ana rapper daha canlı rap yapamıyor, grubun ana vokali detone olmaktan şarkı söyleyemiyor. konser videoları vlive yayınları bp house ve daha sayamayacağım kadar çok videolarını izledim ama bu kızlara yetenekli diyemeyeceğim kusura bakmayın, 6 sene staj+3 yıllık tecrübeyle hala sahne hakimiyetleri sıfır

lovemyself

ne gücü be alt tarafi fabrikadan cikma idol senin jennie ne yeteneksiz diyen ya da hakaret eden olmadi sadece diger idollere saygi duy denildi. sen idolüne laf soyletmiyosan bizim idollerimizide kucumseyemezsin

goddessrene

Küçümseyen kim ya. Üstteki yorumlarımda gayet iyi idoller olduklarını söyledim zaten. Ama popülarite nefret getirir. Şuan Jennie’nin en çok nefret alan kadın idol olma sebebi bu. Her yerde ve her şeyde olduğu için insanlar nefret ediyor veya idollerini geçtiği için nefret ediyor kendi idolünün başarısını istiyor.

lovemyself

senin gibiler yüzünden nefret ediliyor. şuana kadar gayet sevdigim ve SAYGI duydugum bi idolDÜ.

anon

sirf fanlari yuzunden nefret edecek kadar mantiksiz ve doneksen, hic sevme daha iyi.

MisaMisa

Idollerin bu yazdıklarınızdan bihaber olması peki fbdnfhhby

🍀:*

Sırf bunun için farklı farklı videolarını izledim ama hayır yabancı hayranın bahsettiği his bende de oldu. Maalesef fikirlerim değişmedi.

Hwasanıntakmakirpiği

Yabancı yorum resmen beğenmiyorum ama linç yemek de istemiyorumun ben versiyonu

Muziksever

Yabancı yorumdaki hissi sadece ünlülerde yaşamazsınız ki.Kendi yaşantımızda da hissedebiliriz.Dışardan soğuk duran ama konuştuğumda çok cana yakın,samimi hissettiğim kişiler oldu.Tam tersi çok güler yüzlü olup insanların arkasından bir sürü atıp tutan kişiler de oldu. Keşke sadece instagram postlarından yargılanmasa,videolarda,eğlence programlarımda bu kasıntı hissi kimse hissetmiyor. Blackpink house videoları var mesela çok çok tatlı,diğer üyeleri düşünen.Lisa’nın ailesi geldiğinde ağlayan,mutlu olan.Blinklerle çok çok eğlenen,onlarla çok iyi ilgilenen. Neyse sanırım gözlerini nefret bürümüş kimse benim penceremden bakamayacak. ♡♡♡3.yılımız kutlu olsuuun♡♡♡20 yaşında tanıştım umarım 30umda,40ımda,50imde de dinlerim.Çocuğum falan olursa gösteririm.Kill this love reactionu falan çektirim çocuğuma fjfjfj ***Umarim sevdiğiniz hicbir idol grup yıl dönümlerinde… Read more »

Muziksever

Yazmadan da edemedim.BLACKPINK gibi bir grubun 3.yıl dönümü için korede başlık mı açılmadı yoksa Türkçe’ye mi çevrilmiyor?

kpop

açılmıştırda TR de çeviren sayfa olmamıştır, ingilizce kaynakta yoksa çevirebilende olmamıştır.

Km1243

Blackpini şarkıcı mi yoksa instagirl mü olduguna karar versin artik. O kadar instagirl ler gibi davraniyorlar ki ozellikle Jennie sarkici olduklarını unutuyorum sirf bu tur haberlerle gundeme geldikleri icin.

Betüş

Ben artık şarkıcı gözüyle bakamıyorum malesef ..

bbb

yabancı yorum o kadar haklı ki… jennie’yi güzel veya sevimli bulsam bile onunla ilgili düşüncelerim bununla sınırlı kalıyor, bir şeyi bana kasıntı geliyor ama hala çözemedim. ama aynı şey lisa’da da var bence. kendisini yetenekli buluyorum hatta fancamlerini bile izlerim ama kızı sevmeye gelince bir şey itiyor beni. tabii jennie gibi prenseslik sendromu, playing god’cılıktan değil de sahne ve sahne dışındaki karakter zıtlığından oluşuyor diye düşünüyorum. kpop’taki tek bu idol jennie değil bu arada birkaç tane erkek idol var böyle ama isim verip de üzerime gelsinler istemiyorum 😀

Betüş

Bende niyeyse sadece jisooya karşı bir sempati besliyorum .böyle soft ve tatlı geliyor ama diğer üçü için hissedemiyorum .

VipSone

Normal videolarını izlersen lisanin ne kadar doğal ve iyi kalpli olduğunu anlarsın asla yapmacık değil ve en ufak soğuk biri bile değil

rpmn

medya oyunu=jennie

Olga

Alkış ben bunu cok dile getirdim bide ” tanrı gibi tapmanizi istiyor” demişler. Kendine gercekdende güzellik tanrısı gibi görüyormu? Yanı tanrı dersek gercekdende gunaha gireris

Lucia

Barbie bebek görse kendinden utanırdı yemin ederim 😂😂😂😂

Sanane

Çaylak BLACKPINK i özledim T T

Lia

KU DU RUUUNN!! Ne saçma insanlarsınız ya. Kıskançlıktan catliyorsunuz. Madem begenmiyorsunuz girmeyin haberlerine görmeyin. Evet o bir idol olmak için yaratılmış, sesi de güzel aurası da güzel. En azindan Blackpinkte gereksiz hiçbir üye yok. Hepsi görevini yerine getiriyor. Gidin kendi hayranı oldugunuz gruplarda tek misyonlar ciyaklamak olan idollerinizi eleştirin. Siz devam edin böyle nefrete. Kız yükseldi gitti. Arz talep meselesi. Siz sevmeyin kuduruk antiler ama o kızların hayranları fandomdan oluşmuyor sadece. Ay her Jennie haberinde kuduruklar dolu çünkü kudurukluk böyle bir şey agsjdkkf çat la yın ahskdofo

Whotrynakillme

Yoo değişmedi

Olga

Benimde… Ben kendime cok söyleniyordum acaba on yargılı oldugumu. Cok video izlendim hep aynı his. Yani 100 kerede 1000 kerede izlesem ısınmıyorum

ClarryRiddle

İtici+kibirli=💩💩

iğrençlik

yabancı yorumu okumak bende illuminati hissi oluşturdu….

Whotrynakillme

Koca bir balon 🤡🤡🤡

Bluewh

Koca bir beyinsizsin

rpmn

sen de terbiyesiz o zaman

Whotrynakillme

Hımm yani seninle aynı fikirde olmadığım, kızı allah katına çıkarmadığım ve hakettiğinden çok daha fazla ilgi gördüğünü düşündüğüm için beyinsiz mi olmuşum? Ok… ben sana ne kadar laf anlatmaya çalışsam da boş, karşısındaki insanla hakaret etmeden konuşabilme skilline sahip olamayan acınası -3 iqlu birisi olduğun için…..

jenniescateyes

Jennie, güzelim. Tüm idollerden farklı olan auran, çekiciliğin yüzünden aldığın nefretin haddi hesabı yok. O sitedekileri vur bu sitedekilere hiçbir fark yok. Yorumlarınız o kadar boş ki sadece Jennie fazla popüler olduğu için çekemiyorsunuz ve güzelliğinden vuramayıp karekter ve kişiliğine laf ediyorsunuz oysa onu tanımaya çalışmıyorsunuz bile. Jennie çok sıcakkanlı, sevimli, kırılgan. Ve nedense “itici, soğuk, samimiyetsiz” dediğiniz kız sektördeki çoğu idolle arkadaş. Jennie de lüks, prenses, özel bir görünüm var. Hem yüzü hem fiziği hem giydikleri hem hal ve hareketleri böyle. Onu herkesten ayıran ve popüler kılan da bu. Bu yüzden insanlar bundan bir negatiflik çıkarmaya çalışıyor oysa onun… Read more »

Yeni Yazılar